אלמוג מאיר ג'אן עדיין בשבי: "הוא רק התחיל את החיים ותראו איפה הוא נמצא"

אלמוג מאיר ג'אן נחטף מהמסיבה ברעים בשבת השחורה ומאז הוא בשבי. אימו אורית סיפרה על הדאגה הגוברת בכל יום ("הסכין בבטן מתסובבת יותר מדי פעמים") - וקראה להגיע לעסקה כמה שיותר מהר: "אני ממש דואגת, אני מרגישה שלא עושים מספיק"

זמן צפייה: 04:17

אלמוג מאיר ג'אן, בן 21, נחטף ממסיבת הנובה, ומאז השבעה באוקטובר הוא בשבי חמאס. כבר באותה שבת הסתובב סרטון של אלמוג כשהוא כפות ונמצא בידי מחבלי חמאס. אימו, אורית מאיר, סיפרה בריאיון לנגה ניר נאמן על הדאגה הנוראית לבנה: "הוא ילד, רק התחיל את החיים ותראו איפה הוא נמצא".

לכתבות נוספות:

אורית התייחסה לסרטון שחמאס פרסם בו מוצגים שלושה חטופים: "אני מאוד מוטרדת מהסרטון ומהזמן שעובר, אנחנו עדיין לא רואים עוד הסכם, קשה לי מאוד מאוד. ממש כואבת לי הבטן, אני יותר ויותר דואגת". לדבריה, "כשאני רואה את הסרטון אני חושבת על הבן שלי ועל מה הוא עובר, איזו השפלה הוא עובר ובאילו תנאים הוא נמצא. אני ממש מודאגת, הבטן מתהפכת לי מרגע לרגע ואפילו יותר עם כל האירועים שקרו בשבועיים האחרונים".

אלמוג מאיר ג'אן יחד עם אימו אורית מאיר
אלמוג מאיר ג'אן יחד עם אימו אורית מאיר

אורית מתייחסת לכך שכרגע אין עסקה חדשה על הפרק: "הסכין בבטן כבר מסתובבת ומסתובבת יותר מדי פעמים. זה מאוד קשה. היה נכון לשחרר את הנשים והילדים, אני מבינה את הסיטואציה, אבל הבן שלי הוא בן 21, הוא ילד שלא התחיל את החיים ותראו איפה הוא נמצא. חייבים לעשות מאמץ. קשה לי להבין את זה שאין הסכם על הפרק".

אלמוג מאיר ג'אן
אלמוג מאיר ג'אן

"אני מרגישה שלא עושים מספיק, צריך לעשות יותר. מה עם כולם תמורת כולם? אני יודעת שנעשים מאמצים ולרגע אני לא מזלזלת, זה ברור לי, אבל אנחנו רוצים יותר. יש לנו עדיין הרבה אנשים שעדיין נמצאים בשבי".