טרנד הפיסטוק מתפשט: הכירו את הספינג׳ הירוק שכובש את הארץ

האיש שמאחורי הבוריקה המפורסמת בארץ מכריז על פופ אפ היסטרי שמחבר בין ספינג' לוהט לגלידת פיסטוק, וחכו שתשמעו על האוראו המפורק

Whatsapp Image 2022 08 01 At 1
שילוב בלתי מוסרי כמעט. ספינג'ילידה | צילום: יעקב בלומנטל

קובי שמואל או בשמו הכמעט רשמי "קובי בוריקה", הוא האיש שהביא לחיינו את מנת הפחמימות האולטימטיבית: בוריקה מטוגנת בתוך פיתה. בדוכן הקטן שלו בשוק הכרמל הוא מטגן עשרות עלי בוריקה דקיקים ביום, ובתוכם ביצה, תפוח אדמה או גם וגם. את התוצאה הקראנצ'ית אפשר לאכול בתןך מפית מקופלת או בתוך פיתה רכה שמביאה לדרגת אמנות את מחול המרקמים שחווה הפה.

כעת, לרגל העונה המהבילה, מכפיל קובי בוריקה את ההנאה ופותח את "הספינג'יה", דוכן חדש המוקדש לשילוב הבלתי אפשרי כמעט של גלידה וספינג'. הספינג'יה שהוקמה על חורבותיו של פופ אפ השווארמה של זיו גרטי, מאיימת לרשת את התור הארוך בזכות חיבור בין ספינג' זהוב, נפוח ומטוגן לשלמות, לגלידה גולדה עם כמה טעמים לבחירה וטופינגס קראנצ'יים להשלמת החוויה.

כתבות נוספות ביאמיז:

הספינג'ילידה מגיעה בשלושה טעמים: גלידת פיסטוק עם כתר של שבבי פיסטוק, גלידת וניל עוגיות עם שבבי אוראו או גלידת שוקולד טבעונית ושבבי וופל קריספיים שמרעננים את הביס (20 שקלים ליחידה ו-50 שקלים ל-3 יחידות). בהתאם לביקוש ולחשק, ישתנו הטעמים מעת לעת ויגובו בתוספות קראנצ'יות נוספות. האם אנו בפתחו של טרנד חדש שממצב את הספינג' כפחמימה הלוהטת של התקופה? תכלס, קצת מקווים שכן.

[facebook_embed post_url='']

הסיפנג'יה - יום טוב 17, שוק הכרמל, תל אביב | ימי חמישי בין 10-24:00, ושישי בין 10:00-16:00