סטפני מ"צער גידול בנות" כמו שלא ראיתם מעולם

כוכבת "צער גידול בנות", ג'ודי סוויטין מורידה את הבגדים ואת התדמית המתקתקה

כוכבים שהתחילו בתור ילדים ומנסים בבגרותם להתנער מהתדמית המתוקה שלהם זה לא דבר חדש (ד"ש לבריטני ספירס ומיילי סיירוס). יש שיגידו שזה כבר אפילו די פאסה. אבל כנראה שכוכבת "צער גידול בנות", ג'ודי סוויטין (סטפני, הבת האמצעית), עדיין הרגישה את הצורך להוכיח לעולם שהיא כבר לא הילדה הקטנה והמתוקה מפעם.

סוויטין הצטלמה למגזין "מקסים" בכמה פוזות סקסיות במיוחד ובבגדים מינימליים, שבהחלט יגרמו לכל מעריצי התוכנית להגיד Have Mercy (אז מה אם זה היה בכלל הקאטצ'פרייז של אנקל ג'סי).

מה דוד ג'סי יגיד על זה? ג'ודי סוויטין. MAXIM צילום מסך
מה דוד ג'סי יגיד על זה? ג'ודי סוויטין. MAXIM צילום מסך

סוויטין הסבירה בראיון שהיא רצתה לעשות משהו שונה מהתוכנית המתקתקה שעשתה אותה מפורסמת. "אני אשה בוגרת" היא אומרת, "ואני חושבת שאנשים קצת שוכחים את זה כשאת מזוהה כל כך עם תוכנית מפורסמת לכל המשפחה". סוויטין גם המשיכה וסיפרה מה לדעתה הוא ה"נכס" הטוב ביותר שלה: "הארוס שלי חושב שיש לי תחת יפה, ואני מסכימה".

למרות שסוויטין בת ה34 מנסה להראות לכולם שעכשיו היא ילדה גדולה, היא עדיין משחקת את התפקיד שעשה אותה מפורסמת בצעירותה. לפני שנה "צער גידול בנות" חזרה לאוויר בעונה חדשה, באדיבות רשת נטפליקס ועם שם חדש – Fuller House. גם מרבית הקאסט הוותיק חזר (האחיות אולסן סירבו בנימוס אך בתקיפות, וכך נחסכה מאיתנו ההתמודדות עם הדמות של מישל המעיקה). עכשיו הבנות למשפחת טאנר הן כבר בוגרות, העלילות אמנם עדיין די מטופשות ומיועדות לצפייה משפחתית, אבל פה ושם כבר משתחררת לה איזו בדיחה שלא ממש מיועדת לילדים.

מי עיצב? האחיות אולסון?בג'ודי סוויטין. MAXIM צילום מסך
מי עיצב? האחיות אולסון?בג'ודי סוויטין. MAXIM צילום מסך

סוויטין התחילה לשחק את סטפני ב1987, כשהיתה בת חמש. אחרי שהסדרה ירדה ב1995, היא התמכרה לסמים ואלכוהול, שמהם הצליחה להיגמל אחרי שנים ארוכות של התמודדות. השנה האחרונה היתה מאוד מוצלחת עבורה, גם במישור האישי כשהתארסה לבן הזוג שלה, ג'סטין הודאק, וגם במישור המקצועי, עם שתי העונות החדשות של "פולר האוס" והשתתפות בתוכנית "רוקדים עם כוכבים" שבה הגיעה למקום השישי.

קאט איט אאוט! MAXIM צילום מסך
קאט איט אאוט! MAXIM צילום מסך
צער גידול בנות! ג'ודי סוויטין. MAXIM צילום מסך
צער גידול בנות! ג'ודי סוויטין. MAXIM צילום מסך
אז ועכשיו
אז ועכשיו

[brightcove_iframe video_id='entertainment-celebs-gossip-020' autoplay='1' credit='' kid='1_0vraup5p' duration='42']

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ