לא מוצאים באף מקום קראנץ' פיסטוק? יש לנו טיפ סודי!

הוא יותר מבוקש מתור במשרד הפנים, וכל מי שטעם מדבר על חוויה רוחנית, רק שמאז שיצא לשוק אי אפשר למצוא אותו באף מקום. ובכן - לא עוד! בעקבות מידע פנימי שקיבלנו - כאן תוכלו להשיג את הקראנץ' פיסטוק החדש

Whatsapp Image 2022 05 22 At 1
ביצוע מושלם ומתיקות מדויקת. קראנץ' פיסטוק | צילום: יעל רייף

מעריצי האגוז הירוק מצהירים שהם מוכנים לשדוד בשבילו פיצוציות, אחרים מרחיקים בחיפוש אחרי הזהב הירוק, ויש אפילו שמועות על שוק שחור סביב השלגון החדש. פחות משבועיים מאז שפרץ לחיינו, וכבר הפך הקראנץ' פיסטוק למוצר המבוקש של התקופה. כמה מבוקש? יותר מתור למשרד הפנים. מי שטעם מספר על שילוב מושלם בין טעמי פיסטוק עמוקים לשוקולד, מרקם קריספי ואגוזיות מתקתקה שמציפה את הפה. ומי שטרם טעם משוטט בעצבנות בין מכולות, סופרים ופיצוציות בחיפוש אחר השלגון הפיסטוקי שנדיר מאוד לשים עליו את היד.

מבוקש יותר מתור במשרד הפנים. קראנץ' פיסטוק | צילום: יח''צ נסטלה

הבהלה לזהב הירוק


הקראנץ' פיסטוק התחיל בכלל כגחמה של אוהד ראוך, חובב פיסטוק מוצהר ובעליה של קבוצת הפייסבוק "אוהבים פה פיסטוק", שהעלה לקבוצה פוסט עם קראנץ' בטעם פיסטוק שהוא עיצב לבדו, מעין פנטזיה קולינרית לא ממומשת. הפוסט התלקח כאש בשדה, והמוני גולשים ניסו להבין אם מדובר במוצר אמיתי או בהטרלה מגרה.

חברת "נסטלה" שהבינה את גודל ההייפ ופוטנציאל המכירות, הרימה את הכפפה והחלה בשיתוף עם ראוך לפתח את המוצר המבוקש שיגשים את החלום לקהילה הירוקה, אבל לא רק. מרגע שהגיע השלגון הירוק לרשתות השיווק עם כמות מדודה של רבע מיליון יחידות, הוא נחטף במהירות מפתיעה, עם אלפי גולשים ומשפיענים שהצליחו לשים את היד על כמה עותקים בודדים ושיבחו את המוצר המוגמר.

Whatsapp Image 2022 05 22 At 1
כשמגיעים לליבה רואים את אלוהים. קראנץ' פיסטוק | צילום: יעל רייף

הייפ מוצדק או גימיק שיווקי?


טוב ששאלתם. לשמחתנו, ואחרי שטעמו לא אחד, אלא שני שלגונים שהסלקנו עמוק במקפיא כדי שאף אחד לא יתפתה לשוק שחור, מדובר בהברקה אמיתית טעימה וממכרת. מבחוץ מצופה השלגון בשכבה קראנצ'ית של שוקולד לבן ושברי פיסטוק, מבפנים ועוד לפני שמגיעים לבלוק הפיסטוק, הפה מתרגש משילוב שמנתי של שוקולד חלב עדין ופיסטוק. ואז - כשמגיעים לארץ המובטחת, נתקלים בליבת פיסטוק אגוזית ומרעננת בטעמה, והכי משמח - במתיקות מאוזנת שלא מעיקה על הפה.

נשמע חלומי, נכון? עכשיו לכו תנסו להשיג אפילו עותק אחד מהמוצר הנדיר. מצפון ועד דרום - הוא אזל לגמרי מהמדפים, וכל נסיונות למצוא אותו במקומות איזוטריים שנמצאים מתחת לרדאר, נחלו כישלון.

אבל אנחנו אנשי בשורות, ושום קושי לא ירפה את ידינו כל כך מהר. כדי להפוך את העולם לירוק יותר, חקרנו, בלשנו, התעקשנו בעוצמה וקיבלנו "אינסייד אינפורמיישן" על כך שהחל ממחר (שני ה-23.5) יחזור בהדרגה הקראנץ' פיסטוק לחנויות ואפילו לסופרים הגדולים, כך שאין צורך לשחד אף אחד או לכתת רגליים חדורי תקווה. עם ייצור מחודש (עדיין במהדורה מוגבלת), ביצוע מושלם והייפ שיזכר לדורי דורות, יש מצב שפנטזיה יצירתית של חובב פיסטוק תמים היא התחלה של טרנד ירוק מבורך שיגיע לעוד ועוד מוצרים.