בעקבות המופע המביך: מאריה קארי לוקחת הפסקה

הזמרת שהתחילה את 2017 ברגל שמאל, אחרי הופעה מביכה בטיימס סקוור, מודיעה למעריצים שהחליטה לפרוש. תירגעו, רק מהטוויטר

שבוע עבר מאז שהתחילה השנה האזרחית החדשה, ויש נושא אחד שפשוט מסרב לרדת מהכותרות (או שבעצם המעורבים בו מסרבים להניח לו). מדובר כמובן בפיאסקו המביך של מריה קארי, שרגע לפני תחילת 2017, נתנה את מה שתיזכר כנראה בתור ההופעה הגרועה של חייה. מאז קיבלנו חילופי האשמות הדדיות בין מריה ובין מפיקי האירוע, חוות דעת של בעלה והמנהל שלה לשעבר טומי מוטולה (שאמר שמי שאשמה בהכל היא המנהלת הנוכחית של מאריה, סטלה בולוצ'ניקוב) תגובה של בולוצ'ניקוב (שטענה שמוטולה מקנא) וגם תגובה של ראיין סיקרסט שהנחה את האירוע (שבניסיון לצאת בסדר עם כולם, אמר הרבה ובעצם לא אמר כלום). ואחרי כל זה – הערב קארי פונה בעצמה למעריצים, במה שכנראה תהיה ההתייחסות האחרונה של המחנה שלה למקרה הלעוס והמאוס הזה.
הופעה פחות מוצלחת. מריה קארי
הופעה פחות מוצלחת. מריה קארי
בהודעה קולית שפרסמה ברשתות החברתיות ולה היא קראה "במילים שלי", קארי אומרת: "עדיין לא התייחסתי בעצמי למה שקרה בערב ראש השנה, ועם הזמן אעשה זאת. אבל בינתיים אני רוצה שכולם ידעו שהגעתי לערב בניו יורק במצב רוח טוב, וציפיתי לחגוג את הרגע הזה עם העולם. חבל שסמכנו על צוות הפקה עם בעיות טכניות שבחר לנצל לנצל את הנסיבות שהיו מעבר לשליטתנו". עד כאן דברים שכבר שמענו ממנה ומהצוות שלה. קארי ממשיכה ומסבירה: "זה בלתי אפשרי לזמר לשיר ולשמוע את עצמו כמו שצריך באמצע הטיימס סקוור באמצע כל הרעש, הקור, העשן מהמכונות ואלפי החוגגים, במיוחד כשהאוזניה שלהם לא עובדת כמו שצריך. תקשיבו חבר'ה – הם הכשילו אותי ובכך זה נהפך להזדמנות להשפיל אותי ואת כל אלו שרצו לשמוח איתי"
why you so Obsessed with me?
why you so Obsessed with me?
קארי מבטיחה להרחיב על הנושא הזה בעתיד (אין צורך, נראה שהנושא הורחב די והותר) ומסיימת בהודעה דרמטית – היא לוקחת פסק זמן. אל דאגה, לא מהקריירה, רק מהאינטרנט. " אני לוקחת הפסקה מהתקשורת ומהרשתות החברתיות... זה זמן חשוב עבורי לקחת קצת זמן לעצמי, להיות עם אלו שאני אוהבת ולהתכונן לסיבוב ההופעות שלי". קארי מסיימת בתודה לכל אלו שעמדו לצידה ובעיקר למעריצים: "אני לא יכולה לדמיין את החיים שלי בלעדיכם, ותמיד תהיו חלק ממני. אני לא יכולה לחכות עד שאשיר בפניכם שוב" ההזדמנות שלה לכפר על הפדיחה הזו תגיע ממש אוטוטו. במרץ הקרוב היא תצא לסיבוב הופעות משותף עם ליונל ריצ'י, וסביר להניח שתנסה להוכיח לכולם עדיין יש לה את זה.
 I Still Believe. מריה מרקדת. Getty Images
I Still Believe. מריה מרקדת. Getty Images
 Heartbreaker
Heartbreaker
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ