עשו זאת בעצמכם: שיר מורנו משיקה

אייל רביד מפתיע את עובדיו, משרד הפרסום שחגג בענק, אורן חזן תורם ועוד. מדור של האלפיון

שיר מורנו

| משרד הפרסום יהושע TBWA של רמי יהושע, חגג 20 שנות קיום בהאנגר 11 בנמל תל אביב. את האירוע הנחה ערן זרחוביץ' ועל החלק האומנותי הופקדה נסרין קדרי עם האנדלוסית של ירושלים ובנוסף, האירוע כלל הופעה של משינה. על החלק הקולינרי הופקד קייטרינג פלפל של טל חובש וגם השף שאול בן אדרת. בין האורחים שהגיעו היו מנחת הטלוויזיה שרון כידון ומודי כידון, מנכ"ל כאל דורון ספיר, שרית ועידו חג'ג', רמי שביט, אפרת גוש ויובל סיגלר, משה רוזנבלום, ורד ואילן גרינבוים ואורחים נוספים.

אורית ושאול בן אדרת
אורית ושאול בן אדרת
טל חובש ודוד פתאל
טל חובש ודוד פתאל

| בכירי מלון חוף נחשולים ובראשם מנכ"ל המלון איתי אשל פתחו את עונת החורף במלון שנחשב לאחד מהמלונות היוקרתיים והמובילים באזור. באותו אירוע הושק גם קונספט חדש "חופשת חורף רומנטית במלון" שכולל רכיבה על סוסים, סיור ביקב אמפורה ואטרקציות רומנטיות נוספות. נכחו מנהל מזון ומשקאות במלון ואליד אבוליל, מנהלת המשק מור בנסל, סמנכ"ל המלון תמיר קראוס, רימה וולינסקי, מנהל יחסי הציבור של המלון ערן קליגר ונוספים.

ואליד אבוליל מור בנסל, איתי אשל, תמיר קראוס, רימה וולינסקי
ואליד אבוליל מור בנסל, איתי אשל, תמיר קראוס, רימה וולינסקי

| בנוכחות בכירי הוט ובראשם סמנכ"ל התוכן של החברה יורם מוקדי הושק הערוץ החדש DIY "עשו זאת בעצמכם" במתחם האירועים 1947. מעבר לכוכבי הערוץ שיר מורנו, מושיק גלאמין ולירן כוהנר נכחו מנכ"ל YNET אבי בן טל, בעלי הערוץ אבי בר, מנכ"ל אולפני הרצליה יואב פרץ, בני מנשה ואבי גואטה ועוד.

מושיק גלאמין, יורם מוקדי, טל גרנות ושיר מורנו
מושיק גלאמין, יורם מוקדי, טל גרנות ושיר מורנו

| כמו בכל שנה, גם השנה ערכה חברת פורינה ישראל אירוע לקוחות במשמר השרון. למעלה מ-700 בעלי חנויות לקחו חלק באירוע בו זכו להופעה של שלומי שבת. נכחו באירוע מנכ"לית החברה שני טשקנט, מנהל מכירות ארצי דני פוקס ובכירים נוספים.

שלומי שבת, שני טשקנט ודני פוקס
שלומי שבת, שני טשקנט ודני פוקס

| באירוע חגיגי שערכה רשת טיב טעם ובראשה המנכ"ל עדי כהן העניקה החברה צ'ק על סך 84 אלף שקלים לאגודה למלחמה בסרטן. את הצ'ק קיבלה מנכ"לית האגודה מירי זיו ומנהלת השת"פ שני שהם.

מירי זיו ועדי כהן
מירי זיו ועדי כהן . צילום: אלעד גוטמן

| עמותת "קו לחיים" המסייעת לילדים עם מוגבלויות ותסמונות ערכה אירוע בר מצווה ובת מצווה ל-13 ילדים מהעמותה באולמי "גאיה". הילדים זכו להופעה של ליאור נרקיס. הגיעו להגיד מזל טוב ולשמח מעבר למנכ"לית העמותה רינה עידן, בעלי הגאיה שחר כחלון, ח"כ אורן חזן, אילן גלאון ונוספים.

רינה עידן ואורן חזן
רינה עידן ואורן חזן

| לראשונה ארחה חברת אורקל את כנס ה Cyber Resilience הראשון בישראל. נכחו בכנס יועצת מומחית לענייני סייבר עינת מירון, הטכנולוג הראשי של הרשות להגנת הסייבר אלי עמר, דירקטור אורקל לוקה מרטלי ונוספים.

עינת מירון ובכירי הסייבר
עינת מירון ובכירי הסייבר

| מנכ"ל התפעול החדש של רשת מלונות קראון פלאזה שרון אלון, ערך אירוע חגיגי לחוג מועדון הלקוחות של הרשת. האירוע התקיים במלון בתל אביב על חוף ימה של תל אביב וכלל הרצאה של דני קושמרו. הגיעו מנכ"לים מהרשת וגם סמנכ"ל השיווק של הרשת אורן בוטבול, מנכ"ל קראון פלאזה אילת דוד ברנס ונוספים.

שרון אלון,דוד ברנס ואורן בוטבול
שרון אלון,דוד ברנס ואורן בוטבול

| בעל רשת הסופרמרקטים המובילה "ויקטורי"  אייל רביד הפתיע את עובדיו במהלך ישיבת מנהלים עם שפים של מחלבות גד שהכינו מנות שונות לנוכחים.

אייל רביד
אייל רביד

רוצים עוד? עקבו אחרי גיל משעלי בטוויטר