טום קרוז אוחז בחברה חדשה

על פי הדיווחים בחו" לטום קרוז יש חברה חדשה. האם הסיינטולוגים יאשרו את הזוגיות? והאם היא חתמה על כבר על חוזה?

זמן צפייה: 00:15

על המסך הגדול הוא צ'ארמר ורומנטיקן צמרת, אבל במציאות חיי האהבה של טום קרוז לא בדיוק משתווים לאלו שבסרטים שלו. מאז שהתגרש מקייטי הולמס לפני חמש שנים, קרוז לא נראה מנהל מערכת יחסים רומנטית, לפחות לא אחת רצינית. אבל עכשיו נראה שהמצב סוף סוף השתנה. המגזין US WEEKLY מדווח שקרוז אוחז בחברה חדשה כבר מספר חודשים.

פרטים על הבחורה החדשה בחייו של כוכב הקולנוע הגדול כמעט ואין, חוץ מהעובדה שהיא בריטית ושטום הכיר אותה בחודש יוני האחרון בזמן שצילם בלונדון את סרט ההמשך ל"מומיה".

עוד ברשת סלבס

פרסום ראשון: שיר מורנו בהריון ראשון

יאנה יוסף גונבת את ההצגה עם לוק סקסי במיוחד

הכל בסדר, היא לא קוראת את האותיות הקטנות בחוזה. טום קרוז ( רויטרס)
הכל בסדר, היא לא קוראת את האותיות הקטנות בחוזה. טום קרוז ( רויטרס)

 

אם השמועות לגבי המעורבות של הסיינטולוגיה בחיי הזוגיות של טום נכונים, אז נוכל רק לאחל לבחורה האלמונית בהצלחה. מקורבים לקרוז סיפרו בעבר שראשי כנסיית הסיינטולוגיה הם אלו שבוחרים עבורו את בנות הזוג, וכשהן מפסיקות או לא מצליחות למלא את הצרכים של טום ושל הכנסייה – הם אלו שנפרדים מהן עבורו ומונעים מהן ליצור איתו קשר. כן, ממש כמו חמותך

אם להאמין לצהובונים, הנישואים שלו לניקול קידמן נגמרו כי היא סירבה להיות סיינטולוגית וגם החתונה שלו עם קייטי הולמס הייתה רק לצרכים של יחסי ציבור. הנישואים לקייטי נמשכו שש שנים, במהלכן נולדה הבת המשותפת שלהם, סורי. היום היא בת 10, ועל פי הדיווחים מערכת היחסים שלהם מינימלית.

האחרונה שברחה. קרוז עם קייטי הולמס ( רויטרס)
האחרונה שברחה. קרוז עם קייטי הולמס ( רויטרס)

בכל אופן, בינתיים נראה שטום והחברה החדשה מסתדרים לא רע ביחד. לפי הדיווחים הם אוהבים לצאת לטיולי אופניים יחד, והיא אפילו פגשה את אחותו של טום, שלפעמים מצטרפת אליהם לטיולים.

 

כולנו תקווה שהבחורה החדשה יודעת לקרוא את האותיות הקטנות בחוזה לפני שהיא חותמת.

 

קרוז (רויטרס)
קרוז (רויטרס)