ג'סטין טרודו העלה תמונה של בנו מחופש לאדם עם ראש כרות - וחטף: "יש לך אפס בושה!"

בנו של ראש ממשלת קנדה החליט להתחפש בליל כל הקדושים לאדם עם ראש כרות. אלא, שבצל המלחמה המתחוללת בישראל והטבח ביישובי העוטף שבו מחבלי חמאס כרתו ראשים - הגולשים פחות התחברו: "האם אתה באמת חושב שזה רעיון טוב, בהתחשב כל מה שקורה בעולם?"

ג'סטין טרודו ובנו
ג'סטין טרודו ובנו | צילום: מתוך טוויטר

ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו נמצא תחת מתקפת גולשים. לרגל ליל כל הקדושים, טרודו פרסם תמונות של בנו אשר התחפש לאדם כרות ראש, וכתב: "נראה כי היידריאן שכח את הראש שלו, אבל זה לא יעצור אותו מלשאול 'תעלול או ממתק'. ליל כל הקדושים שמח לכולם - תיהנו שם בחוץ!". אממה, הגולשים לא בדיוק הרגישו שזה הזמן הנכון לשיתוף תמונות של ראשים כרותים, הגם שהם רק בתחפושת, זאת בשל מלחמת ישראל-עזה וטרור שספג הצד הישראלי מצד מחבלי חמאס.

נזכיר כי טרודו התייצב מיד לצד ישראל אחרי מתקפת הטרור של חמאס ב-7 באוקטובר, ואמר כי "מעשי אלימות אלו אינם מקובלים לחלוטין". עוד הוסיף כי "אנו עומדים לצד ישראל ותומכים באופן מלא בזכותה להגן על עצמה. המחשבות שלנו עם כל מי שהושפע מכך. יש להגן על חיי אזרחים". למרבה הצער, נראה כי עוקביו של טרודו לא קוראים חדשות שכן הם בחרו לרדת עליו חזק. יש שיגידו חזק מידי.

F9zhcsexsaayotb
צילום: מתוך הפוסט שהעלה ראש ממשלת קנה ג'סטין טרודו

אחד מהגולשים ציין כי התמונה מראה את העיוורון וחוסר הרגישות של ראש ממשלת קנדה בתקופה כה רגישה במזרח התיכון. "האם אתה באמת חושב שזה רעיון טוב, בהתחשב כל מה שקורה בעולם?", תהה אחר, בעוד גולש נוסף הוסיף: "בתור מי שמכיר היטב את הנושאים הגלובליים הנוכחיים, שקורא לעצמו 'פמיניסט' ו'ער', היית צריך לנהל שיחה עם הבן שלך ולשאול אותו האם זאת תחפשות מתאימה בהתחשב בעמדה הפוליטית שלך בפרט - ומה שקורה עכשיו בעולם בכלל".

"זה כל כך אטום, פשוט אין לי מילים", הוסיף גולש נוסף, "זה חסר טעם בגלל העיתוי, ובלי קשר זה פשוט מפחיד. יש לך אפס בושה!". גולשת אחרת סיכמה בפשטות את התחפושת של הבן כשאמרה שהמסר שיוצא מהן הוא פשוט "אפל".

F9zhcsaxkaaucbt
צילום: מתוך הפוסט שהעלה ראש ממשלת קנה ג'סטין טרודו