פה או לא פה? שמועות על ביקורו של דיקפריו בישראל

הצעת נישואים, טיסה לקהיר או סתם שמועה? ניסינו לברר מה עומד מאחורי הדיווחים על ביקורו של הכוכב ההוליוודי אצל חברתו בר רפאלי בישראל

בר רפאלי ולאונרדו די קפריו
בר רפאלי ולאונרדו די קפריו | צילום: Splashnews/ASAPcreative

(5:46 דקות)

על פי דיווחים שונים, הכוכב ההוליוודי לאונרדו דיקפריו נחת אתמול (שבת) בישראל לצורך ביקור אצל הדוגמנית בר רפאלי, זוגתו מזה ארבע שנים. דיקפריו הפתיע את רפאלי ובני משפחתה כשהגיע בטיסה של חברת "קונטיננטל" מניו יורק.

 

הנחיתה המפתיעה חוללה גל שמועות, ביניהן הסברה (שהוכחשה על ידי המשפחה) כי דיקפריו הגיע במטרה להציא לרפאלי נישואים, וטענה שהגיעה ל-nana10 לפיה דיקפריו כבר הספיק לעזוב את ישראל, בחברת רפאלי, כשפניהם מועדות, מכל המקומות, דווקא לקהיר.

 

מדובר בביקורו השני של דיקפריו בישראל, כאשר בפעם הראשונה הגיע לארץ לפני שלוש וחצי שנים, כשקבלת הפנים החמה שלו מצד התקשורת הישראלית כללה מרדפים מצד צלמי הפפראצי.

דיקפריו ורפאלי החלו לצאת בשנת 2006 ונפרדו לזמן קצר בקיץ 2009. במהלך הזוגיות צצו שמועות רבות על פרידות וחזרות של הזוג, כשאלה תמיד הופרכו על ידי תמונת פרפאצי שתפסו אותם צמודים. כאמור, השניים נפרדו לפני מספר חודשים, ואם להאמין לדיווחים, הסיבה היתה חוסר הרצון של דיקפריו להתחייב ולהתמסד.

 

>>> ליאונרדו דיקפריו מודה: "בר רפאלי היא בת זוגי"

>>> הם בכל מקום: בר וליאו קופצים לאיטליה

>>> בר וליאו נופשים על היאכטה של נעמי קמפבל