הסודות והפטישים מחדר המיטות של הסלבס נחשפים

רגע אחרי שסיימנו להיות רומנטיים בוולנטיינז דיי, הגיע הזמן להיות קצת קינקיים. וכדי לקבל השראה, בדקנו איך עושים את זה הסלבס

לכל אחד מאיתנו יש את הדבר הזה שעושה לו את זה ממש בחדר המיטות, גם אם לפעמים מדובר במשהו קצת מוזר או הזוי. גם במקרה הזה, הסלבס לא ממש שונים מאיתנו, וגם להם יש דברים שמאיצים להם את פעימות הלב ומגבירים להם את ההנאה.

סקראלט ג'והנסון למשל, הודתה שסקס במכונית ממש עושה לה את זה. בראיון לפלייבוי היא סיפרה: "אני חושבת שסקס במכונית זה סקסי. אם הייתי במצב רוח למשהו פרוע וקינקי, זה מה שהייתי עושה". נחמד, אבל לא באמת כזה פרוע.

סקס בכביש המהיר. סקרלט ג'והנסון (Getty)
סקס בכביש המהיר. סקרלט ג'והנסון (Getty)

ומי עוד? כריסטינה אגילרה בעניין של משחקי תפקידים. משחק מועדף: אחות וחולה. אווה לונגוריה סיפרה שהיא אוהבת את זה קצת קשוח, אבל בקטע עדין. "אני לא אתנגד אם יקשרו אותי בבד ממשי. אני אוהבת שגבר לוקח קצת שליטה" היא סיפרה והוסיפה: "יש משהו מאוד סקסי בלהיות כנועה". אנג'לינה ג'ולי סיפרה שהיתה פעם בקטע של S&M  אבל מכיוון שבראד פיט לא היה בעניין, היא נאלצה לזנוח את התחביב הזה. בשורות טובות אנג'י - עכשיו את יכולה לחזור אליו. גם כרמן אלקטרה אוהבת את זה קשוח – קצת הפלקות ואזיקים עושים לה את זה מאוד, ככה היא סיפרה.

רוצה מכות בובי? אנג'לינה ג'ולי
רוצה מכות בובי? אנג'לינה ג'ולי

וויל סמית' סיפר שהוא ואשתו ג'יידה אוהבים לעשות את זה מחוץ לבית, כמו על סט הצילומים ואפילו בבתים של חברים (שלא נתפלא אם כבר לא מזמינים אותם אליהם). גם ג'סטין טימברלייק ואשתו, ג'סיקה בייל, אוהבים לעשות את זה בחוץ – ליתר דיוק בחדר ההלבשה תוך כדי ההופעות שלו. עכשיו אתם יודעים מה הוא עשה בפארק הירקון בזמן שהוא "ירד להחליף בגדים". כל זה אומר אגב, שהוא יודע לעשות את העבודה בזריזות, תוך מצבי לחץ.

ג'סטין טימברלייק. פאן מאחורי הקלעים. (Getty)
ג'סטין טימברלייק. פאן מאחורי הקלעים. (Getty)

ולא רק לנשים יש העדפת מעניינות. שאייה לבאף אוהב שמושכים לו בשיער, ניק לאשיי סיפר שבזמן הנישואים לג'סיקה סימפסון הוא נהג ללבוש את נעלי העקב שלה מדי פעם ורוברט פטינסון בעניין של בתי שחי. האקסית המיתולוגית שלו, קריסטן סטוארט הלשינה פעם שהוא מאוד אוהב ללקק לה את האיזור ההוא. ומה סטוארט אוהבת? לא להתקלח אחרי סקס. היא מעדיפה שהריח של בן הזוג יישאר עליה כמה שיותר.

 קריסטין סטוארט שמת חאלבין בבית שחי?
קריסטין סטוארט שמת חאלבין בבית שחי?

אבל הקינקי ביותר, הוא כנראה ריקי מרטין, שהתוודה פעם שהוא בעניין של מקלחות זהב (משהו שדונלד טראמפ יכול להזדהות איתו). מרטין סיפר בראיון: "אני אוהב לתת מקלחות זהב. עשיתי את זה במקלחת וזה כל כך סקסי". קצת אחרי שהראיון פורסם, מרטין ניסה לחזור בו מהדברים, אבל זה כבר היה מאוחר מדי. ומה הפטיש הפופולארי ביותר? זה שקשור לרגליים. במועדון המעריצים שלו נמצאים: פארל, ג'ק בלאק, אנריקה איגלסיאס, כריסטיאן סלייטר וקוונטין טרנטינו (לידיעת הקוראת דניאלה פיק, אם היא עדיין לא גילתה את זה בעצמה, ללכת מהר לעשות פדיקור).

[brightcove_iframe video_id='entertainment-celebs-gossip-068' autoplay='1' credit='' kid='1_1nkwpibk' duration='35']

| קוונטין טרנטינו \ "דניאלה, עשית פדיקור"?

דניאלה תעשי פדיקור! קוונטין טרנטינו (Getty)
דניאלה תעשי פדיקור! קוונטין טרנטינו (Getty)

| אווה לנגוריה \ אני אוהבת את זה קשוח. ואתם?

אוהבת את זה קשוח. אווה לנגוריה (Getty)
אוהבת את זה קשוח. אווה לנגוריה (Getty)

| דונלד טראמפ \ עור הפנים כתום, השיער צהוב, והאהבה הכי גדולה שלו גם".

דונאלד טראמפ
לא רק השיער צהוב.. גם האהבה הכי גדולה שלו. דונאלד טראמפ | צילום: רויטרס

|ריקי מרטין \ תשתו הרבה מים, כן?

#isla #playa #medicina #limpieza #enchulao #unicodialibre #missyouHab #2minutes

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on


| אנריקו אגלסיאס \ מה מידת הנעליים שלך?

יש לך רגל גדולה? אנריקה אגלסיאס (Getty)
יש לך רגל גדולה? אנריקה אגלסיאס (Getty)

 

[brightcove_iframe video_id='entertainment-celebs-gossip-067' autoplay='0' credit='' kid='1_lwurbikw' duration='61']