נינג'ה פרו: יצאנו לפגוש את הילדים שחולמים להיות מאסטרים בתחום

מתחם נינג'ה פרו בשכונת בבלי הוא אחד מארבע מתחמי ענק מקורים המציעים אימוני נינג'ה עם המכשולים הכי מאתגרים וחדשים שיש. אז מה יש בנינג'ה שמושך המוני ילדים ונערים להשקיע שעות רבות של אימונים קשים במתחמים של נינג'ה פרו? יצאנו לבדוק

זמן צפייה: 03:44

ישגב יצחק (בעלי המתחם) מאיפה הגיע הטירוף הזה של נינג'ה לעולם של הילדים?

בשונה מאימונים שנעשו בעבר לילדים כמו מתח, שכיבות שמיכה, זה מעניין. אם בעבר טיפסנו על עצים, היום יש להם מתקני נינג'ה מטורפים. הם מתאמנים בעצימות גבוהה יותר, הם נשארים יותר זמן, והם נהנים יותר, אז זה WIN WIN מכל כיוון אפשרי. היום אנחנו רשת הנינג'ה הגדולה ביותר בארץ, המתקן הזה בשכונת בבלי הוא קיים כבר חצי שנה, ויש לנו עוד שלושה מתקנים כאשר כל מתקן הוא בין חצי דונם לדונם, והם קיימים בסה"כ משהו כמו שלוש שנים, ואנחנו מתמחים בעיקר בילדים. 

 

כמה זה חשוב להתחיל להתאמן בתחום כבר בגיל צעיר?

להערכתי זה מאוד חשוב, מכיוון שיש כאן יחס של משקל גוף למסת שריר. ילדים הם קטנים ואלסטיים, והם מצליחים לעשות דברים שמבוגרים הרבה פעמים לא מצליחים לעשות. אנחנו יכולים לראות התקדמות מאוד מהירה מכיתה א' ל-ג' וילדים שכבר בכיתה ג' מצליחים לעשות דברים שמבוגרים לא יכולים לעשות. 

 

איך מודדים דרגות מתאמן בתחום כמו נינג'ה? 

אני במקור הגעתי מאומנויות לחימה, ולקחתי את הרעיון של חגורות באומנויות לחימה והסבתי אותו לנינג'ה. כולם מתחילים בצמיד סיליקון לבן ומשם עוברים לצהוב, כתום, ירוק, כחול, חום ושחור ברמה הגבוהה ביותר, כאשר כל דרגה מלווה בסדרת תרגילים, במידה ועברת אתה מקבל ניקוב על כל תרגיל, וכעבור חמישה ניקובים אפשר לעבור לדרגה הבאה. 

 

הבנתי שיש ליגה מקצועית של נינג'ה?

יש ליגת ילדים של ישראל, שאנחנו הקמנו אותה, יש בה 8 תחרויות בשנה שאחת מהן היא אליפות ישראל. בנוסף יש שיתוף פעולה עם ליגה מארצות הברית שנקראת "פינה" כאשר הילדים שמגיעים לניקוד טוב בתחרויות ניתנת להם האפשרות להתחרות באליפות העולם באוגוסט בארצות הברית. 

 

מה הטיפ שלך לכל ילד שחולם להיות נינג'ה?

פשוט לעשות, כמו שאומרים בנייק JUST DO IT

פשוט להגיע ולעשות, ולא לחשוב שמה שאתם רואים בטלויזיה הוא בלתי אפשרי, הכל אפשרי.אני באמת חושב שהתחום הזה של הנינג'ה הוא כאן בשביל להשאר והוא מביא ילדים להישגים מטורפים. 

 

גיא ויהונתן(מתאמנים במתחם) כמה זמן אתם כבר מתאמנים פה?

אנחנו מתאמנים פה כבר שנתיים וחצי.

 

כל ילד שרוצה יכול להגיע לכאן ולהתחיל להתאמן? 

הוא יכול להגיע לכאן ולהתאמן אבל זה לא הכי פשוט, הוא צריך להתאמן הרבה ולהתמיד כדי להצליח.

 

מה התרגיל הכי קשה שיש כאן על המסלול?

לדעתי התרגיל הכי קשה זה הסולם סלמון.

רוצים גם? אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית של מתחמי נינג'ה פרו כדי להזמין מקום ולהתחיל את המסע שלכם בדרך אל הנינג'ה!