תזונאים קליניים, תזונאי ספורט ודיאטנית קלינית ב"טוני פיט" מבית טוני אלמוג – המומלצים שלנו

מראה חטוב ובריאות משופרת הם משאת נפשם של רבים שעושים ככל יכולתם על מנת להגיע לתוצאות המבוקשות, ולאחר שנעזרו בשיטות אימון ודיאטות כאלו ואחרות

צילומי תדמית לטוני פיט אלמוג

כל זה היה נכון עד לפני כיותר מעשור כאשר טוני אלמוג נכנס לתמונה, ואם אתם מחפשים תזונאי ספורט, תזונאי קליני, דיאטנית, או יועץ תזונה ועדיין לא שמעתם על "טוני פיט - הרזיה וחיטוב הגוף" - חברה המייעצת בכל הנוגע לתזונה ולאימונים, הכתבה הזו מיועדת לכם ולכל מי שמבקש לבצע קפיצת מדרגה נוספת במראה האישי בבריאות ובכושר הגופני שלו.

טוני אלמוג: נאה דורש נאה מקיים

בדרך כלל שאנו מגיעים אל מי שמכהנים כמאמני כושר או יועצי תזונה, אנו פוגשים במי שלאורך כל חייהם ידעו כיצד לאכול נכון ולהתאמן, אולם דבר יוצא דופן הוא לפגוש את מי שלאורך שנים ארוכות היה נער ובחור שמן, שביצע מהפך קיצוני וכיום מוביל אחרים להצלחה, וזהו טוני אלמוג, בן 36, הבעלים של "טוני פיט". לכן כל חלק ופרט הכי קטן שמקבלים כיעוץ והדרכה במהלך הליווי שלו ושל אנשי הצוות המקיפים אותו כיום, טוני ביצע ויישם זאת על בשרו.

"אותי אף אחד לא הדריך לאורך השנים, להיפך, ואולי זה מה שהוביל אותי להיות שמן לאורך שנים ארוכות, אבל ברגע שקיבלתי החלטה לשנות את הגורל שלי, עשיתי הכל כדי לוודא שאעשה זאת נכון ואגיע ליעד אותו הצבתי לעצמי, להיות חטוב, להיות בריא ומאושר.

בעבור זה הפכתי להיות לתולעת ספרים וקראתי כל ספר ומחקרים רבים בנושא תזונה וספורט, והתחלתי ליישם את ההמלצות שם, עד שלבסוף גיבשתי תוכנית עבודה עם התובנות שלי, שיטה שאני יכול להגיד עם יד על הלב, מובילה להצלחה בטוחה, ואת התורה הזו אני מפיץ בעשור האחרון בישראל ובמקומות נוספים בעולם", טוני מספר.

[youtube_embed youtube_id='https://youtu.be/TRgbuY0fXSo']

טוני פיט - הרזיה וחיטוב הגוף: תופרים עבורכם את החליפה המתאימה

השיטה שטוני פיתח עשתה לעצמה שם גדול, ובימים אלו לא רק אנשים פרטיים נעזרים בה, אלא גם גופים גדולים כמו קרנות השוטרים במשטרת ישראל  אלפי חיילים בצבא ששגרת יומם לא קבועה ואף המון רופאים גם בזמן הקורונה עם שגרה מאוד מאתגרת.

בחוכמה רבה טוני חילק את תוכניות העבודה בהתאם ללקוחות, על כך הוא מסביר: "התזונאים הקלינים שלנו שלנו מתאימים את עצמם לכל אחד, לכל בעיה ובהתאם למטרה המבוקשת. כאשר מגיעים אלינו ספורטאים פעילים שמבקשים לבצע קפיצת מדרגה, הם יקבלו תוכנית עבודה בהתאם למטרה שלהם.

יש גם מי שמעוניינים לעלות במשקל ולעלות במסת השריר או אפילו להגדיל את הישבן, אימהות שרוצות להיות חטובות כמו לפני הלידות, בני נוער שמחפשים להתחזק כדי שגם הביטחון העצמי שלהם יעלה, כולם מקבלים הדרכה חכמה ויצירתית כיצד להגיע ליעדים הללו. באופן טבעי יש גם קהל שלאורך שנים סובל מהשמנה, או בעיות בריאותיות כמו סכרת, וגם להם אנחנו מתאימים את התוכנית המדויקת.

בשורה התחתונה והיא החשובה מכולן, מגיעים אלינו אנשים שרוצים להראות יותר טוב להרגיש יותר טוב, להיות חזקים יותר ובריאים יותר, ולכן המטרה של התזונאים והמאמנים שלנו היא לבנות עבורם תוכנית שבה כל אחת ואחד יוכלו לשמור על התוצאה לאורך השנים ולשנות את אורח החיים".

טוני פיט - הרזיה וחיטוב הגוף: הסודות שעושים את ההבדל

השינוי של טוני פיט אלמוג
צילום: צילום: יח''צ

דיאטות ותוכניות אימון גופי יש באלפים, ולא חייבים לגשת אל חדר הכושר או תזונאי קליני באופן אישי, אלא אפשר גם לגלוש ברחבי האינטרנט ולהוציא מידע מעמיק, אבל עובדה היא שרבים באוכלוסיה עדיין לא הצליחו להתמיד במשימה, ונשאלת השאלה, כיצד התוכנית של "טוני פיט" מצליחה היכן שכל השאר נכשלו? טוני אלמוג מסביר זאת:

"המכנה המשותף של דיאטות כאלו או אימונים אחרים הוא שבכולם יש לא מעט הגבלות, וכאשר מגבילים אותך קשה להתמיד ובסופו של דבר יש נקודת משבר שלאחריה כבר לא ממשיכים באותה התוכנית.

אני יודע זאת, חוויתי זאת על עצמי, ולכן ידעתי כי ישנו צורך לשנות את התפיסה, כי בדיאטה אחת "מרשים" לאכול רק בשעות מסוימות, או אוסרים לאכול דברים ספציפיים, אבל מה שהדיאטות הללו עושות היא להשיג את המטרה הראשונה, להוריד במשקל, אבל בלי היכולת לחשוב ולהסתכל לטווח ארוך.

לכן מה שאנחנו עושים במהלך האבחון הראשוני מול הלקוחות שלנו, הוא לבדוק את הבעיה ולהפוך אותה ליתרון ורק אז לצאת לעבוד.

אם מישהו למשל אומר לתזונאי שלנו שהוא לא יכול לוותר על מתוקים, אנחנו לא ניקח לו אותם, אבל אנחנו כן נרד בכמות בהדרגה, ניתן לגוף ונפש להתרגל לזה, ומשם קל יותר להתרגל לרעיון ולהגיע לתוצאות המיוחלות ולהחזיק מעמד, כי שינוי של הרגלים בצורה חכמה עושה את ההבדל.

זה נכון גם לגבי האימונים עצמם, מדובר בתוכנית ידידותית שהיא קודם כל פאן, לכן מתאהבים בה תכף ומיד, כי רק כשעושים דברים מתוך הנאה, מגיעים לתוצאות הרצויות ושומרים על ההצלחה".

 

לפרטים נוספים אודות התוכנית המהפכנית של "טוני פיט", חייגו:

050-999-2252 טלפון

058-7355511 וואטסאפ

אתר

אינסטגרם

פייסבוק