רומי גונן עדיין בשבי: "היא עברה סוג של טיפול ביד, אבל הפצע מוזנח והיא לא יכולה להשתמש בה"

רומי גונן נחטפה מהמסיבה ברעים במהלך השבת השחורה. אימה, מירב, התייחסה בריאיון לאות החיים שקיבלה מהחטופים ששבו - וגם דיברה על הדאגה הגדולה: "צריך להוציא אותם עכשיו כדי לשמור על החיים שלהם"

זמן צפייה: 08:22

רומי גונן, בת 23, נחטפה ממסיבת הטבע "נובה" בשבת השחורה. אימה, מירב לשם גונן, סיפרה בריאיון לאמנון לוי על החשש הגובר ממצבה והדגישה את חשיבות חזרתם המיידית של כל החטופים: "החיים שלהם חשובים יותר מכל דבר אחר".

לכתבות נוספות:

רומי נחטפה לאחר שנפצעה בזרועה, והחטופים ששוחררו הודיעו שראו אותה בחיים. "אני יודעת שהיא עברה סוג של טיפול, אבל גם שהפצע מוזנח ושהיא לא באמת יכולה להשתמש ביד. זה מה שהמשוחררים ראו, זה כל המידע שיש לנו", מירב מספרת.

רומי גונן ואימה מירב
רומי גונן ואימה מירב

"העדויות שאנחנו לאט לאט שומעים מהשבים הן מאוד מטלטלות, מאוד קשות לשמיעה ולהבנה. אנחנו פה ואנחנו חושבים על אלה שנמצאים שם ומה שהם עוברים. אני חוזרת על אותה אמירה שאני כל הזמן אומרת, צריך להחזיר אותם ועכשיו. החיים שלהם חשובים יותר מכל דבר אחר".

רומי גונן
רומי גונן

על העדויות שמגיעות מהחטופים ששבו היא מספרת: "אותנו כמשפחות זה מטלטל, יחד עם הטלטלה הרגשית שאנחנו גם ככה נמצאים בה. זה מזעזע. זה רק מחזק את העובדה ששעון החול הולך ואוזל להם. צריך להוציא אותם עכשיו כדי לשמור על החיים שלהם. אנחנו סומכים על רומי שהיא חזקה מאוד. חשוב לנו שהיא וכל החטופים ידעו שאנחנו נלחמים עליהם".