האם אתם צורכים מספיק מגנזיום? הכירו את תוסף התזונה "מגנוקס"

סובלים מעייפות תמידית, כאבי ראש, בעיות במערכת העיכול, התכווצויות שרירים ואפילו חווים לחץ תמידי?  חשוב שתקראו את הכתבה הבאה על המינרל שיכול לשפר את איכות החיים שלכם.

זמן צפייה: 05:18

השנה האחרונה הייתה עמוסה וקשה לכולנו. החיים של רובנו  בתקופה המודרנית עמוסים מאוד הופכים יותר ויותר תובעניים מיום ליום, לכל אלו נוספה גם מגפת הקורונה שהוסיפה לחץ בריאותי ונפשי למרבית האוכלוסייה. יותר ויותר אנשים מדווחים לרופאי המשפחה על  תסמינים של עייפות, כאבי ראש, בעיות במערכת העיכול והתכווצויות שרירים.

"אלו הם בדיוק התסמינים הראשונים לחוסר מגנזיום" מציין ניצן פרימור רוקח ראשי בחברת נווה פארמה. ניצן מסביר שהמגנזיום הוא המינרל היחיד שכמעט ולא מדברים עליו, להבדיל מסידן וברזל, כשלמעשה המגנזיום משתתף ביותר מ- 350 תהליכים חיוניים בגוף האדם ויש לו חשיבות מרכזית בשמירה על בריאותנו.

הבעיה המרכזית בצריכת מגנזיום, גם לאלו השומרים על תזונה נכונה, היא שקשה מאוד להגיע לכמות היומית המומלצת ע"י משרדי הבריאות בארץ ובעולם באמצעות תזונה בלבד. ההמלצה היום עומדת על כ- 420 מ"ג מגנזיום ליום לאדם מבוגר. עיקר המגנזיום בתזונה מגיעה מהמים שאותם אנחנו שותים. מרבית המים בישראל הם מים מותפלים וככאלה הם דלים במינרל המגנזיום. ניצן מדגיש שלפי ממצאים ובדיקות של אוכלוסייה בישראל עולה של- 80% מהציבור יש חוסר במגנזיום.

אז מה עושים?

אם אתם כבר סובלים מתסמינים כמו כאבי ראש כרוניים, התכווצויות שרירים ברגלים, עצירות, מיגרנות,  בעיות כלי דם ולב כנראה שחסר לכם מגנזיום. מגנזיום הוא מינרל תוך תאי מסביר פרימור. חברת נווה פארמה פיתחה תוסף תזונה המכיל מגנזיום פטנטי, מגנוקס, המכיל מולקולה פטנטית שנבדקה מחקרית ונמצאה עם ספיגה תוך תאית מוכחת.  ניתן להשיג אותו בכל בתי המרקחת ללא מרשם רופא. כמוסה אחת ביום של מגנוקס 520 תספק לכם את הצריכה היומית המומלצת.

אם אתם מאלו שגם חווים לחץ תמידי באורח החיים שלכם חשוב שתדעו שמומלץ לשלב את תוסף המגנזיום עם ויטמין  B6 . הוויטמין משמש חומר מוצא לייצור מוליכים עצביים (נוירוטרנסמיטרים) כמו דופמין וסרוטונין אשר משפיעים על המצב הנפשי ומאפשרים להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה.
ניצן מוסיף  שבסדרת מוצרי מגנוקס של נווה פארמה תוכלו למצוא גם את מגנוקס   B6 התוסף האידיאלי המאפשר לאנשים הסובלים  מהתסמינים כאן בכתבה להתמודד עם התופעות בקלות.

 

לינק לרכישה