בדקנו: המרכז לעיסוי תאילנדי בתל אביב - הכי קרוב לתאילנד

מרבית הישראלים אוהבים את תאילנד ובפרט את מכוני הספא האותנטיים שכה מזוהים עם המדינה הנפלאה הזו. ישראל, הידועה במגוון התרבותי העשיר ובתעשיית התיירות התוססת שלה, היא ביתם של מכוני ספא רבים המציעים מגוון רחב של טיפולים המתהדרים בחוויה תאילנדית אותנטית. אולם, מהו הספא המומלץ ביותר בישראל? יצאנו לבדוק

Resized Image 1699450508023 10
עיסוי תאילנדי בלב תל אביב | צילום: סיילוגרף בע"מ

עיסוי תאילנדי בלב תל אביב
הישראלים מאוהבים בתאילנד, מידי שנה מספרם נוסק למעלה והאמת, כולנו מבינים את הסיבות. בשל כך ישראל הפכה להיות בשנים האחרונות "מיני תאילנד" ואם יש משהו שאנחנו הכי אוהבים - כמובן "מסאזים" וכמה שיותר אם אפשר.

מכוני ספא רבים נפתחו זה אחר זה ביניהם, המרכז לעיסוי תאילנדי בתל אביב בולט כספא המומלץ ביותר, המציע חוויה תאילנדית אותנטית ממש בלב העיר. בבעלותו של "ברי סלוצקי", יזם נלהב עם הבנה עמוקה של טכניקות העיסוי התאילנדי אשר קיבל את ההשראה מהתרבות התאילנדית. התשוקה לריפוי הוליסטי הביאו אותו להקים את הספא, מונע על ידי חזון להביא חוויה תאילנדית אותנטית לתל אביב. הספא זוכה לתשומת לב בזכות השירותים יוצאי הדופן שלו, כולל עיסוי שמנים ממכר, עיסויי כף הרגל ועיסוי כתפיים.

Resized Image 1699450508020 88
עיסוי תאילנדי בלב תל אביב

אם תשאלו את ברי, הבעלים של המרכז לעיסוי תאילנדי הנאמבר וואן של הטיפולים הוא דווקא ה - thai massage: עיסוי תאילנדי מסורתי-קלאסי שהוא למעשה תרגול טיפולי שעבר דורות. הוא מושרש ברפואה תאילנדית מסורתית ומושפע משיטות הודיות, סיניות ודרום מזרח אסיה, כולל שילוב של אקופרסורה, מתיחות דמויות יוגה ולחץ להמרצת הגוף ושחרור מתחים.

"תאי מסאז" הוא טיפול שגורם לכל השרירים שלנו לעבוד תוך כדי שחרור מוחלט ורגיעה אינסופית.

עם התובנות האלה יצאנו להתנסות ולשאול קצת לקוחות אקראיים. רבים שיבחו את הספא על יכולתו לשחזר את החוויה התאילנדית האותנטית, תוך שהם משבחים את המקצועיות של המטפלים והקפדה על הפרטים הקטנים לאורך כל ביקורם.

לקוח מרוצה אחד, (שמו שמור במערכת), תיאר את החוויה שלו בספא. לדבריו, "ברגע שנכנסתי לספא, הרגשתי תחושת שלווה שמיד הרגיעה אותי. המטפלות היו מיומנות מאוד וקשובות לצרכים שלי. הן יצרו שילוב הרמוני של הרפיית שרירים, המתח וחוויה יוצאת דופן. זה באמת הרגיש כמו חלקיק של תאילנד בלב תל אביב".

Resized Image 1699450508022 36
עיסוי תאילנדי בלב תל אביב

טיפולים מוצעים
עיסוי שמנים: אחד מטיפולי הספא המיוחדים, עיסוי השמן, נועד לשפר את הרפיית השרירים. המטפלות המיומנות משתמשות בשילוב של משיכות ארוכות וזורמות וטכניקות לישה כדי להקל על מתחים, לשפר את זרימת הדם ולהחזיר את האיזון לגוף ולנפש. לפרטים נוספים לחצו כאן

עיסוי כף הרגל: הספא מציע גם עיסוי כף רגל מרענן, הנטוע עמוק בתרבות התאילנדית. המכונה "רפלקסולוגיה של כף הרגל", טיפול זה כולל הפעלת לחץ על נקודות ספציפיות בכפות הרגליים, המתאימות לאיברים ומערכות שונות בגוף. על ידי גירוי נקודות אלו, עיסוי כף הרגל עוזר להקל על הכאב, לשפר את זרימת הדם ולהחזיר את החיוניות. לפרטים נוספים לחצו כאן

Thai Massage1
עיסוי תאילנדי בלב תל אביב

הסוד מאחורי ההצלחה
המרכז לעיסוי תאילנדי מתגאה בכך שהוא מציע חוויה תאילנדית אותנטית. מהרגע שהלקוחות נכנסים דרך הדלתות מורגשת אווירה המזכירה את מכוני הספא השלווים של תאילנד. הפנים מעוטר בעיצוב תאילנדי מסורתי היוצר אווירה שמשפרת את החוויה הכוללת.

את הצלחתו של המרכז לעיסוי תאילנדי ניתן לייחס לצוות המטפלות המיומנות המחזיקות בידע וניסיון רב בעיסוי תאילנדי. כל מטפלת עוברת הכשרה קפדנית ובעלת הסמכה ממוסדות בעלי מוניטין.

המטפלות מפעילות שילוב של טכניקות תאילנדיות עתיקות יומין, לרבות לחץ בכף היד, לחיצת אגודל ומתיחה, כדי לשחרר חסימות אנרגטיות ולהחזיר את האיזון הטבעי לגוף. המגע האינטואיטיבי שלהן וההבנה העמוקה של גוף האדם תורמים לאפקטיביות הכוללת של הטיפולים.