תעשו לייקין: מעצבת הפנים שני לייקין תתאים את הבית לאופי שלכם

כל מי ששיפץ או בנה את ביתו מבין היטב את החשיבות של מעצב פנים מקצועי לעיצוב החלל. הכירו את שני לייקין, מעצבת פנים שיוצרת חוויות עבור לקוחותיה

זמן צפייה: 08:39

מהו הרקע שלך בתחום עיצוב הפנים?

"עוד מהילדות שלי, אני זוכרת את עצמי כל שנה מעצבת ומשנה את החדר שלי, הולכת עם אבא שלי לחנות כלי בניין, ומחפשת חומרים כדי לעשות שינויים בחדר שלי. בתקופת התיכון התחלתי לייצר בעצמי אקססוריז לחדר. היום אני כבר ממש מבינה איך ארבעה קירות יכולים להגדיר בן אדם, ולהקנות לו אנרגיות טובות". 

 

מדוע חשוב להיעזר בשירותיה של מעצבת פנים בעיצוב החלל?

"אני סבורה כי מעצבת פנים רואה את התמונה הכוללת כבר בפגישה הראשונה. אני כמעצבת שרואה את התמונה המלאה, יכולה להוביל את הלקוח בדרך הנכונה לחלומות שלו. לי כמעצבת פנים יש את הכלים להוציא את הפוטנציאל המרבי מהחלל, להכניס בו אופי ואת הצרכים של הלקוח, ובנוסף, אני חוסכת ללקוח הוצאות על ידי מניעת טעויות". 

 

מה כולל תהליך הליווי שאת מעניקה ללקוחותיך?

"התהליך מתחיל מפגישת ייעוץ, בה שומעים על החלומות והרצונות של הלקוח, שהוא גם אחלה מפגש להבין את הכימיה בינינו, שהיא חשובה להמשך התהליך. לאחר מכן מציעים כמה תוכניות והדמיות, ולאחר הבחירה של הלקוח בתוכנית אנחנו יוצאים לדרך. משם מתחיל הליווי לימי הבחירות, ימי הקניות, פגישות עם ספקים (נגרים, אלומיניום, קבלנים), ומתחילים את תהליך השיפוץ תוך כדי פיקוח בשטח".

  

מהם הסגנונות העיצוביים שאת מתמחה בהם?

"אין לי סגנון מסוים. אני חושבת שהלקוחות שלי הם אלה שמכתיבים לפי הסגנון שלהם. אני גם מאמינה באקלקטיות, כלומר לשלב בין סגנונות. עם זאת, אני שואפת תמיד להכניס קצת טבע הביתה, על ידי הכנסת עציצים ופרטי נגרות מסוימים". 

 

את מייצרת חוויה עיצובית עבור הלקוחות שלך, ספרי לנו על כך. 

"מכיר את זה שאתה יוצא לחופשה, נכנס לחדר המלון, ואומר 'וואו, איזה יופי, חשבו כאן על הכל? אני מנסה ליצור את ההרגשה הזאת עבור הלקוח: אני מנסה להבין את השגרה שלו, להיכנס אליה, ולהבין איך הוא שותה את הקפה, מה הוא רוצה לראות כשהוא נכנס הביתה, איך הוא רוצה את חווית המקלחת שלו וכדומה. על ידי הבנה של ההתנהלות היומיומית, אני נותנת את התחושה הזאת לבית".  

 

מהי לדעתך הייחודיות שלך?

"הייחודיות שלי מתבטאת בזה שאני יכולה ומצליחה להגשים ללקוחות שלי את החלום שלהם, לאו דווקא במחיר מופקע, על ידי במציאת פתרונות לכל כיס. כמו כן, חשוב לי להעביר את ללקוחות את התחושות שלי שהבית והרצונות הם שלהם, ואני בעצם מעין רשת בטחון שלהם, שתוודא שהרצונות והחלומות שלהם יתגשמו".

 

מהו הטיפ העיצובי החשוב ביותר שתוכלי להעניק לצופים שלנו שמשפצים או מעצבים את חלל הבית שלהם?

"לא לפחד לצאת מהקופסה, לא לפחד להעיז, כל דבר הוא בר ביצוע והשגה. הבית הוא מקום חשוב, וצריך לתת את התחושה הטובה עבורנו". 

 

באמצעות שירותיה של מעצבת פנים מקצועית תוכלו להפוך כל חלל – לבית עם טאץ' ייחודי. 

פייסבוק

אינסטגרם

טלפון: 0542469776