מעבר לכל הציפיות: מה חשוב לכלה כשהיא בוחרת מאפרת ומעצבת תסרוקות ליום החשוב בחייה? 

תהליך התסרוקת והאיפור המקצועי הוא אחד מהאירועים המרגשים שעוברת כלה ביום חתונתה, בשל חשיבותו נשים רבות משקיעות מאמצים רבים בחיפוש אחר בעלת המקצוע האולטימטיבית עבורן. הכירו את ציפיה עמרן, מאפרת ומעצבת תסרוקות לכלות "מעבר לכל הציפיות"

זמן צפייה: 06:00

מהו הרקע שהוביל אותך לעסוק בתחום?

אני באה מתחום האמנות, ואני מאוד אוהבת את עולם היופי מגיל קטן, אז השילוב בין השניים היה מאוד מתבקש ולשם זה משך אותי. 

 

מדוע בחרת דווקא לעבוד עם כלות? מה מיוחד בזה?

כלות זה דבר מאוד מרגש, אני לא מצליחה להתרגל לתחושה הזאת ולהתרגשות כשהן יוצאות עם שמלת הכלה. בכלל, לעבוד עם משפחות ביום אירוע זה מאוד מרגש, כי אני שותפה כל הזמן לשמחה שלהם.

 

זה גם להיות סוג של פסיכולוגית באותו יום…

נכון, אז אצל כלות זה אפילו עוד יותר, כי כלה היא מוקד העניין בכל היום הזה ואני ממש מרגישה זכות לעבוד עם כלות, מן שליחות כזאת להיות שם בשבילן. 

 

את מתמחה בעיצוב שיער ואיפור לכלות ביום חתונתן, מה כולל התהליך והליווי שאת מעניקה לכלה?

יש לי חבילה שכוללת את האיפור והתסרוקת כמובן, ופגישת ניסיון שאותה אנחנו עושות חודש וחצי לפני.

 

את עושה כדי הדגמה לראות איך זה יוצא?

כן אבל זה לא רק הדגמה. יש מאפרות שרק מראות במה הן הולכות להשתמש, עושות רק חצי פנים או רק עיניים, אבל בגלל שאני עובדת עם ציבור שהן לא רגילות להתאפר, אז ממש חשוב לי שהיא תיראה איך היא הולכת להיראות ביום של החתונה. אני עושה איפור מלא לגמרי עם כל השלבים כדי שיהיה לה כמה להיות איתו, לראות שהוא עמיד ולהתרגל אליו. גם מבחינת התסרוקת, ממש אני עושה את כל התסרוקת בלי ספריי ועל השיער הטבעי אבל ממש יכולה לראות את כל הלוק, זה מונע הפתעות ביום של החתונה כי היא לא צריכה את הלחץ ביום הזה, וזה ממש חוסך לי ולה המון. 

 

את דוגלת בקו איפור עדין וטבעי, מדוע?

אני דוגלת בשיטה הזו שלכל אחת יש את היופי שלה, והאיפור נועד רק כדי להדגיש ולהפיץ את המראה הטבעי, לא לשנות את הבחורה. מאוד חשוב לי שהיא תזהה את עצמה ותכיר את עצמה, הן תמיד אומרות לי 'שהחתן שלי יזהה ויכיר אותי', זה הפחד שלהן. 

מהי לדעתך הייחודיות שלך כמאפרת ומעצבת שיער שגורמת לכלות להתחבר אלייך?

עם כלות צריך לדעת לעבוד, זה גם הניסיון אני 14 שנה בתחום ברוך ה' אז יש לי הרבה ניסיון עם כלות. אני באופי שלי מאוד אופטימית ורגישה, מאוד יודעת להקשיב לכלה ולדעת בדיוק מה היא צריכה באותו רגע. למשל בתחילת היום זה בסדר לשים מוזיקה רועשת אבל לקראת הסוף צריך רוגע יותר, שלא יהיו סביבה יותר מדי, שלא תהיה המולה, ממש להרגיש אותה לאורך כל היום. 

 

הבנתי שחוזרות אלייך הרבה בנות מחברות, ממש מפה לאוזן?

נכון, נגיד משפחה שארגנתי אז אחת האחיות אח"כ התחתנה ואני חזרתי לארגן אותה בתור כלה שזה מאוד מרגש את מרגישה כבר בבית. 

 

לאחרונה השקת קורס דיגיטלי מקיף לכל מי שרוצה ללמוד איפור עצמי, ספרי לנו על כך?

הקורס הדיגיטלי נועד לנשים שרוצות לאפר את עצמן, זה לא בצורה מקצועית אבל זה מעולה למי שרוצה להתאפר לבד. אני מדגימה את כל השלבים איך לאפר את עצמך לאירוע, וגם איך להתאפר ליום יום. את הקורס הזה קונות בעיקר אמהות שאין להן הרבה זמן בבוקר, הרבה אמהות גם לא מתאפרות בכלל כי אין להם זמן. בקורס הזה אני רוצה להראות שאפשר להתאפר במינימום זמן, ובמה שיתאים לך ממש בעזרת 2-3 שלבים שיקפיצו לך את המראה ותרגישי הרבה יותר טוב, כי אין מה לעשות איפור גורם לנו להרגיש יותר טוב. 

 

אם יורשה לי לומר, אישה צריכה לדאוג לעצמה, לטפח את עצמה, לדאוג לנפש ולחיצוניות, ורק אחרי זה לצאת ולדאוג לאחרים

אני מסכימה, לגמרי. 

 

מאפרת ומעצבת שיער מקצועית יכולה לגרום לכן להיראות במיטבכן ביום המאושר בחיים. 

פייסבוק ציפייה עמרן

טלפון: 052-786-9646