'אלבינה יופי ומרגוע': מגוון הטיפולים שיחזירו לכם את האנרגיה לחיים 

מחפשים פתרון נלווה לבעיות רפואיות? בשנים האחרונות תחום הרפואה האלטרנטיבית הולך ותופס מקום מרכזי כגורם מחזק ומשלים לרפואה הקונבנציונלית. כדי להבין יותר על השיטות והיתרונות שלהם הזמנו לראיון את אלבינה, מומחית בתחום עם 31 שנות ניסיון ובעלת קליניקת הטיפולים "אלבינה מרגוע ויופי" באלפי מנשה 

זמן צפייה: 09:01

אז אילו סוגי טיפולים את מעניקה בקליניקה שלך?

יש מגוון רחב של טיפולים: שיאצו, תאילנדי, שוודי קלאסי, אבנים חמות וטווינה, איורוודה, רפלקסולוגיה, נגיעות הידרותרפיה. 

 

זו קליניקה שממש מרגישים בא את האנרגיות שלך, כשאני מגיע מה אני רואה?

איך שאתה מגיע לפתח הדלת, אתה חש את האנרגיות, ככה רובם מרגישים את זה ובשבילי זה עונג גדול כי זה סימן שאני במקום הנכון. אני חשה את האנשים, ובשבילי הטיפולים שאני נותנת זה כיף גדול כי לעזור לאנשים זה מספק אותי, אני גודלת מזה. 

 

ואת תחום הטיפול את למדת גם בארץ וגם בכמה מקומות בחו"ל, נכון?

הידרותרפיה למדתי בצ'כיה, יש עוד הרבה טיפולים כמו שיאצו ותאילנדי שחלק למדתי בטשקנט וחלק בארץ. אני אוהבת ללמוד. 

 

את הבאת בעצם לארץ שיטה חדשה שנקראת ביוטי טייפינג, מה תוכלי לספר לנו עליה?

ב-2019 טסתי לחו"ל והבאתי כמה שיטות שאחת מהן היא ביוטי טייפינג. מה שעושים בטיפול זה רצועות שעושות שיקום לפנים, כמו שמדביקים אצל ספורטאים מקצועיים. הטייפינג עוזר לסיבולת ולריפוי, השיטה הזו כרגע מסתובבת ברוב אירופה, בעזרת הטיפול הזה אני יכולה לשנות לך את הפנים תוך לילה. אם אתה רוצה מפריע לך איזה אחר בגוף כמו בטן או ירכיים גם שם ניתן לטפל אבל שם הטיפול הוא ארוך יותר, לאחר ההדבקה צריך להסתובב עם הטייפ שישה ימים ולא יום אחד כמו בהדבקה של הפנים. 

 

יש לא מעט נותני שירות בתחום, מה הייחודיות שלך בתור מטפלת? 

היד שלי, השם שלי, והאנרגיות שלי שאני מפיצה אותן ומרפאת בעזרתן את הלקוחות שלי. 

 

אני הבנתי שאת יודעת לרפא במגע בעזרת אנרגיות, ספרי לי על כך? 

אני עובדת עם האנרגיות, אני חשה את האנשים ומזרימה את האנרגיות בעזרת המגע שלי. זה איתי כל הזמן, זה לא נפרד ממני. יש למשל אנשים שמגיעים אליי עם סטרס וחרדות, הם נפתחים אליי ומספרים לי על עצמם ועל הבעיות שלהם ואני אני סוג של פסיכולוגית במהלך הטיפול, אני אוהבת את זה. העניין של אהבה כלפי הזולת זה משהו שנולדתי איתו, זה באופי שלי. 

מעבר לטיפולי רפואה משלימה את מעניקה גם טיפולי ביוטי אצלך בקליניקה?

אני בעצם עושה עיסוי אנטי אייג'ינג לפנים, צוואר והשכמות. אם אני רוצה להרים את הפנים או למצק אותם, אני עושה את זה ידיים. בדרך כלל עושים את זה עם מכשור, אבל אני נגד טיפולים פולשניים כי אם אפשר לעשות משהו בצורה רכה במגע נעים אז זה עדיף, הגוף הוא גם ככה בסטרס בתקופה המאתגרת הזאת. 

 

לסיום, הבנתי שיש לך סיפור עם לקוחה מאוד מיוחדת שאת עוזרת לה כבר שנים? 

נכון, זו אמא ממשפחה חרדית שאני אוהבת אותם כל כך, אני חשה אותם מרחוק. קוראים לה אלה, היא קטועת רגל מגיל 19 שילדה חמישה ילדים ואני מורידה את הכובע בפני האישה האמיצה הזו. אני עוזרת לה עם טיפולים של עיסוי וריפוי בצורה קבועה - לא משנה כמה זמן יעבור אני תמיד אהיה שם בשבילה, כי אני יודעת כמה היא צריכה אותי. מספיק שאני נוגעת בה והיא אומרת לי 'אלבינה תודה', וזה הכל בשבילי. אני מלווה אותה כבר הרבה זמן ואני פשוט שמחה להיות שם בשבילה ולעזור לה. 

 

מחפשים פתרון יצירתי וחכם לבעייה שטרם נפתרה? טיפול ברפואה משלימה יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים, אז אם הגעתם לקליניקה שייודעת לספק ריפוי במגע וגם טיפולי ביוטי מעולים, כנראה שהגעתם למקום הנכון. רוצים לקבל פרטים נוספים בנוגע לטיפולים אצל אלבינה? אתם מוזמנים להיכנס לדף העסקי או לעמוד הפייסבוק שלה 

 טלפון - 0527864118