ברבי מול בראץ? סתיו לא יודעת אבל ליאל קוצרי כבר ניצח אותה בקרב הזה

שבעה דיירים חדשים נכנסו השבוע לבית אבל רק אחד מהם – הפך לנו לגמרי את הטבלה! אז מי עקף את הדיירים הוותיקים והגיע למקום הראשון? מי הדיירת שעל פי הרשתות שלה, נמצאת בזוגיות עם אח של נועה קירל? וגם – הפרישה של לין אלפי הפתיעה גם בגזרת האינסטגרם. צפו בוידיאו | פולואח

זמן צפייה: 02:06

במוצ"ש האחרון הצטרפו לבית לא פחות משבעה דיירים שכבר הספיקו לעורר הרבה מאוד עניין ברשת, אבל אחד מהם לא רק תפס את המקום הראשון בטבלה, אלא גם רשם את הקפיצה הכי גבוהה במספר העוקבים מאז הכניסה. דיירים וותיקים - אתם בסדר?

לכתבות נוספות בנושא האח הגדול:

ליאל קוצרי נכנס עם כמעט 100 אלף עוקבים ונכון לרגע זה – יש לו כבר 109 קיי. ביניהם אגב, תוכלו למצוא בין רשימת העוקבים שלו שמות כמו אנה זק, טום באום, אילנית לוי, עדן פינס וגם האחות שאולי עוד תראיין אותו בהמשך – דיאן שוורץ. בקיצור, יש לו הכול - אבל אין לו וי כחול. עדיין.

יובל מעתוק שי ניקול סתיו וליאל האח הגדול עונה 5
יובל מעתוק שי ניקול סתיו וליאל | צילום: האח הגדול

לצד כניסת דיירים חדשים, השבוע יש לנו גם חדשות פחות טובות: לין אלפי החליטה לעזוב את בית האח הגדול, אז זה בדיוק הזמן לסכם את העונה שלה בפולואח. לין התחילה חזק כששברה שיא של כל הזמנים באח הגדול, עם עלייה של 94 אלף עוקבים בשבוע אחד בלבד. בהמשך, היא איבדה גם כמה אלפים של עוקבים, אבל עכשיו היא מתמקמת על המספר המטורף של 133 אלף עוקבים. לין, הקוד קופון הראשון שלך צריך להיות פולואח. סגור?

לין אלפי האח הגדול עונה 5
לין אלפי | צילום: האח הגדול

תראו, בגדול בפולואח אנחנו לא מכירים ברשתות שהן לא אינסטגרם, אבל הפעם נצטרך לחרוג כי מדובר בעניין. מי שבדק את הביו של שיר בפייסבוק, בטח שם לב שכתוב שם שהיא במערכת יחסים עם עפרי קירל, ראפר ואח של. אז מה בדיוק קורה שם? למזלכם, ראיינתי את שיר עוד כשהייתה במלון, ומדובר בסך הכול בבדיחה בין חברים והיא עדיין רווקה. אפשר להירגע, אני אעדכן אתכם אם יהיה שינוי בסטטוס.

עד כאן להפעם. אנחנו כמובן נמשיך לעקוב ואתם יכולים להמשיך לעקוב אחרינו באינסטגרם של האח הגדול, באתר ובאפליקציה החכמה של רשת לסמארט טי וי.