פתרונות נדל"ן חיפה איתור ושיווק נדל"ן ב-2022 - ככה עושים את זה נכון!

חברת "פתרונות נדל"ן" מציעה ללקוחותיה שירות באווירה מודרנית וחדשנית, השונה מהותית מהגישה המסורתית של משרדי התיווך של פעם. שיווק דיגיטלי עם נוכחות, התמחות בתחומים משיקים כמו מימון וייעוץ משכנתאות ועוד, הופכים את המשרד לאחד המובילים באזור חיפה.

המתווכים בפתרונות נדל"ן

אם אי פעם חיפשתם נכס לרכישה, אתם בוודאי יודעים שמדובר בתהליך מאתגר ומתיש. אם זו הפעם הראשונה שלכם ואתם רק מגששים את דרככם בג'ונגל הדיור של ישראל, זה הזמן להכיר את פתרונות נדל"ן, משרד ותיק, אמין ומקצועי, שיהפוך את כל התהליך לפשוט וקליל יותר.

פתרונות נדל"ן אינו משרד תיווך קלאסי

משרד התיווך של פתרונות נדל"ן קיים כבר למעלה מעשור והוא מנוהל ומתופעל על-ידי ארבעה שותפים, שכל אחד מהם מביא ערך מוסף עצום וניסיון מגוון בתחומו. צורת הניהול הזו הופכת את המשרד לפנינה נדירה בין משרדי התיווך הקיימים בחיפה, המנוהלים בשיטות מסורתיות ומציעים ללקוחות מבחר דירות למכירה ותו לאו. כל ארבעת השותפים במשרד הם יזמים בנשמתם, משקיעים במגוון תחומים ועוסקים בנוסף לנדל"ן, בתחומים מרתקים כגון שיווק פרויקטים, ליווי משקיעים וכדומה. לכן, כל לקוח הצועד למשרד מקבל שירות הוליסטי ואיכותי, מה שהופך את המשרד לייחודי וחסר תחליף.

פתרונות נדל"ן: ביזור אחריות מביא למיקסום תוצאות

מי שלא נעזר בשירותי תיווך מקצועיים, עלול למצוא את עצמו אבוד מול שפע הנכסים המוצעים למכירה או לחלופין, להתקשות למצוא את הנכס המדויק עבורו. לעומת זאת, מי שנעזר בשירותים הייחודיים של "פתרונות נדל"ן", מקצר לעצמו את התהליך ובסופו של דבר רוכש את הנכס שהוא תמיד חלם עליו. בנוסף לארבעת בעלי המשרד, הוא כולל גם 12 סוכני שטח, בעלי התמחות אזורית – לשכונה מסוימת או מקבץ שכונות בחיפה. ב "פתרונות נדל"ן" מדגישים כי הם לא מכשירים מתווכים, אלא מייעדים את הסוכנים להיות מומחי נדל"ן, עם יכולת להכיר את האזור לעומק, כולל כל הנכסים הקיימים בו, להכיר ולדעת להשוות בין מחירי השוק ואולי הכי חשוב – לדעת לעבוד עם כל קונה ספציפי בהתאמה אישית, ללוות ולהדריך, לדייק את הצרכים שלו ולסייע לו להבדיל בין עיקר לתפל. במקביל, מומחי הנדל"ן של פתרונות נדל"ן עוברים גם הכשרות מקצועיות כדי להתמודד בהצלחה עם החיבור הרגשי של המוכרים לנכס כך שהעסקה תהיה מקצועית ומשתלמת עבור כל הצדדים.

דירה למכירה בפתרונות נדל''ן
צילום: צילום: יח''צ

העבודה המורכבת של מומחה נדל"ן

לרוב , עסקת נדל"ן מתרחשת בין שני צדדים שטרם העסקה כלל לא הכירו זה את זה וכעת הם צריכים להגיע להסכמות הרות גורל. ב "פתרונות נדל"ן" מדגישים כי מומחה לתיווך נמצא בין המוכר לקונה ותפקידו לפשר בין השניים. ככל שהמתווך מקצועי יותר, כך התהליך קל ומוצלח יותר. לכן, מומחי הנדל"ן במשרד מכירים גם היבטים חשובים במיסוי, בדיקות משפטיות, הליכים בירוקרטיים, הנפקת מסמכים מהרשויות ועוד. זאת במקביל להתמחות בניהול מו"מ, תקשורת בין אישית מעולה ויכולות מכירה ושיווק.

החזון של פתרונות נדל"ן – הכול תחת קורת גג אחת

מעבר למקצועיות חסרת הפשרות של הבעלים וסוכני השטח, מציע המשרד פתרונות לבעיות מיסוי, מימון וייעוץ משפטי – שרוב הקונים נתקלים בהן. המשרד עובד באופן צמוד ושוטף עם עורך דין מקצועי, יועצי משכנתאות, קבלנים, שיפוצנקים, מעצבי פנים ועוד. הניסיון הרב והמוניטין שצברו באזור חיפה מאפשרים ל "פתרונות נדל"ן" לתחזק קשרים רק עם בעלי מקצוע וספקים מובילים בתחומם וכך הלקוחות נהנים משירות שהם לא יכולים למצוא בשום מקום אחר.

הצוות במשרד פתרונות נדל''ן
צילום: צילום: יח''צ

להיות בפרונט גם בשיווק הדיגיטלי

זה לא סוד שבשנים האחרונות רוב שיווק הנדל"ן עבר לאונליין, אך צריך להתמחות גם בתחום זה, כדי לתת ללקוחות את המענה המושלם. "פתרונות נדל"ן" שמה לעצמה למטרה להיות בחוד החנית גם מבחינת היכולות הדיגיטליות של המשרד:

  • אתר האינטרנט ממותג, מקודם וכולל אלפי כניסות אורגניות מדי חודש.
  • הנכסים מפורסמים בקמפיינים ממומנים בפייסבוק ומגיעים לקהלי היעד הרלוונטיים בצורה מתוחכמת.
  • קבוצות פייסבוק המנוהלות על-ידי המשרד ומייצרות חשיפה לנכסים.
  • בלוג פופולרי המפורסם ברשת באופן קבוע.
  • ניוזלטר הנשלח ללקוחות פוטנציאליים.

לסיכום, אם אתם מחפשים נכס לרכישה באזור חיפה, יש רק מקום אחד בו תוכלו לקבל את כל השירותים, ברמה הגבוהה ביותר. היכנסו לפתרונות נדל"ן כל תחומי הנדל"ן בבית אחד.