לזה חיכינו: החיבור בין פנינה רוזנבלום לאורן להב

נת'ניאל בוזוליץ' ממשיך לתת עבודה בהסברה ישראלית - וגם בהסברת הסטטוס הזוגי שלו, טרנד המגבות במרחב המוגן הדליק את הגזרה באינסטגרם ופנינה רוזנבלום קיבלה בדיוק את מה שהיא הייתה צריכה – את אורן להב. פולואפ ממשיך לדווח מהממ"ד

5jkjzq

מכירים את זה שיש אזעקה ואתם בדיוק באמצע המקלחת אז אתם חייבים לרוץ עם מגבת למרחב המוגן וגם לתעד את זה ולהעלות לרשתות? אה, לא? זה כנראה כי אתם לא דוגמנית/משפיענית עם מאות אלפי עוקבים, או שפשוט לא קוראים לכם עומר נודלמן, מאיה קיי, יובל כספית או קארין עליה.

מי שפחות התחברה לטרנד הנוכחי היא נטלי לוי-אהרון, בשלנית על וגם בת הזוג של דודו אהרון, שהעלתה השבוע סטורי שהיה בו כל כך הרבה שייד שלרגע חשבנו שיש לנו תקלה במסך. "שכחתן שברוב התמונות שלכן אתן בבגד ים קטנטן או לבוש צנוע אחר", כתבה, "על מי אתן עובדות שאתן מתביישות פתאום". כיפת ברזל עוד לא הספיקה ליירט את הטיל שהגיע לאזור גוש דן, וקארין עליה כבר הספיקה להגיב לעקיצה: "למה יש נשים שצריכות לדבר על אחרים בשביל לקבל קצת תשומת לב?". כדי שיהיו לנו נושאים לפולואפ, קארין, זה למה.

Wqtaam

 

כתבות נוספות

 

כבר כמה שבועות שזה נראה לכולנו הגיוני לחלוטין שנת'ניאל בוזוליץ' (בדקנו את זה, ככה אומרים את השם ורק סתיו קצין ידעה את זה), כוכב "יומני הערפד", מסתובב בין בסיסי צה"ל, נואם בעצרות ובין לבין מתנשק עם משפיעניות. למרות שתועדו בדייט, נת'ניאל וכוכבת הרשת ליה נגה, הכחישו נמרצות. אחרי שנצפו ביחד שוב, ואז עלו ללייב באינסטגרם והכחישו שוב, השניים החליטו להפסיק לקרקס אותנו ולעדכן את העולם בסטטוס החדש שלהם. נת'ניאל החליף השבוע את תמונת הפרופיל שלו באינסטגרם לעיני 3.4 מיליון עוקבים, לתמונה של השניים מתנשקים. האם זה עבר את דו"צ? לא בטוח. ואגב, אינסטגרם – עמודת הנעקבים של נת'ניאל מונה כרגע 1,528 אנשים בלבד וביניהם לא מעט סלבס ישראליים שלא הצלחנו למצוא שום קשר ביניהם כמו יעל בר זוהר, יאיר לפיד, יוצא "האח הגדול" רוי רייניש ויוצא "אח גדול" נוסף – דניאל מלכה, שהסביר שהשניים הכירו לפני כשנה בדאבל דייט.

Oxhajq

 

זוכרים את אירועי הפרקים הקודמים של פולואפ, כשחיפשנו את להיט המלחמה של "חרבות ברזל"? ובכן, נמצא הלהיט והוא לא "חרבו דרבו" וגם לא "לצאת מהדיכאון", אלא "שיר מלחמה", הלהיט האחרון ששחררה אשת העסקים והביוטי פנינה רוזנבלום. מי שעוקב אחר פועלה המוזיקלי המרתק של פנינה, עוד מימי "תמיד אישה" ועד הלהיט "קורונה קורונה", ידע שפנינה לא תאכזב גם הפעם. אחרי שהשיר עלה בטיקטוק רשת 13, האלגוריתם נשטף בסאונד של פנינה ובין מאות אלפי הצפיות, השימושים, הקריאות לייצג את ישראל באירוויזיון 2024 וגם תגובה אחת סוערת של ניקי גולדשטיין כשנחשף לראשונה ליצירה, זכינו בביצוע מיוחד של השיר בידי מי שהוכרז כאן על ידינו כמרים הרשמי של התקופה – אורן להב. פנינה כמובן זיהתה את האיכויות הסטאריות של אורן והשניים אפילו חברו יחד לקולאב באינסטגרם של הביצוע. את העוקב אחד לשנייה הם עדיין לא שמו, אז אנחנו כאן כדי להזכיר להם שפולואפ שומע ורואה הכול.