למבוגרים בלבד? טעמנו את החטיף החדש וההזוי מבית במבה

מה קורה כשלוקחים חטיף ילדים נצחי וממלאים אותו בקרם אייסקפה למבוגרים? התוצאה מפתיעה

Whatsapp Image 2022 08 03 At 1
שינוי בטמפרטורה עושה את כל ההבדל. במבה במילוי אייס קפה | צילום: ניצן הדר

מה הקשר בין חטיף הילדים האהוב לאייס קפה, המציל הרשמי של הקיץ? לא ממש ברור, אבל מישהו במחלקת הפיתוח של אסם החליט שיש קשר, והתוצאה היא חטיף חדש שמשלב בין שני העולמות, או בשמו הרשמי "במבה במילוי קרם אייס קפה", שכמו כל הבמבות הממולאות, גם אותה מומלץ על גבי האריזה להקפיא לפני הזלילה. הדיון בנוגע לסוגייה "במבה קפואה - סטייה או הברקה?" שייך למקום אחר, ולכן חבילה אחת השארנו בטמפרטורת החדר וחבילה אחת דחפנו למקפיא וחיכינו להזדמנות פז לטעום את השילוב שובר השגרה.

6923634 Bamba Nugat 60g Litzman 2020
למבוגרים בלבד? במבה במילוי אייס קפה | צילום: סטודיו אסם

נקדים ונאמר שאת הבמבה במילוי נוגט חיסלנו כמו נמרים כי איך אפשר להישאר אדישים לשילוב של בוטנים מלוחים עם קרם אגוזים שוקולדי? האם מילוי האייס קפה יזכה לאותה התנפלות או יכנס לארכיון כמו במבה במילוי קרם אוראו, קרם חלבה ואפילו קרם במבה רחמנא ליצלן?

כתבות נוספות ביאמיז:

התשובה מורכבת. בצורתה הטרייה בטמפרטורת החדר הבמבה במילוי אייס קפה היא יצור לא ברור מבחינת הטעם, וגם אחרי כמה ביסים עקביים אף לא חוטם אחד עלה על כך שמדובר במילוי אייס קפה. חלק זיהו אגוזים, אחרים ניחשו מוקה וכולם סיכמו את הביס ב"בסדר" חלוש בלי שום התמכרות פוטנציאלית ברקע.

אחרי הקפאה מדובר בעולם אחר. המרקם הפך להיות אקסטרה קריספי והמילוי עז טעם, חד ומחמיא מאוד לבמבה המעט מלוחה. גם הפעם אי אפשר היה להכריז בקול "וואלה, אייס קפה", אבל גם בלי זיהוי וודאי מדובר באחלה ביס ובשילוב מושלם בין מתוק למלוח עם קרירות כיפית שמרעננת את הפה. ומה יכול אדם לבקש יותר מזה בקיץ משוגע שכזה?

במבה במילוי אייס קפה - 4.30-5.90 שקלים, להשיג ברשתות השיווק