פחות התחברה: נורת' ווסט יורדת חזק על האקס של אימא קים

את היוהרה היא כנראה ירשה מאבא: בת ה-10 של קים קרדשיאן וקניה ווסט התגייסה למשטרת האופנה והעבירה ביקורת על כל באי אירוע המאט-גאלה הנוצץ. מי שחטף בעיקר הוא הקומיקאי פיט דיווידסון • ומה אימא חושבת על הקריירה החדשה של בתה? "היא ג'ואן ריברס החדשה". אוקיי

קים קרדשיאן, נורת ווסט
קים קרדשיאן, נורת ווסט | צילום: אינסטגרם

עכשיו, כשקים קרדשיאן כבר לא יוצאת עם הקומיקאי פיט דיווידסון, אפשר להתלכלך עליו חופשי בריאליטי המשפחתי: במהלך הפרק האחרון ששודר השבוע, נורת' - בתה של קים בת ה-10, הצטרפה לאמה לביקור בניו-יורק לרגל אירוע המט גאלה השנתי של 2022. נורת' הוכיחה מעל לכל ספק שהיא אכן הבת של קניה עם שורת התבטאויות שהן לא רק חסות טאקט (גם יחסית לילדה בת 10), אלא גם אנוכיות וחסרות רגישות באופן כללי.

@kardashfanss North needs her own show #kardashian #thekardashians #kardashianshulu #north #northwest #kimkardashian ♬ original sound - Kardash Fanss

נורת' ניצלה את ההזדמנות כדי לשתף את דעותיה הבלתי מפולטרות על הלוקים של כולם בערב הגדול ביותר של עולם האופנה: קים, קיילי, קנדל וגם מי שהיה אז הבויפרנד של אמה, דיווידסון. היא צפתה בשידור חי של האירוע, עד שהצטרפו אליה סקוט דיסיק ובתו פנלופה. הבנות חיפשו יחד את תמונות השטיח האדום של דיווידסון בטלפון הנייד שלהן לפני שהסכימו פה אחד שהן "שונאות" את הבחירה האופנתית שלו. "אתה הולך למט גאלה, לא לתחנת דלק", אמרה נורת'.

לכתבות נוספות בתרבות ובידור:

הקומיקאי הצעיר בחר לשמור על פרופיל נמוך יותר בטקס המוגזם ולבש מכנסיים וחולצה תואמים בצבע כחול כהה, ז'קט שחור ארוך, כובע תואם ומשקפי שמש. רק בשנה שלפני כן, האאוטפיט שלו משך יותר תשומת לב - בעיקר בזכות מי שהצטלם לידה: בת הזוג דאז קים קרדשיאן, שלבשה את שמלת הווינטג' של בוב מאקי אשר נלבשה בעבר על ידי מרילין מונרו המנוחה. בני הזוג נפרדו באוגוסט 2022 אחרי כמעט שנה של מערכת יחסים.

גם הטקס של השנה החולפת לא נעלם מעיניה של נורת', שבחרה להעיר על שמלת הפנינים של אמה ש"יש יותר מדי רווחים בפנינים. הן נראות מזויפות. זה נראה כמו משהו מחוף היום והיהלומים הורסים את זה. אני אוהבת את הפנינים, אני פשוט לא אוהבת שזה נראה כאילו זה מחנות 'הכול בדולר'". אכן, קסם של ילדה.

דניאל רוזברי, המעצב של סקיאפרלי שעמד מאחורי העיצוב של שמלתה של קים, סיכם את תחושותיו אחרי ההערה של נורת' בקצרה, ואמר: "זה הסיוט הגרוע ביותר שלי, שילדה תרד עליי ככה בלילה שלפני המט גאלה".

"כל מה שנורת' רוצה לעשות זה לדרג את התלבושות של אנשים אחרים, והיא אוהבת להעביר ביקורת - היא ג'ואן ריברס החדשה אם אתה שואל אותי", אמרה קים בניסיון להגן על בתה. "אתה לא באמת יכול לקחת את זה ברצינות כשילד בן 10 יורד עליך, אבל זה כן קצת צורב". נאחל לקים בהצלחה בהמשך הדרך, ולנורת' - שליטה מוצלחת בכעסים.