בעקבות המלצות: די.ג'יי מרקוס הבחירה שלכם לDJ המומלץ לשנת 2021

לאחר שקבעתם על תאריך לחתונה (בשעה טובה) ולפני כל דבר אחר, בראש סדר העדיפויות עומד איש המקצוע החשוב ביותר, הלוא הוא הדי.ג'יי

דיג'יי מרקוס בזמן הופעה

ידוע שהמוזיקה היא זו שתקבע את הצלחת החתונה ותשמור את האווירה גבוהה, החל מהרגע בו בני הזוג צועדים אל עבר החופה, מיד לאחר שבירת הכוס, השירים הראשונים, הסלואו וכל הדרך עד לרחבת הריקודים.
אם סימנתם לעצמכם ביומן את התאריך המבוקש של היום הגדול שלכם, הכתבה הבאה מיועדת לעזור לכם למצוא את ה DJ המתאים.
על מנת להגיע אל התקליטנים הנחשבים בתעשייה המקומית נעזרנו בחוכמת ההמונים, ולקראת הכנת הכתבה שלחנו סקר אל 2,000 קוראי המדור הרשומים במערכת, כל אחת ואחד מהם נשואים, ובו הם התבקשו לציין את שם הדי.ג'יי שניגן בחתונה שלהם ועל מי הם ממליצים.
לאחר שקלול של כל התוצאות הגיעו מספר שמות על המקומות הראשונים, ואחד מהם בלט לנו , די.ג'יי מרקוס.

מפיק מטעם המדור יצר קשר עם מי שעומד מאחורי שם הבמה הזה, שלו מרק שמו, בן 25, שנחשב לאיש מקצוע מבוקש בעולם החתונות בישראל.
בראיון עצמו מרקוס סיפר לנו על חוויות שלו לאורך השנים, והעניק טיפים חשובים למי שעומדים להתחתן ומבקשים לדעת כיצד זה אפשרי להשאיר רחבת הריקודים מלאה עד אור הבוקר.

די.ג'יי מרקוס: די.גיי חתונות, אירועי חברה מסחריים ומפיק מוזיקלי מבוקש על ידי מיטב האמנים בישראל

שלו מרק הוא די.ג'יי מרקוס, ואת עולם המוזיקה הוא חי ונושם כבר למעלה מ 13 שנים. מעבר להיותו תקליטן בחתונות ואירועי חברה מסחריים, שלו מחזיק באולפן מקצועי במסגרת תפקידו כמפיק מוזיקלי, ובין היתר כבר הספיק לעבוד עם האמנים המובילים ביותר, כמו סקאזי, הכותב והמלחין רון ביטון, סטפן לגר, דולי ופן ובנוסף הפיק רימקסים רשמיים לאיתי לוי, רותם כהן, דודו אהרון, שירי מימון ואחרים.

צילום: צילום: STRAVO WEDDING

שלום די. ג'יי מרקוס, מה הליך העבודה שעליו אתה ממליץ וכזה שאתה עובר ביחד עם הזוגות שמבקשים כי תנגן להם בחתונה?

"הקשר הראשוני ביני לבין הזוג נעשה בשיחת טלפון ולאחריה אנחנו קובעים פגישת הכרות מסודרת שבה הזוגות מגיעים אליי למשרד. במפגש הזה אנחנו עוברים על אופי החתונה כאשר אני שם לי למטרה לדעת כל דבר אפשרי, מקטן עד גדול. מה הציפיות שלהם מהערב, אילו חלומות הם מבקשים להגשים, אטרקציות נלוות לאירוע, האם הם רוצים את הסטנדרט הרגיל או להוסיף מעבר.

אני בודק מי הספקים הנוספים שלהם, ואם עדיין לא סגרו עם איש מקצוע מסוים, אני שמח להציע את הספקים שאני מכיר וסומך עליהם בעיניים עצומות. אנחנו מטפלים גם בסידור ההגעה לאולם עצמו, היכן האירוע יהיה, בפנים או בחוץ, ולבסוף אנחנו מגיעים אל המוזיקה עצמה, אז הם יכולים לספר לי על הטעם האישי שלהם, כמה מוזמנים יהיו ומה פלח הגילאים, האם הם היו רוצים אלמנטים מוזיקליים כמו כנריות, סקסופונים הרכבים מוזיקליים שעובדים איתי וכד'.

המטרה הסופית מבחינתי היא אחת ויחידה, שעד השעות הקטנות של הלילה רחבת הריקודים תהיה מלאה, ואני לא אפסיק לנגן עד שהחתן יגיע אליי ויגיד לי, זהו, שברת לנו את הרגליים".

[youtube_embed youtube_id='https://youtu.be/s6iFKZ7lPas']

מה הטעות השכיחה ביותר שעושים זוגות כאשר הם מתכננים את עניין המוזיקה בחתונה?

"באופן טבעי מדובר ביום החשוב ביותר של הזוג עצמו, ולכן הם בעיקר מסתכלים על עצמם, מה הם אוהבים, מה הם היו רוצים לשמוע, אבל בגלל שאני איש מקצוע "נייטרלי", אני חייב להסתכל גם על הקהל המגוון שמגיע לחגוג עימם.

לכן אם יש ברשימת האורחים לא מעט חבר'ה בני 55 פלוס, אני יודע שכדי שגם הם ייהנו ויקומו מהכיסאות לרקוד ולחגוג עם הזוג המאושר, ברמקולים נשמע גם שירי דיסקו או שנות ה 60'.

אם יש חבר'ה בני 40-50, כאלו שגדלו על מוזיקה בשנות ה 80', אז יהיו שירים גם מתקופת הנעורים שלהם וכך כל גיל יקבל נתח מסוים של מוזיקה אליה הוא יכול להתחבר, אבל כמובן שהנתח העיקרי יהיה שייך לטעם של הזוג, החוכמה היא לשלב הכל ביחד ביצירתיות".

דיג'יי מרקוס בצילומי תדמית
צילום: Eclipse media

זוגות מספרים על DJ מרקוס

חודש לפני החתונה עצמה, נערכת פגישה שנייה המסכמת בין מרקוס לבין הזוגות הנרגשים, בפגישה הזו הם עורכים תיאום ציפיות סופי, כאשר קובעים מה תהיה מוזיקת הרקע עד לחופה, באיזה שיר הזוגות יצעדו לעבר החופה, מה יהיה השיר מיד עם שבירת הכוס, ומה תהיה המוזיקה ברחבת הריקודים.

מעבר לסקר שערכנו עם קהל הקוראים של המדור, חיפשנו לקבל מידע נוסף על די.ג'יי מרקוס גם באתרי הביקורות השונים ברחבי הרשת.

נדהמנו לגלות עשרות חוות דעת מפרגנות מקיר לקיר, לא הולך ברגל בתחום שבו כל אחד מבין וחש מוזיקה בצורה שונה.

דיג'יי מרקוס מרקיד את החתן והכלה
צילום: צילום: STRAVO WEDDING

בין היתר שניר.א כתב: "מהרגע הראשון בשיחת טלפון הבנו שמרקוס זה לא עוד עוד די.ג'יי אלא חבר לחיים. הזמינות לטלפונים, ההודעות בשעות לא שעות, הוא תמיד היה שם לענות במהירות ובנימוס.

גם  בפגישת ההיכרות ידענו שאנחנו שלמים עם הבחירה שלנו, יש לו מגוון ענק של ספקים מהשורה הראשונה שעובדים איתו , הוא עזר לנו בסגירת חבילות של צלמים ואטרקציות במחירים מעולים והכל פשוט היה מושלם.

מבחינת המוזיקה באמת שנותרנו ללא מילים, הוא ידע לקרוא ולהרים את הקהל בצורה מרשימה, שימח את כולם, אין אחד שלא רקד, צעירים ומבוגרים כאחד".

דנה.פ החמיאה גם היא: "כולם יודעים שאחד הדברים הכי חשובים שמבדילים בין אירוע בינוני למושלם זה בחירת הדי ג'יי בחתונה, ומי שדאג לנו לערב לא פחות ממושלם היה די ג'יי מרקוס האלוף.

הדיוק, הזרימה, היכולת לדעת ולקרוא אותנו ואת הקהל, בלי שדיברנו יותר מידי, אין ספק שזאת הייתה הבחירה הכי טובה שלנו, וגם האורחים לא הפסיקו להחמיא ולפרגן על כך, שירות ותמורה הרבה מעל המצופה, אני ממליצה בחום לכל הזוגות".

שאלתי את מרקוס מה הם האתגרים השונים בהם הוא עומד בכל ערב מחדש:

"חלק מהאתגר שאני לוקח על עצמי הוא לדאוג שהלקוחות שלי יקבלו את השירות הכי טוב ומקצועי שאפשר, לכן במהלך האירוע חשוב לי לדאוג שכל הדברים יפעלו כשורה, לא בהכרח הדברים שקשורים אליי בתפקיד הדי.ג'יי.

אני שומר על קשר עין עם הצלמים באירוע, מוודא שאני בתיאום מלא עם מנהל האירוע, מי שמפעיל את האטרקציות וכל מה שכלול בתמהיל. חשוב לי שהדברים יקרו בזמן ושהזוגות שלי יצאו מהערב הזה מאושרים".

מה התוכניות שלך לעתיד שאלתי לסיום:

"להתחתן", מרקוס סיפר בחיוך והוסיף: "כמובן להרחיב את הפעילות שלי, וגם את העסק עצמו. כבר עכשיו אני מעביר שיעורים פרטיים בכל הנוגע לעולם התקלוט, אני ממשיך להפיק ולעשות שירים עם אמנים שונים, יש מספר דברים שמאוד הייתי שמח לספר, אבל אני לא יכול כרגע, כך שכל מה שאני אגיד זה צפו להפתעות".

דיג'יי מרקוס בחתונה
צילום: צילום: STRAVO WEDDING

לכל אירוע של חתונה, מרקוס מגיע ביחד עם איש מקצוע נוסף, שמעניק לו גיבוי במקרה הצורך של תקלה כזו או אחרת, במיקרפונים, רמקולים וכד', כך שגם אם יש בעיה מסוימת, הוא נשאר בעמדת התקלוט ויש מי שמטפל בעניינים בלי שאף אחד שם לב.

די.ג'יי מרקוס: יצירת קשר

זוגות יקרים, אם גם אתם מבקשים כי החתונה שלכם תהיה זו שכולם ידברו עליה גם שנים לאחר מכן, שלו מרק - הלוא הוא DJ מרקוס, הוא האיש המתאים לכם.

לפרטים נוספים, חייגו: 050-7396851

פייסבוק

אינסטגרם