קייטי פרי ואורלנדו בלום נפרדים

השחקנים ההוליוודים קייטי פרי ואורלנדו בלום הודיעו שהם לוקחים הפסקה אחת מהשני

זמן צפייה: 00:29


אחרי יותר משנה של זוגיות, אורלנדו בלום וקייטי פרי לוקחים פסק זמן (הכנס בדיחת רוס ורייצ׳ל כאן).  נציגים של השניים הוציאו הבוקר הודעה משותפת, ובה נאמר: ״לפני שהשמועות ייצאו משליטה, אנחנו יכולים לאשר שאורלנדו וקייטי לוקחים הפסקה אוהבת ומלאת כבוד״.

via GIPHY

הפעם האחרונה שהזוג נצפה ביחד היתה במסיבת האוסקר של מגזין הוואניטי פייר ביום ראשון בלילה. הם הצטלמו שם לתמונה משותפת, אבל אורחים אחרים שהיו שם מספרים שבכך הסתימה האינטראקציה שלהם באותו הערב, ושמלבדה הם כמעט ולא תקשרו. גם הכלבלב של קייטי קיבל השבוע מעט אהבה מבלום, שהעלה תמונה משותפת של השניים לאינסטגרם שלו יום לאחר מכן.

בני הזוג היו מאוד עסוקים לאחרונה ובילו הרבה בנפרד - בלום סייר ברחבי העולם למטרות שונות וקייטי קידמה את הסינגל החדש שלה בארה״ב ובאנגליה.

כבר לא. אורלנדו בלום וקייטי פרי
כבר לא. אורלנדו בלום וקייטי פרי

הזוגיות הפוטוגנית של בלום ופרי הניבו כמה רגעים חמודים במיוחד, כמו מסיבת יום ההולדת של פרי באוקטובר האחרון שהייתה בסגנון שנות ה50, התחפושת המשותפת שלהם להאלווין (בלום בתור דונלד טראמפ ופרי בתור הילארי קלינטון קריפית במיוחד), וכמובן, הרגע הבלתי נשכח הזה, שעדיין גורם לנו לשאול מה בדיוק קרה שם (כמובן שאין תלונות).

[youtube_embed youtube_id='wYmQUf1rTMM']

[youtube_embed youtube_id='1ZSXGYMXRsQ']

 

אבל לא רק רגעים נחמדים היו להם בפומבי. במאי האחרון בלום נצפה קרוב מאוד לסלינה גומז, שבעבר כבר היו שמועות על מערכת יחסים ביניהם (שהביאה גם לריב המפורסם עם ג׳סטין ביבר, במהלכה בלום סטר לו). התמונות האלו עוררו את ההשערה שבלום ופרי נפרדו כבר אז, אבל גם לאחר מכן הם המשיכו להיראות ביחד ולשדר עסקים כרגיל.

[youtube_embed youtube_id='ApBk7hAVkuM']

ההצהרה משותפת מדברת רק על פסק זמן, ככה שננסה להישאר אופטימיים ולאחל להם לחזור זו לזרועות זה במהרה, ולעשות לנו קצת טוב על הלב.

עוד ברשת סלבס:

הפאדיחה של חדשות 10