אמא מסוכנת? פריס הילטון העלתה סרטון של הילדים שלה והעוקבים לא רגועים

פריס הילטון אמנם עבדה מאוד קשה בכדי להביא את שני ילדיה לעולם, אך בסרטון שהעלתה לכבוד יום האם לרשתות החברתיות חשפה איך היא מסכנת אותם. מאז - הסרטון הוסר

פריס הילטון ובעלה קרטר ראום עם הילדים
פריס הילטון ובעלה קארטר ראום עם הילדים | צילום: אינסטגרם

ביום שני האחרון בזמן שבישראל ציינו את יום הזיכרון, ברחבי העולם חגגו רבות את "יום האם" כשלא מעט סרטונים ותמונות מרגשות של אמהות עם ילדיהם עלו לרשתות החברתיות. אבל נראה שלא כולם אהבו את הסרטון המרגש שחלקה יורשת המיליארדים פריס הילטון, בה צילמה את שני ילדיה וחשפה עבירה תעבורתית מלחיצה!

הילטון, העלתה לטיקטוק סרטון של ילדיה, פיניקס בן השנה וחצי ולונדון בת חצי שנה, כשהם ישובים במושבי הבטיחות ברכבה היוקרתי, אך הייתה בעיה גדולה באיך שהם צולמו. העוקבים נחרדו מהתיעוד שהעלתה, כשגילתה לכל העולם שהיא מושיבה את שני העוללים שלה עם הפנים לכיון הנסיעה, כשהוראות הבטיחות הן נסיעה נגד הכיון. הילטון ככל הנראה הבינה את גודל הטעות והפאשלה שעשתה ומיהרה להסיר את הסרטון עם הראיות המפלילות מהחשבון שלה.

הילדים של פריס הילטון לונדון ופניקס
הילדים של פריס הילטון לונדון ופניקס | צילום: טיקטוק

כבר במבט ראשון אפשר להבין שמשהו לא כשורה בתמונות, ואם זה לא מספיק נראה שכסף לא בהכרח קונה חוכמה, כי בין העוקבים שהביעו את דעתם על כך שהילטון מסכנת את ילדיה ומסיעה אותם בצורה לא בטיחותית, היו כאלה שהסבו את תשומת הלב כי היא משתמשת גם בחגורה הפנימית וגם בחגורת הרכב - עוד בעיית בטיחות שאנשים הרגישו שהיא טעות פאטלית בהורות, ופשוט ביג נו נו. נראה שהביקורת לא רק גרמה לפריס להוריד את הסרטון, אם כי לפני כמה שעות העלתה היורשת סרטון חדש של ילדיה ישובים בואן המשפחתי - הפעם כראוי ולצד זה כתבה "תודה על עצות האמהות, זה חדש לי. אני לא נעלבת. רק שמחה ללמוד דברים חדשים".

@parishilton Thanks for the mom advice, I'm new to this☺️ The #CutesieCrew is now ready for take off in the #SlivingMom ♬ Little Things - Adrian Berenguer