עד 7 ש"ח: מליפסטיק שווה ועד כוס צבעונית - הפריטים שאתם חייבים

קניות
קניות | צילום: נענע10

גם אם מחאת הקוטג', המילקי או כל מוצר אחר, נראית לכם רחוקה והתרגלתם למחירים הגבוהים של רשתות השיווק, בשטח עדיין קיימות רשתות שמוכרות מוצרי צריכה במחירים של פחות מ 7 ש"ח. מגבונים, מוצרי איפור, פריטים למטבח, קשתות לשיער וכד' - הם רק חלק מהמוצרים שתוכלו לשים בסל הקניות שלכם מבלי לקחת הלוואה או משכנתא.

 

 

אור
אור | צילום: יחצ

1. אסנס גלוסי ליפ באלם גוון 5- 6 ש"ח, 2. צללית אבקה של סקארה - 6.90 ש"ח, 3. קשת לשיער של רשת פוזה - 5 ש"ח, 4. אודם לחות של רשת ביוטיקייר - 4.50 ש"ח, 5. מגבונים להסרת לק של ביוטיקייר ללא אצטון מועשרים בלחות מגיעים במגוון של ריחות פירות - 2.90 ש"ח, 6. לק ביוטיקייר - 4.90 ש"ח, 7. בירה נשר - 5 ש"ח, 8. ספל מאג של פוקס הום - 6.90 ש"ח

אם כבר חסכתם בסל הקניות והבנתם שזה כיף גדול לרכוש פריטים בכמה שקלים, את אותו סכום תוכלו לתרום או לעגל לטובה למען עמותות שתבחרו ולעשות שינוי.

 

על עיגול לטובה

עיגול לטובה היא עמותה ללא כוונת רווח הפועלת לשיפור החברה הישראלית באמצעות מנגנון חכם המאפשר לכל אדם בישראל לתרום קצת ולהשיג הרבה.

 

באמצעות הוראה קבועה ניתן לעגל כל עסקה בכרטיס האשראי או את תלוש המשכורת החודשי, ואת ההפרש לתרום לעמותות הפועלות בתחום הקרוב ללב התורם. תרומה של אגורות ספורות יוצרת עוצמה חברתית והופכת את המציאות למציאות טובה יותר. כסף קטן משנה הרבה.

סכומי תרומה פעוטים מאנשים רבים מצטרפים לתרומה משמעותית שמשפיעה על העשייה והחיים של מאות אלפי ילדים, נשים, חולים, זקנים, חיות ועוד. אלו הן לא סתם אגורות אלא כסף חברתי. כל מעגל חדש שנוסף מרחיב את מעגל ההשפעה ויוצר שינוי אמיתי בחייהם של מאות אלפים הזקוקים לכך.

המנגנון המיושם בחברות האשראי מאפשר למי שבוחר בכך לעגל כל עסקה בכרטיס אשראי לשקל הקרוב, ולתרום את האגורות שיעוגלו במלואן לעמותות וארגונים בהתאם לבחירתו/ה.


המנגנון המייושם בחברות השכר מאפשר לעגל את השכר נטו כלפי מטה ל- 5, 10, או 20 ש"ח ובכך לתרום שקלים ספורים בכל חודש.

 

תרומה
תרומה | צילום: פוטוליה

איך זה עובד?
קניות בכרטיס אשראי מתבצעות פעמים רבות בסכומים שאינם עגולים. עיגול לטובה מאפשרת לך לעגל את סכום הקנייה לשקל הקרוב ולתרום במלואן את האגורות שיעוגלו. לדוגמה: קנית ב- 78.60 ש"ח? - סכום הקנייה יעוגל ל- 79.00 ש"ח - תרמת 40 אגורות. התרומה שלך תועבר במלואה לעמותות לפי בחירתך האישית, מתוך מגוון רחב של אפשרויות.

 

אז למה אתם מחכים? התחילו לעגל לטובה וזכרו כי כסף קטן משנה בגדול.

 

עיגול לטובה

איש עם כסף קטן
איש עם כסף קטן