גל גדות שומעת? זאת הכוכבת שהסירה לך עוקב

השחקנית שהחליטה לאנפל את גל גדות (אולי המאבק של וונדרוומן להשבת החטופים הפריע לה בעין), קודי הקופון חוזרים רשמית אל השטח ומה משותף למושיק גלאמין וקיילי ג׳נר? פולואפ במצב חירום, עדיין

גל גדות | צילום: אינסטגרם

יש מי שאומר עליה שהיא ישנה ויש מי שאומרת עליה שהיא ״חיה בסרט״ (אופירה, אנחנו מדברים עלייך), אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהאינסטגרם של גל גדות - מגויס כולו למען ההסברה של ישראל מעבר לים, וחשוב מכך - המאבק להשבת החטופים. כנראה שהתוכן הזה מציק בעין לאחת, אנה דה ארמס שמה, אותה אתם מכירים כמי ששיחקה את מרילין מונרו ב״בלונד״ של נטפליקס וגם כמי שפרצה בסרט ״רצח כתוב היטב״, או שאולי היא מוכרת לכם כאקסית של בן אפלק, רגע לפני שחזר לג׳ניפר לופז. ארמס, שחקנית ממוצא קובני, החליטה לעשות את הגרסה שלה להסרת פוסטרים של חטופים והורידה עוקב מגל. אנחנו לא בטוחים אם גל עצמה לא משחקת את המשחק הזה או שהיא פשוט לא שמה לב - בכל זאת, 109 מיליון עוקבים של גל לעומת 13 מיליון עוקבים של אנה - אבל זה בסדר, אנחנו נוריד את העוקב ממנה בשבילך ואת תמשיכי להתעסק במה שחשוב.

1idggu

 

זה לקח בערך 40 יום אבל מי שפנטז על עולם ללא קודי קופון, מוזמן להמשיך לחלום כי המשפיענים חזרו להניע את הכלכלה הפרטית שלהם והקבוצתית שלנו. רובם הקדישו את החודש האחרון להסברה באנגלית ובעברית, אבל עם הסברה לא משלמים שכירות - תשאלו את נועה תשבי. מאחר ורובנו מעבירים את הזמן בין הממ״ד לספה, השת״פים הראשונים לבחור הם בהתאם - בגדי בית, נרות והרבה מאוד תכשיטים ציוניים.

כתבות נוספות בנושא:

 

למערכת פולואפ בלטו דנה זרמון - שמציעה הנחות לחליפות תוצרת כחול-לבן, דניאל עמית - שמשווקת לעוקבות שלה מגוון שנע מפיג׳מות לחורף ועד מפיצי ריח ונרות, קורין גדעון - שהלכה על קודי קופון למצעים וגם דיירות ״האח הגדול״, בר כהן וטליה עובדיה - שהתמקדו השבוע במוצרי איפור. אבל שימו לב לעוד מיני-תעשייה שמתפתחת לנו כאן - תכשיטים פרו-ישראליים כדי שאף אחד לא יתבלבל באיזה צד אתם. רוסלנה רודינה השיקה קולקציית תכשיטים ברוח התקופה עם עגילים וצמיד בצורת מפת ארץ ישראל השלמה. ואגב מפת הארץ, דיאן שוורץ - שעוד הרבה לפני המלחמה התהדרה בתליון חי על הצוואר - מפנה בימים האחרונים את העוקבים שלה לאתר תכשיטים שמציע שרשרות של מפת ארץ ישראל השלמה, אם אתם זקוקים להשלמת טוטאל לוק אחרי ביקור באינסטגרם של רוסלנה. ומה אתם מקבלים מאיתנו תשאלו? קוד קופון פולואפ13 וברכת הדרך.

Anifsi

 

מתברר שגם אם בת 85, אינך חסינה בפני התקפות גולשים ורבקה מיכאלי גילתה את זה על בשרה ממש השבוע כשהתראיינה והסבירה שהיא עדיין תומכת בארגון ״בצלם״. ההסבר של מיכאלי לא עניין אף עמוד רכילות כשהחליטו להוציא מהקשר את הדברים שאמרה ולהפוך אותה למוקד להשתלחות ולהצקות בטלפון מדייר ״האח הגדול״, גיא איתן (הם גם הספיקו להשלים באותה שיחה) ולא רק ממנו. מושיק גלאמין, שראה את המתקפה העוצמתית על מיכאלי, העלה סרטון לאינסטגרם בו הוא קורא לאהבת חינם ולקבלת דעות של האחר, גם אם אלו שונות משלנו. אחרי שהסרטון שותף בעמודי בידור ורכילות שונים, מאות עוקבים הסירו לגלאמין עוקב ותקפו אותו באופן אישי. המתקפה הביאה את גלאמין להסרת הסרטון ופרסום סטורי בו הוא פורש מהדיון בגלל עוצמת התגובות והנאצות שהוא מקבל.

Cwoadl

 

מושיק, אתה לא לבד, קיילי ג׳נר פרסמה סטורי בעד ישראל שהחזיק באוויר בדיוק רבע שעה ועלה לה במיליון עוקבים שירדו. יש לנו כמה וכמה דברים להגיד לעוקבים האלו שנטשו אותה אבל אנחנו נשמור את זה בלב.