גאווה כפולה: "המדרשה" ו"הרמון" זכו בפסטיבל ניו יורק לטלוויזיה וקולנוע

"רשת 13" עם זכיה כפולה בתחרות היוקרתית של פסטיבל ניו יורק לטלוויזיה ולקולנוע שהתקיימה אתמול (ד'), בקטגוריית סדרות טלוויזיה: הסדרה "המדרשה" זכתה במקום הראשון והסדרה "הרמון" זכתה במקום השני

הרמון והמדרשה

"המדרשה" סדרת הדרמה המצליחה של "רשת 13" שזכויות השידור שלה נרכשו עבור 130 מדינות על ידי נטפליקס ו- Turner Latin America , זאת באמצעות חברת  Endemol Shine International האחראית על הפצתה.

"המדרשה" היא מותחן פסיכולוגי שנון, שחושף את הסוכנות המרתקת והסודית ביותר בעולם תוך בחינת הצד האנושי והמוסרי שבו; חשיפת שיטות העבודה שלו והצגת הקושי העצום שבלהיות "סוכן מוסד". יוצרי "המדרשה" הם אורי לברון ,דניאל סירקין ויזהר הר-לב. המדרשה הופקה ע״י סמיוקו הפקותלצפייה בכל פרקי שתי העונות של "המדרשה"

יהודה לוי
יהודה לוי מתוך המדרשה, עונה 2

הסדרה "הרמון", סדרת הדרמה של "רשת 13" כבשה את הצופים בישראל, נמכרה לרשת הטלוויזיה SBS באוסטרליה, המכירה בוצעה ע"י Endemol Shine International

"הרמון" מתארת את החיים בכת מסתורית, בכיכובם של אלון אבוטבול, חן אמסלם זגורי, נועם לוגסי, שירה האס, אסי לוי, יורם טולדנו, רומי אבולעפיה ועוד. יצרו וכתבו ענת ברזילי, הדר גלרון וגדי טאוב, ביימו מרקו כרמל וגדי טאוב, את התסריט ערך גל זייד, מנהל הדרמה של אנדמול שיין ישראל. הדרמה נכתבה בהשראת ספרה של מעיין מרים סמדר "נשות ההרמון". לצפייה בכל פרקי הסדרה "הרמון"

הרמון
מתוך ''הרמון''

את הסדרה הרמון הפיקה אנדמול שיין ישראל אשר מוקדם יותר השנה זכתה באמ"י בקומדיה הטובה ביותר עם "נבסו"  גם היא של "רשת 13".

נבסו
הישג לטלוויזיה הישראלית ולרשת: ''נבסו'' זכתה באמי