הכוורת מתרחבת: ביונסה וג'יי זי מצפים לתאומים

קווין בי הודיעה הערב על הרחבת המשפחה - היא וג'יי זי מצפים לתאומים!

זמן צפייה: 00:44

משפחת המלוכה מתרחבת! לא זו הבריטית, אלא זו שמעניינת באמת. ביונסה הודיעה הערב שהיא בהריון, לא עם צאצא אחד – אלא עם שניים. כן, לקווין בי ובעלה ג'יי זי עומדים להיוולד תאומים, אחים לבלו אייבי בת החמש. ההודעה המרגשת נעשתה דרך חשבון האינסטגרם של הכוכבת, שם היא פרסמה תמונה שלה עם בגדים מינימליים ובטן חשופה שלא משאירה מקום לשאלות (למרות שעולה שאלה אחרת, כמו למה בדיוק היא לובשת הינומה ירוקה על רקע סידור פרחים מפלצתי?, אבל נתעלם מזה, אנחנו בקטע חיובי היום).

לצד התמונה היא כתבה: "אנחנו רוצים לשתף את האהבה והשמחה שלנו. התברכנו פעמיים. אנחנו אסירי תודה שהמשפחה שלנו תגדל בשניים, ואנחנו מודים לכם על האיחולים. הקארטרים". אמנם לא הודעה דרמטית כמו על רחבת ה-VMA ב-2011, אז חשפה בטן הריונית מיד אחרי שסיימה לבצע את Love On Top, אבל אין ספק שמשמחת לא פחות.

ביונסה מדגמנת הריון
ביונסה מדגמנת הריון

הניסיון של ביונסה עם הריונות לא תמיד היה חיובי. לפני מספר שנים היא סיפרה שהיא חוותה הפלה טבעית לפני שנכנסה להריון עם בלו אייבי. היא סיפרה: "שמעתי את פעימות הלב, שהיו המוזיקה הכי יפה ששמעתי בחיי. בחרתי שמות, דמיינתי איך הוא ייראה. הרגשתי מאוד אמהית. טסתי לניו יורק לבדיקה – ואין דפיקות לב. שבוע לפני כן הכל היה עדיין בסדר."

עצוב, אבל עם נקודה חיובית – מספר שנים לאחר מכן קיבלנו את התינוקת המופלאה בלו אייבי. ביונסה תעשה את ההופעה הרשמית הראשונה שלה בתור הריונית על במת הגראמי בעוד כשבועיים. קווין בי תופיע וכנראה גם תעלה לבמה כמה פעמים לקבל פרס – היא המועמדת הגדולה של הטקס עם תשע מועמדויות, כולל פרס אלבום השנה על "לימונדה" המעולה שלה. אחד הנושאים המרכזיים באלבום הוא בגידה ואי נאמנות, ורבים הסיקו מכך שהיא מדברת על הזוגיות שלה ושל ג'יי זי. כמו שזה נראה, מאז היה להם לפחות מייק אפ סקס אחד.