דניאל רדקליף התארס לבת הזוג

תכינו את הגלימות והשרביטים: כוכב "הארי פוטר" דניאל רדקליף הציע לבת הזוג שלו נישואים

דניאל רדקליף הוא כבר ממש לא הילד הקטן שהכרנו לראשונה בסרט הראשון של הארי פוטר. ומכיוון שכולנו ראינו אותו גדל לנגד העיניים שלנו, הנה בשורה שאולי תרגש אתכם – הוא עומד להתחתן.

דניאל רדקליף וארין דרייק (Getty)
דניאל רדקליף וארין דרייק (Getty)

רדקליף בן ה27 הציע נישואין לבת הזוג שלו בחמש השנים האחרונות, השחקנית ארין דרייק. מקורבים לזוג מספרים שההצעה לא הגיעה בהפתעה עבור ארין – עוד לפני זה הם הלכו יחד לבחור טבעות, וגם לא ממש הסתכלו על המחירים: "הם מדברים על נישואים כבר תקופה ארוכה, וחושבים שזה משהו שצריך להשקיע בו כסף". אז מה גודל הטבעת וכמה היא עלתה? זה לא ידוע, ובכלל – כרגע רדקליף בכלל מכחיש את הידיעה, למרות שכמה גורמים בסביבה שלו מתעקשים שהוא אכן כרע ברך.

רק אל תלבשי עקבים בחתונה. (Getty)
רק אל תלבשי עקבים בחתונה. (Getty)

רדקליף ודרייק הכירו ב2012 על סט של סרט ששניהם השתתפו בו, "הרוג את יקיריך". הם גרים כיום במנהטן, וסיפרו פעם שהם מעדיפים את החיים הרגועים והשקטים על פני חיי הזוהר הנוצצים של הוליווד. סך הכל מדובר בתקופה טובה עבור רדקליף, חוץ מהאירוסים הטריים, הוא גם התחיל לשחק השבוע בהצגה חדשה בלונדון, "רוזנקרנץ וגילדנשטרן מתים", וקיבל שבחים מהמבקרים.

[brightcove_iframe video_id='entertainment-celebs-gossip-087' autoplay='1' credit='' desc='' kid='1_r1luo8sy' duration='38']