תנוחי דנקנר: ערן סוויסה עוזב את "מעריב"

עוזב את קבוצת "מעריב" אחרי למעלה משש שנים ושורה של תפקידים במדורי התרבות והרכילות; הצטרף לאחרונה לצוות הכתבים של תוכנית הבידור החדשה "VIP - האנשים שכולם מדברים עליהם" שתעלה ב"קשת"

ערן סוויסה
ערן סוויסה | צילום: סיוון פרג'

ערן סוויסה (28) עוזב את קבוצת "מעריב" אחרי למעלה משש שנים ושורה של תפקידים במדורי התרבות והרכילות. כפי שפורסם בנענע10, סוויסה הצטרף לאחרונה לצוות הכתבים של תוכנית הבידור החדשה "VIP  - האנשים שכולם מדברים עליהם" שתעלה לשידור בעוד כשבועיים בערוץ 2, ואת קבוצת "מעריב" יעזוב בסוף חודש אוגוסט.

 

סוויסה, יוצא גלי-צה"ל, החל את דרכו ב"מעריב" לפני כשש שנים ככתב רכילות ב-NRG, ובהמשך כתב את טור הרכילות "מלך הביצה" בעיתון. לאחר מכן החל לסקר את תחום התרבות והבידור עבור העיתון ועבור מגזין "רייטינג", והפך במקביל לעורך המשנה שלו. כמו כן שימש ככתב ועורך מדור הברנז'ה של NRG שאוחד לאחרונה עם מדור "רייטינג" של האתר.

 

בעוד חודש יסיים כאמור סוויסה את תפקידו, וטרם הודיע על המשך פעילותו בתחום הבידור לצד תפקידו ככתב ב"קשת". ערן סוויסה מסר: "בשש השנים האחרונות מעריב היה עבורי בית אהוב, חם ומרתק אבל כעת הגיע הזמן להמשיך לאתגרים חדשים. אני מאחל לכולם בהצלחה".

  

מ"מעריב" נמסר: "אנו מודים לערן סוויסה על עבודתו המסורה, ומאחלים לו הצלחה בהמשך דרכו".

 

הצטרפו לעמוד הפייסבוק של נענע10 ברנז'ה >>