אסף קארס – הבית לרכב שלך

אסף קארס היא סוכנות מכוניות, משומשים וחדשים עם אפס קילומטר ישירות מהיבואן, כולל טרייד אין. עם מבחר עצום של רכבים ובכל זאת באווירה משפחתית, חמה ואישית. מתגלגלים אתכם כבר מעל לשני עשורים וגם, טיפים שכדאי לקרוא לפני שקונים רכב ממגרש

אסף קארס
| צילום: יח"צ

בין כל סוכנויות הרכב, המגרשים למכוניות משומשות והסטיגמות על אוטו וסוכן מכירות, " אסף קארס " בראשון לציון יוצאת דופן על הכביש ובענף. עם מגרש גדול, בראשון לציון, שנח להגיע אליו תמצאו מעל למאה כלי רכב. כולם באותו מקום, זמינים. במגוון עצום של מחירים, סגנונות ואפשרויות. אם יש לזה ארבעה גלגלים, כולל מסחריות עד 4 טון, תהיו בטוחים שתמצאו כאן את מבוקשכם. החל ממכוניות ב 5,000 ₪ ועד 500,000 ויותר. בכל הסגנונות, הצבעים, רכבים משומשים וחדשים עם אפס קילומטר וישירות מהיבואן. רק תגידו מה הצורך שלכם, וב"אסף קארס" ימצאו עבורכם את האוטו שתרגישו בו בבית.

שוחחנו עם שאולי פרץ, מנהל המכירות, כיצד מצליחים לשמור על אמון הציבור ולזכות בלקוחות חוזרים שמרגישים בבית.

[youtube_embed youtube_id='https://youtu.be/ETq9EnETF0A']

הגישה של אסף

"אסף, התחיל כעובד בסוכנות רכבים בצעירותו, כאיש מכירות, המשיך כשותף, ולפני מעל לעשור החליט להיפרד השותף ולצאת לדרך עצמאית לבדו שתשקף את הערכים והעקרונות בהם האמין ותיתן חווית קנייה אחרת ללקוחות.

התפיסה של אסף הוא יחס אישי, אווירה משפחתית, שקיפות מלאה, אמון ואחריות, כלו אלה, עשו את שלהם והמוניטין של 'אסף קארס' הלך וגדל. כך, שאפילו בשנה קשה לכולם, כמו זו שהייתה עקב הקורונה, כשעסקים רבים בתחום נסגרו או התקשו, אנחנו ב- 2020 רק התרחבנו עוד, גדלנו והעשרנו את סל השירותים שלנו. בסופו של יום, אם אתה משקיע בלקוחות ומתייחס אליהם ביושר ובחום זה משתלם וניכר בזמנים קשים. אם דואגים ללקוחות מרוצים, עושים מעל ומעבר בימים כתיקונם, נוצר בסיס לקוחות קבוע, רחב ונאמן, שמסייע לעבור גם תקופות קשות וממשיך להגיע". הוא מגלה את הסוד.

אסף קארס
| צילום: צילום: יח''צ

המוטו של אסף קארס

"שקיפות מלאה" זה היה הכלל הראשון שנחרט על דגל העסק. פרץ מסביר במה דברים אמורים: "אנחנו קודם כל בודקים לעומק, כל רכב לפני שהוא נכנס למכירה, מה ההיסטוריה שלו. הלקוח יודע הכל לפני שהוא קונה את הרכב, כל המידע שיש לפנינו, חשוף עבורו".

הכלל השני שהפך את המקום ל'בית הקבוע של בעלי מכוניות פרטיים שמחפשים לכשתדרג, הוא שאין כאן מוכרנים. "אין כאן אנשי מכירות, שהיום פה ומחר במקום אחר. ההתנהלות והאינטראקציה היא ישירות מול אסף בעצמו, זה לא שהמוכר אומר 'רגע, אני צריך לשאול את בעל הבית' וכו', לא צריך להתקשר לבקש את אישור המנהל, מראש ההתנהלות היא מול הדרג הקובע. בנוסף, כל אנשי המכירות וכל מי שנמצא בעסק מחויב לו ולאג'נדה שלו. זהו עסק משפחתי, אני הגיס של אסף, כך שזה לא שמחר לא נהיה פה. העובדה שזה עסק משפחתי מוקרנת גם ללקוחות שמרגישים פה משפחה ויודעים שגם אם הם יחזרו בעוד חמש שנים, נהיה פה עם אותם האנשים".

עקרון נוסף שמנחה את הסוכנות "לא להיות עם עיניים גדולות, לתת מחירים אטרקטיביים ללקוח".

מחירים משתלמים לטובת הלקוח

"אנחנו מביאים את כלי הרכב שלנו ממספר מקורות, גם טרייד אין של מי שקונה רכב חדש, וגם מהיבואן הרשמי. אנחנו משמשים כסוכנות בת ליבואנים שונים ועוד. ככלל, אנחנו מקפידים לתמחר באופן שיהיה משתלם ללקוח. גם אם יש בין המכוניות שלנו כאלה שאנחנו יודעים שאפשר למכור במחיר גבוה יותר. כתפיסה, הגישה שלנו היא להרוויח את הלקוח ולא יותר כסף. המטרה היא לשמור על הלקוח לאורך זמן, לדעת שהוא יחזור גם אם זה אומר, לוותר על סכום יותר גדול. מהצד השני, כשאנחנו קונים אנחנו מעדיפים לשלם טיפה יותר, מאשר להביא דגם זהה קצת יותר זול אבל לקחת בחשבון שצפויים תקלות ולחשוש שיהיו תלונות של לקוחות".

אסף קארס: על השירותים

"אסף קארס" היא הרבה יותר מסוכנות למכירת רכבים, במטרה להקל על הלקוחות ולאפשר להם את השדרוגים שהם רוצים, "אסף קארס" מאפשרים סיוע במימון עד 100% מימון. אפשרויות התשלומים נרחבות, כל מה שיכול להקל על הלקוח, צ'קים, כרטיס אשראי, פריסות ועוד. כאן תוכלו לעשות גם ביטוח לאוטו החדש, העברת בעלות, יש סניף דואר במקום. ועוד, את כל הפינות יסגרו לכם, עוד לפני שהתנעתם. כך שתצאו אתו ישר מהמגרש בראש שקט. "אחרי רכישה, יוצאים מפה כבר עם ביטוח, העברת בעלות והכל תוך חצי שעה -40 דקות, נוהגים החוצה ברכב חדש אחרי כל הבלגן".

אסף קארס
צילום: צילום: יח''צ

באסף קארס קונים על בטוח

רכישת רכב היא הוצאה לא קטנה, כדי שתהיו רגועים ב"אסף קארס" מבצעים עבורכם טרנד אין ובנוסף, תקבלו התחייבות לקנייה בטרייד אין עתידי. כך שמראש אתם יודעים שיש לכם בית לחזור אליו.

איך תדעו שאתם רוכשים רכב ממקום שיש לו בית?

  • "אם אתם מקבלים יחס אישי, זה לא מוקד ולא כל פעם מדבר אתכם נציג אחר".
  • "אם יש שקיפות מלאה. תבדקו את המידע שאמרו לכם, אם יש חוסר תיאום אפילו קל או 'שכחו' לציין משהו, תוותרו".
  • "אם מאפשרים לכם לבדוק את האוטו איפה שאתם רוצים (כמובן במרחק סביר מהמגרש) ולא למקום ספציפי אליו מפנים אתכם".
  • "אם מציגים בפניכם את היסטוריית הטיפולים המופרטת של האוטו".
  • "אם יש התחייבות לטרייד אין עתידי".
  • "אם על רכבים חדשים ניתנת אחריות יבואן רשמי של בין 3-5 שנים".
  • "אם מאפשרים לכם מימון מלא לכל הרכבים עד 100 אחוז, ללא מקדמה ואפשרות של עד מאה תשלומים".
  • "אם כשקונים מכם רכב התשלום במזומן או בהעברה בנקאית".
  • "אם יש מבחר של כל סוגי הרכבים המותאם לצרכים שונים, ולא מכוונים אתכם לרכב שמתאים לסוכן למכור. האוטו צריך להתאים לכם, לא אתם לאוטו".

אסף קארס
צילום: צילום: יח''צ

אסף קארס, רח' דוד סחרוב 2 , ראשון לציון. 053-8888880

לאתר>>, לפייסבוק>>, לאינסטגרם>>