האם בראד פיט יוצא עם קייט הדסון?

לבראד פיט יש בת זוג חדשה – השחקנית קייט הדסון. אנג'לינה לא תאהב את זה

זמן צפייה: 00:46
כצפוי, בראד פיט לא נשאר רווק מבוקש להרבה זמן. ארבעה חודשים אחרי שהוא ואנג'לינה 'ג'ולי נפרדו לתדהמת העולם, ועוד לפני שהתגרשו סופית,  הוא כבר ממשיך הלאה – עם השחקנית קייט הדסון. השמועות מספרות שהשניים התחילו לצאת יחד בנובמבר האחרון, וניסו לשמור על הזוגיות בסוד. זה לא ממש הצליח להם וכבר אז התחילו שמועות בנושא, אבל הן הושתקו במהירות. עכשיו הזוגיות שלהם נחשפה שוב, אחרי שבמסיבת האפטר של טקס פרסי גלובוס הזהב, הם נראו מיודדים מאוד, באופן קצת מחשיד. אורחים חדי אבחנה (או להבדיל – חטטניים) גם ידעו לספר שכשקייט עזבה בסוף הערב, היא נכנסה לרכב שדמה מאוד לרכב של פיט.
מוכנה להמשיך הלאה? קייט הדסון (Getty Images)
מוכנה להמשיך הלאה? קייט הדסון (Getty Images)
לפי הדיווחים, השניים לא יוצאים עדיין באופן רציני ומעדיפים שלא להיכנס להגדרות, אבל הדסון כבר סיפרה לחברות שלה על כמה מפגשים אקסטרה רומנטיים שהיו לה עם פיט. אמא של הדסון, השחקנית גולדי הון, נשאלה על ידי הפפראצי לגבי העניין, והגיבה בצחוק מתגלגל. אנחנו לקחנו את זה בתור אישור. אם העניין הזה באמת נכון, אין פלא שפיט מעדיף לשמור על הזוגיות הזו בסוד. הליך הגירושים שלו מג'ולי נמצא בעיצומו וסביב הנושא יש הרבה שמועות ושאלות, אחרי שג'ולי האשימה אותו שהתעלל בילדים שלהם. יחד עם זאת, המשטרה הכריעה שאין הוכחות לכך שהוא אכן מסוכן להם. בשבוע שעבר נודע ששניהם החליטו לשמור אצלם את הכביסה המלוכלכת, ולא לשתף את התקשורת והציבור בפרטים על הגירושים.
איך את עם גרוש פלוס פלוס 6?
איך את עם גרוש פלוס פלוס 6?
מוכן להמשיך הלאה? אז אנחנו כאן! בראד פיט
מוכן להמשיך הלאה? אז אנחנו כאן! בראד פיט
 
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ