הכירו את האיש שיסדר לכם משכנתא בראש שקט

אחת העסקאות הגדולות ביותר שכל אחד עושה בחייו היא המשכנתא – החלטנו לבחון אצל מי תוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר עם פתיחתה של שנת 2022

עם סיום שנת 2021 ובפתחה של שנת 2022 כמעט כל אחד מאיתנו עורך סקר שוק לפני כל דבר חדש שהוא מתכנן לעשות או לרכוש. בין אם מדובר בטיסה או בין אם מעבר לחברת סלולר אחרת, אז למה דווקא בהחלטה המשמעותית והגדולה ביותר יש כאלה שמוותרים וסומכים על איש המכירות בבנק בכל הקשור למשכנתא?

אתם עומדים לפני רכישת דירה ומבינים כי הגיעה העת לקחת משכנתא. ראשית, דעו כי מדובר בהתחייבות ארוכת שנים עם סכום ממוצע שנושק למיליון שקלים, כך שללא ספק מדובר בהחלטה החשובה ביותר שתיקחו בחיים. בהחלטה כזו, חשוב שיהיה לצדכם ליווי מקצועי, שיסייע להבין היטב את הצרכים שלכם ויפעל להשגת התנאים הטובים ביותר.

רוצים לחסוך כמה עשרות או אפילו מאות אלפי שקלים? יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה יכול, בתמהיל מותאם אישית, לעשות זאת עבורכם. הנושא הפך לחם במיוחד לאחרונה, לכן החלטנו לבדוק מגוון רחב של יועצים על מנת לתת לכם את האפשרות לבחור את הטוב ביותר. הכירו את עוזיאל מיארא יועץ משכנתאות שיסייע לכם לאורך כל התהליך.

לאחרונה החליט מיארא לצאת לדרך חדשה בשוק הפרטי ועבורו מדובר בהבדל של שמיים וארץ, בין להיות עובד בנק אל מול יועץ פרטי. בשיחה שערכנו עימו הוא אמר: "כשאתה בבנק, אתה הולך לפי מה שהוא רוצה מאחר והמטרה שלו היא להרוויח כמה שיותר כסף. אצל יועץ פרטי זה ההפך, הוא רוצה שהבנק ירוויח כמה שפחות והלקוח יהיה שמח".

מהר מאד הבנו כי האינטרס המרכזי של פקיד המשכנתאות בבנק הוא למכור לנו משכנתא, ואם אפשר בכמה שיותר כדי שהעסק שבו הוא עובד ירוויח. כאן נכנס לתמונה יועץ המשכנתאות עוזיאל מיארא אשר אמון על השגת המשכנתא המיטבית עבורכם. הוא דואג שתקבלו את המשכנתא הכי משתלמת שניתן להשיג. מעבר לכך מיארא מנהל עבורכם את כל תהליך המשכנתא.

הדבר כולל פעולות רבות: הכנת תיק המסמכים שצריך להגיש לבנקים בצורה שתשקף את היכולות הכלכליות שלו בצורה הטובה ביותר, הגשת הנתונים למספר בנקים, בניית תמהיל משכנתא מיטבי ללקוח הכולל בדרך כלל חיסכון של עשרות אלפי שקלים ויותר לעומת מה שהיה משיג הלקוח לבדו, ניהול מו"מ בין הבנקים להפחתת רביות וליווי בכל תהליך האישורים הנדרשים לאחר חתימת משכנתא עם בנק מסוים עד לקבלת אישור רשמי.

עוזיאל מיארה ייעוץ משכנתאות | צילום: יח''צ

לזכותו של עוזיאל מיארא אפשר לומר כי פעם אחר פעם הוא מצליח לחסוך ללקוחות שלו עשרות, אם לא מאות אלפי שקלים. "הביקוש ליועצי משכנתאות הוא גדול מאד, כל זמן שעובר, לאנשים עולה המודעות על חשיבות ייעוץ משכנתאות". אמר לנו מיארא והוסיף על הייחודיות שלו: "אני לא חברה בע''מ אלא מלווה כל לקוח כמו את אח שלי. כל לקוח הוא משפחה עבורי, יד ביד עד שהוא מקבל את המשכנתא הכי טובה עבורו. אני בא לחסוך לכל לקוח, לעומת הבנקים, לא אזרוק לקוחות למים העמוקים, המטרה שלי הוא לחסוך להם עשרות אלפי שקלים. הטיפ שלי הוא לא ללכת לבנק לבד, ללא עם יועץ משכנתאות".

בשורה התחתונה, יועץ משכנתאות צריך לדעת להכיל את התמונה מכל הכיוונים שלה ועוזיאל מיארא מעניק את כל המעטפת הדרושה להצלחה. "אני חושב תמיד איך להביא את הלקוחות להצלחה כלכלית. אני לא מעניק רק ייעוץ משכנתא אלא גם עוזר לכל אחד לתכנן פיננסית את העתיד שלו" סיכם מיארא את פני הדברים.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור קשר ישירות עימו: 050-697-1191

מייל:

uzielmiara99@gmail.com

אינסטגרם

פייסבוק