מיליארד הודים לא טועים: גל גדות והמנה שמשגעת את הודו

מהי המנה שהצליחה לגרום לכל האתרים בהודו להתעסק בה ובוונדרוומן שלנו? כל הפרטים

גל גדות משגעת את הודו
הנציגה שלנו בתפוצות, גל גדות, לא משגעת רק את הוליווד, אלא גם את בוליווד. לפני מספר ימים (5 ימים אם אתם ממש מתעקשים) העלתה וונדרוומן לחשבון האינסטגרם שלה המונה כ-30 מיליון עוקבים תמונה בה היא נראית מכינה סלט ירקות לבנותיה, עד כאן הכל היה רגוע, עד שאחד הכוכבים הגדולים בהודו החליט להגיב לאותו פוסט ולבקש מגדות שתכין לו מנה מסוימת ואז הרשת החלה לגעוש.
 
View this post on Instagram
 

Love love love chopping fresh veggies for the ultimate salad for my babies ❤????

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

עוד בחדשות האוכל  המקום שימכור לכם סופגניות ללא גלוטן  חדש על המדף: מדור חדש  12 שעות עבודה, 6.7 ק"ג שוקולד: המתנה שחיכתה למסי מה זה המאטה ששותים מסי וסוארס?   דילג'יט דוסאנג', ששמו אולי לא אומר לכם יותר מדי, הוא זמר ומגיש טלוויזיה מהמובילים בהודו, עם חשבון אינסטגרם מוביל ובו 7.7 מיליון עוקבים, הגיב לפוסט המדובר של גדות עם בקשה אחת בלבד: תכיני לי "Gobi Wale Paranthe". הבקשה של דוסאנג' תוך מספר שעות זכתה לאלפי לייקים ואף עוררה שיח ברשתות החברתיות בהודו, שיח שהוביל לכך שגדות הפכה במהרה לכותרות של כל האתרים המובילים בהודו: מאינדיה Bombay Times ועד הINDIA TODAY. אז מהי המנה שהצליחה לשגע את הודו? פרתה היא סוג של לחם הודי, עם מספר תבלינים וירקות שונים וביניהם כרובית מפוררת, בצל ופטרוזיליה.
התגובה של דילג'יט דוסאנג' לפוסט של גל גדות
התגובה של דילג'יט דוסאנג' לפוסט של גל גדות
איך פרתה וגל גדות הצליחו לשגע את הודו?
המנה שהצליחה לשגע את הרשת. פרתה
שמעתם על מסעדה חדשה שאתם רוצים שנבדוק, רוצים לספר לנו משהו שלא ידענו, יש לכם טיפ בשבילנו? אנחנו במייל gilmishali@gmail.com