"עבריין מוכר כמעט נפגע מרכב - ותקף את הזוג שהיה בו" • תיעוד

גיא אפרים, אחד היעדים של היחידה המרכזית של משטרת ירושלים, מואשם כי תקף גבר, נגח בו באמצעות הקסדה ושבר את ידה של זוגתו. פרקליטו: "מרשי התגונן, ואלו התוצאות"

זמן צפייה: 02:08

לפני כשבועיים חצו בני זוג ברכבם את צומת פת שבירושלים, ולא הבחינו ברוכב האופנוע גיא אפרים, עבריין מוכר למשטרה. הגבר מצא לנכון לעצור בסמוך לאופנוען ולהתנצל, אך בתגובה אפרים קילל את הגבר, היכה אותו באמצעות הקסדה ואף שבר את ידה של זוגתו – כך נראה בתיעוד שהגיע לידי חדשות 13, ועולה מכתב האישום שהוגש נגדו.

לאחר התקרית אפרים נמלט מהמקום, אולם חוקרי משטרת מוריה הצליחו בעבודה מהירה להגיע אליו אחרי כמה ימים בלבד. בית משפט השלום שבירושלים החליט לשחררו למעצר בית, למרות התיעוד, אבל רק בעקבות ערעור שהגישה המשטרה הוארך מעצרו עד תום ההליכים, והוגש נגדו כאמור כתב אישום.

לכתבות נוספות בנושא:

מפלה לארדואן: האופוזיציה ניצחה בבחירות באיסטנבול – פעם נוספת

אונס בת ה-7: האם והילדה טענו בעדותן שהתוקף צילם את המעשה

יאיר גולן פועל לגייס ח"כים לשעבר בעבודה למפלגה החדשה של ברק

גיא אפרים תוקף את הזוג שכמעט גרם לתאונה
גיא אפרים תוקף את הזוג שכמעט גרם לתאונה

"מי שהיווה את הסכנה בכביש זה דווקא הצד השני", אמר עו"ד יהודה שושן, פרקליטו של אפרים. "הוא זה שירד לעבר מרשי מרכבו וניסה להוציא חפץ חד בדמות ג'ק כדי להכות בו. מרשי התגונן, וכך נראות התוצאות".

גיא אפרים
גיא אפרים

ברבות השנים הפך אפרים לאחד היעדים המודיעיניים של היחידה המרכזית של משטרת ירושלים. אפרים, שהוא גם חברו של אלי "קוסם" נעים, נחשד בניסיון רצח של עבריין באירוע שהתרחש לפני כחודשיים בשכונת גילה. עם זאת, כתב אישום לא הוגש בפרשה. לפני שמונה שנים, הוגש נגדו ונגד נעים כתב אישום בגין הכאת אישה בהריון. בעוד "קוסם" ירד מרדאר המשטרה, במשטרה זיהו כי דווקא חברו אפרים תופס את הפיקוד על הפשע בבירה.

עו''ד יהודה שושן, פרקליטו של אפרים
עו''ד יהודה שושן, פרקליטו של אפרים

הגבר יצא מהרכב כדי להתנצל בפני