"אנגלו סכסון" אשקלון: כך תרכשו דירה בעיר חוף מדהימה ובמחירים משתלמים

לאור הביקוש הגדול והעלייה המשמעותית בעסקאות הנדל"ן באשקלון, הזמנו לאולפן מתווך מוביל שיעשה לנו סדר בדברים - הכירו את עופר עמר, המנהל של סניף התיווך אנגלו סכסון באשקלון 

זמן צפייה: 08:07

אתם למעשה המשרד הגדול ביותר באשקלון והסביבה, באילו סוגי נדל"ן אתם מתמתחים?

אנחנו באמת המשרד הכי גדול באזור אשקלון עם 25 יועצים, אנחנו עוסקים בכל סוגי הנדל"ן פרטי, מסחרי ותעשייה, בעיקר במכירות דירות יד שנייה. 

 

האם יש ביקוש גבוה כיום למכירה וקנייה של דירות באזור אשקלון? ואם כן למה? 

יש ביקוש גבוה מאוד, בחודשים האחרונים אנחנו מרגישים את זה בצורה גדולה, הסיבה היא מכיוון שקודם כל זאת עיר חוף מדהימה, בהתפתחות של ציר יציאה צפונה חדש מהעיר לכיוון המרכז שמקצר את זמן הנסיעה. בנוסף כל הערים צפונה מאשקלון הן בעצם יותר יקרות ככה שגם משקיעים וגם זוגות צעירים שרוצים לקנות דירה יכולים להגיע לאשקלון.

 

אתם בעצם נותנים את כל הפלטפורמה לרכישת דירה עבור הלקוחות, ספר לי על התהליך של רכישת או מכירת דירה בעזרתכם?

יש לנו שני זכיינים מדהימים באשקלון, אחד מהם בעל תואר ראשון במשפטים והשני יועץ משכנתאות, ככה שמבחינה משפטית אנחנו נותנים את כל ההיבט המשפטי של העסקה, גם מבחינת עיקולים לעסק וכל מה שקשור לענייני משפט.

 

כמה זה חשוב לבצע בדיקות מקיפות על נכס כדי להיות בטוחים שאין עיקולים, חריגות ודברים בסגנון הזה?

זה חשוב מאוד וצריך להיעשות בכל עסקת נדל"ן, זו עסקה שבה אנשים משקיעים את כל כספם על העסק, העסקה הכי יקרה בחיים שלהם לדעתי. כמו שאתה משקיע את הכסף, צריך להשקיע גם הרבה מחשבה ובדיקות כדי לבדוק שאין נזילות או עיקולים. צריך לבדוק הכל, גם אם זה אומר להביא מהנדס שיבדוק את הבית לפני קנייה, דברים שמאוד מומלץ לבצע. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו בכל התהליך הזה,  יש לנו את אנשי המקצוע שתומכים ועוזרים לנו, וזה מביא את העסקה לידי מימוש בצורה יעילה בטוחה ומקצועית. 

 

האם וכיצד השפיעה הקורונה על התחום הזה של עולם הנדל"ן? 

נכון מאוד הקורונה שינתה את חוקי המשחק, אנשים נשארו בבתים עם הילדים, לא היה להם חצר או מרפסת והם היו צריכים את הספייס הזה והחופש. מהמקום הזה אנשים התחילו לחפש בתי קרקע או פנטהאוזים, ואין הרבה היצע כזה. הביקוש שהתעצם העלה את מחירי דירות הקרקע והפנטהאוזים וזה משך את כל השוק כלפי למעלה. 

אני שומע הרבה על החשיבות של בלעדיות למתווך בעסקת נדל"ן, למה זה חשוב בעצם לתת בלעדיות למתווך? 

זאת טעות יסודית לכל מוכר נכס, אני קורא לבלעדיות 'ניהול מכירת נכס'. צריך בן אדם אחד שינהל את המכירה, הוא יקבל את הטלפונים, יסנן את הלקוחות, יביא את הקונה הנכון שהוא מוכן אחרי אישור משכנתא, עם הצרכים הנכונים לבית שהוא רוצה, ואז אני מביא אותו בעצם לעסקה מיידית. 

 

מה המוטו שלכם?

אמנם אנחנו עוסקים בנדל"ן, אבל אנשים זה העסק שלנו. אנחנו מתייסים לאנשים בכל הכבוד האפשרי, נותנים להם יחס אישי ומועדף, את כל הפלטפורמה הנדרשת, ומכינים אותם לעסקה של חייהם בצורה המיטבית ביותר. 

 

איך אתם מקדמים את הנכסים שנמצאים אצלכם בסוכנות? ספר לי על עבודת השיווק שלכם? 

קודם כל יש לנו 25 יועצים שלכל אחד יש את הדף העסקי, וכולם בעלי רשיונות תיווך ומוכשרים על ידי מחלקת ההדרכה של אנגלו סכסון. מעבר לחברת הפרסום שאנחנו עובדים איתה שמשווקת ומקדמת אותנו בסושיאל מדיה וקידום, אצלנו כל אחד מפרסם את הנכסים של הסניף בתוך הרשת וזה יוצר יותר לידים, ומביא יותר לקוחות. 

 

מה הייחודיות שמבדלת אתכם ממשרדי תיווך אחרים באזור? 

אנחנו באמת נותנים את כל הנשמה והלב ללקוח, אנחנו רוצים שהוא יצא עם חיוך גדול אחרי שהוא עשה את העסקה הכי טובה שיכולה להיות. אנחנו לא רואים את האחוזים שלנו זה באמת לא משנה, אנחנו רוצים שהלקוח יצא עם חיוך ולחיצת יד ויהנה מכל השירות שלנו, השירות זה הדבר הכי חשוב שלנו. 

 

יש דיבור לא נעים על מתווכים פה בארץ, זה נהיה שוק חופשי ואנשים מזלזלים בעבודה של המתווך, מעניין אותי לדעת מה אתה חושב על הנושא?

אני שירתתי 28 שנה בצבא, אני גמלאי צה"ל, וקודם כל רציתי לעבוד עם אנשים, זה התחום שרציתי לעבוד בו. תיווך כמו שאמרת השם שלו כאן בארץ לא כל כך טוב, אבל אם נסתכל בעולם רוב המדינות בעולם מוכרים דירות דרך מתווך. פה לא רק לקחת ולהוציא רישיון תיווך ולעבוד בעבודה אחרת מהצד. אם אתה בעולם הנדל"ן אתה חייב להיות בו מהתחלה ועד הסוף מאה אחוז, כי כל יום הוא יום חדש, וכל יום יש הפתעות ודברים אחרים. 

 

אז אם אתם מעוניינים במכירה או ברכישת נכס באשקלון והסביבה, מומלץ שתפנו למקצוענים בתחום

טלפון - 0528184896

אתר אינטרנט אנגלו סקסון אשקלון

אתר אנגלו סקסון