60 שנה לספורטס אילוסטרייטד: אלו כוכבות השער הלוהטות

מגזין בגדי הים המצליח "ספורטס אילוסטרייטד" מציין 60 שנה להיווסדו וחוגג את המאורע בשבעה שערים שונים, כשלארבעה מהם לוהקו קייט אפטון, כריסי טייגן, האנטר מקגריידי וגייל קינג - המייצגות כל אחת אידיאל יופי שונה

קייט אפטון
קייט אפטון | צילום: YU TSAI /SPORTS ILLUSTRATED

תאמינו או לא אבל מגזין בגדי הים המפורסם והנחשק "ספורטס אילוסטרייטד" חוגג 60 שנה להיווסדו ולכבוד המאורע המרגש הכריזו אתמול מי הדוגמניות שיככבו על שער הגיליון החגיגי. החודש, יהיו לא אחד, לא שניים ולא שלושה, אלא שבעה (!) שערים שונים, כשבארבעה מהם יככבו לבדן כריסי טייגן, האנטר מקגריידי, קייט אפטון וגייל קינג ועוד שלושה נוספים של צילומים משותפים של כוכבות עבר של המגזין - 52 סך הכל. כל אחת מהנשים המצולמות משמשת השראה בדרכה הייחודית, ודוגלת בחשיבות הייצוג של היופי על כל סוגיו.

"יום השנה ה-60 הוא עניין גדול. זה אולי לא מזוהה באותה היוקרה כמו השנה החמישים, אבל הרגשנו שאנחנו צריכים לחגוג בלב שלם גם את ה-60, מסיבה פשוטה - המסע שעברנו בעשר השנים האחרונות הוא מהפכני", אמרה העורכת הראשית של המגזין, אמ. ג'יי. דיי והוסיפה: "ניפצנו סטריאוטיפים, אימצנו את הגיוון, דגלנו בהכללה. בכל שנה שחולפת, אתגרנו את עצמנו לפרוץ גבולות ולהגדיר מחדש מה זה אומר להיות בבגד ים של 'ספורטס אילוסטרייטד'".

קייט אפטון היא כאמור אחת מהכוכבות האייקוניות של המגזין, שהופעת הבכורה שלה הייתה ב-2011 והיא אף הוכתרה כפריצה הגדולה של אותה שנה. שנה לאחר מכן קיבלה שער ראשון ובשנה העוקבת שוב. ב-2017 היא כיכבה שוב, ובין לבין הופיעה לא מעט בין דפי המגזין עצמו.

כריסי טיגן מציינת את השנה התשיעית שלה בגדי הים של SI, ומככבת בפעם השניה על השער. דוגמנית העל, שכיכבה בכל גיליון מהבכורה שלה ב-2010 ועד 17', עיטרה את השער של מהדורת 2014, גיליון 50 שנה ל-ספורטס אילוסטרייטד. הדוגמנית ייצגה את מותג בגדי הים ובמקביל הקימה ברנד משלה, ונחלה הצלחה כסופרת רבי מכר, אשת עסקים ואשת טלוויזיה. אוסף התמונות המרשים שלה מצילומי השער מספר את סיפורה של אישה, מבוגרת ב-10 שנים, חכמה יותר, יזמית, שפית מדהימה, אמא, ועדיין, שוברת את העדשה בתמונות מרהיבות.

האנטר מקגריידי, היא דוגמנית פלאס סייז שכיכבה במגזין ב-2017 ומאז מככבת בלא מעט קמפיינים ללא הפסקה. היא משתמשת בפלטפורמות שלה כדי לקדם דיבור חיובי על דימוי גוף, מעוררת שיח ומעניקה השראה לשינוי תפיסתי. גם הפודקאסט שלה, Model Citizen, משמש פלטפורמה לדיונים כנים על אהבה עצמית, ביטחון עצמי ושבירת מחסומים.

גייל קינג מוכרת בעיקר בשל קולה הסמכותי ומעבודתה בתעשיית העיתונות. המגישה הותיקה של תוכנית הבוקר של CBS מייצגת אישה כהת עור, שהצלחתה, מוסר העבודה והענווה שלה מרשימים את אמריקה בכל יום. השער שלה בבגד ים הוא סימן לכך שנשים מכל תחומי החיים חייבות לא רק להיראות ולשמוע, אלא גם לחגוג.