זוכת האירוויזיון לורין מעלה בסטורי לינק לתרומות לילדי עזה

זוכת האירוויזיון לורין העלתה לעמוד האינסטגרם שלה לינק לתרומות לילדי עזה, ואף מילה על ישראל. רק בחודש מאי האחרון היא שרה על הבמה המפורסמת באירופה "Oh I don't care about them all" - יש מצב שהיא התכוונה לזה ליטרלי?

שוודיה באירוויזיון 2023
שוודיה באירוויזיון 2023 | צילום: Sarah Louise Bennett Ebu

זוכת האירווזיון, לורין, הידועה בכינוי "הכפילה של גלי עטרי" לרבים מאיתנו, החליטה לעשות את המעשה הטרנדי שכל סלבס העולם קופצים עליו לאחרונה והוא - הבעת דעה על סיכסוך שאין להם מושג בו. כחלק מהמאמץ ההסברתי שלה, לורין הגדילה לעשות ושיתפה בסטורי שלה לינק לעמוד שמלכאורה מגייס תרונות לילדי עזה וישראל. אממה, בדיקה מהירה מעלה כי למרות שכותרת העמוד היא "חייבים להציל את ילדי עזה וישראל", הטקסט מוכוון אל ילדי עזה בלבד ומפרט איך התרומות יסייעו להם ורק להם - תוך התעלמות מוחלטת מהצד הישראלי (לא כל שכן הסברה לגבי איך המצב בעזה התחיל).

הסטורי של לורין - תמיכה לילדי עזה
הסטורי של לורין - תמיכה לילדי עזה | צילום: אינסטגרם לורין

לא ברור מדוע לורין מצפה ממעריצי האירווזיון, לתרום לצד אחד בלבד בסכסוך. כמו כן בפעם האחרונה שבדקנו, רוב מעריצי התחרות האירופאית נמנים על קהילת הלהט"ב, קהילה שפחות רצויה ברצועת עזה ומחנכת את ילדיה להסתרת על סממן של אופי שאינו חמאסניקי. לורין, ככה מתנהגים אחרי שנועה קירל פירגנה לך מכל הלב? וולאק ביאסת.

האתר שלורין מפנה אליו
האתר שלורין מפנה אליו | צילום: אינסטגרם לורין

נזכיר כי הזמרת לורין, או השמה המלא זינב נורה טלחאווי, זכתה בחודש מאי האחרון באירוויזיון בפעם השנייה בקריירה שלה לאחר שניצחה בתחרות גם בשנת ב-2012. היא נולדה במרוקו ומזדהה כביסקסואלית, מה שעוד יותר גורם לנו לתהות, ממי, היית לאחרונה בעזה?