אמיר ניסן - המנטור שלך לחיים בריאים

לרבים מאיתנו מטרות שונות: יש מי שמעוניין בחיטוב הגוף או דיאטה ואחרים עוסקים בפיתוח גוף והעלאת מסת שריר. אמיר ניסן, מאמן כושר ומנטור לאורח בריא ובעלי חנות תוספי התזונהPRO – BODY מסביר שתוספי תזונה אינם מהווים קיצור דרך והם יהיו אפקטיביים רק בשילוב תכנית אימונים ותפריט תזונה מאוזן ומותאם אישית

65656565
אמיר ניסן, סטודיו לאימונים | צילום: אמיר ניסן

השנה האחרונה היתה מאתגרת לרובנו בכל הקשור לפעילות גופנית, כושר ושמירה על תפריט מאוזן. הקורונה שהגיעה בטיסה ישירה מסין, שינתה לכולנו את שגרת היום ורבים נאלצו לוותר על אימונים והקפדה על אורח חיים בריא. ישנם אחרים שלא ויתרו לעצמם והמשיכו לשלב בחיי היום יום המאתגרים שהפכו אינטנסיביים יותר, שיעורי כושר בזום ופגישות ייעוץ עם תזונאים ומאמני הכושר אותם פגשו פנים אל פנים טרום עידן הקורונה.

1csjr
אמיר ניסן, מאמן כושר, מנטור לאורח חיים בריא ובעלים של סטודיו לאימונים וחנות תוספי התזונה PRO – BODY | צילום: אמיר ניסן

"אין ספק שהשנה האחרונה היתה מאתגרת לכולנו. רבים ויתרו לעצמם וזנחו את אימוני הכושר ושגרת אורח החיים הבריא" אומר אמיר ניסן, מאמן כושר, מנטור לאורח בריא ובעלים של סטודיו לאימונים וחנות תוספי התזונה PRO – BODY. "אחרי חודשים של ויתורים, רבים הציבו לעצמם יעדים במטרה לרדת במשקל, לחטב את הגוף ולפתח את השרירים – כל אחד ושאיפותיו. כדי להשיג את התוצאות הרצויות מבחינתם הם נאלצים לבחור בפתרונות קסם מהירים שלא פעם מזיקים לגופנו".

"רבים טועים כאשר הם בוחרים להתחיל בתהליך ופונים קודם כל למבחר תוספי התזונה ואף מסתמכים עליהם כמקור להצלחה שלהם בהגעה ליעדים".

2gxayt
אמיר ניסן, סטודיו לאימונים | צילום: אמיר ניסן

 

זה לא באמת עובד ככה?

"ממש לא. כשמגיע אליי לקוח – בין אם הוא רוצה לבנות תכנית אימונים אישית ובין אם הוא מעוניין בתוספי תזונה, אני מברר איתו מה בעצם המטרות שהוא מציב לעצמו ואיזה תוצאות הוא מעוניין להשיג, הרגלי האכילה שלו, שגרת היום שלו ועוד. יש כאלה שרוצים לרזות ולרדת במשקל. אחרים מעוניינים לחטב את הגוף ולהעניק לו מראה אתלטי. יש את הלקוחות שעוסקים בפיתוח הגוף (בודי בילדינג) ולעיתים מגיעים כאלה שכל מטרתם היא לעלות במשקל".

"אחרי שאנחנו מבינים מה המטרות והיעדים שלנו, חשוב להבין שכדי להשיג תוצאות טובות, חייבים לבצע שילוב של תפריט תזונה שנבנה בהתאם ללקוח וייעוץ מקצועי של מאמן כושר אישי בכדי לבנות תכנית אימונים אינדיבידואלית בהתאם למטרות של המתאמן".

אז מה מטרת תוספי התזונה?

"חשוב לזכור שעל שמם כן הם- להוסיף ערכים תזונתיים וויטמינים שחסרים לנו, תוך ביצוע בדיקות דם רלוונטיות. לדוגמא: אם צריכת החלבון היא 100 גרם ליום מטרת תוסף החלבון הוא להשלים את הערך שאנו זקוקים לו באופן אישי".

תוספי תזונה מסוגים שונים הפכו פופולריים בשנים האחרונות. הנפוצים ביותר הם ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, סידן וברזל ואיך לא - חלבון. "תוספי התזונה אינם תחליף לתזונה. הם באים לסייע לנו להשלים את מה שהגוף שלנו דורש וזקוק לו. "לעיתים במהלך שיחות עם לקוחות אני מגלה שהם כלל אינם זקוקים לתוספי תזונה. כבעל חנות למכירת תוספי תזונה זה אולי נשמע מוזר שאני לא ממהר למכור תוספי תזונה בכל מצב. מבחינתי חשוב יותר להיות בשקיפות מלאה ולהתאים ללקוח את המוצר שהוא זקוק לו בהתאם למטרותיו ושגרת היום שלו".

3icrab
חנות תוספי התזונה PRO – BODY | צילום: אמיר ניסן

אמיר ניסן הוא מאמן כושר אישי, מנטור לאורח חיים בריא ובעל סטודיו לאימונים אישיים וחנותPRO -BODY לתוספי תזונה. לעולם אימוני הכושר ואורח החיים הבריא הגיע אמיר אחרי שהחליט לעסוק במה שהוא אוהב באמת ולקח זאת כאורח חיים ולהעביר הלאה למתאמנים ולקוחות "תמיד אהבתי כושר וספורט ועם הידע והניסיון המקצועיים שצברתי במרוצת השנים החלטתי להפוך את האהבה למקצוע ולהעביר את הידע למעוניינים בשינוי אורחי החיים. היום אני מלווה לקוחות ומתאמנים רבים מתוך תחושת שליחות ואהבה גדולה לתחום. הסיפוק הכי גדול זה השינוי הגדול שעובר על המתאמנים שלי ויותר מכך, כשאני רואה שינוי באורח חייהם שמועבר הלאה לאחרים".

"אני תמיד מקפיד לומר ללקוחות שאין פתרונות קסם והדרך להשגת יעדים ומטרות היא ארוכה. כדי שהם ייהנו מהדרך וירגישו שהפעילות הגופנית והאימונים תורמים ומסייעים להם להגיע למטרה, אני בונה תכנית מותאמת אישית בהתאם לסרגל מאמצים עבור כל מתאמן. לצערי, לא פעם אני מבחין במתאמנים שמעוניינים בתוצאות מהירות על ידי העמסת משקלים גבוהים גם כאשר זה מגיע על חשבון טכניקה לקויה העלולה לגרום לפציעות חמורות שיכולות למנוע מהמתאמנים להמשיך בפעילות האימונים".

 כמה פעמים בשבוע אתה ממליץ להתאמן?

"התשובה לכך תלויה בהרבה גורמים: מתאמן מתחיל מול ותיק, מטרות, יכולת ועוד. חשוב להבהיר שהרבה מתאמנים טועים וחושבים ככל שיתאמנו יותר יגיעו לתוצאה מהירה יותר. זה לא נכון. הגוף חייב את המנוחה מכיוון שהשריר נבנה במנוחה ולא באימון".

לקוחותיו הרבים והמרוצים של אמיר יודעים שמדובר במנטור ומאמן שלא מוותר להם בקלות "לאורך השנים שלי בתחום אני מקבל פידבקים מלקוחות ומתאמנים שלי הודות לשינוי החיצוני, הפיזי והמחשבתי שהם עוברים. הפידבק האמיתי והכי גדול שאני יכול לקבל מבחינתי הוא ההתלהבות שלהם משינוי המראה והסיפוק שיש להם מהשגת התוצאות" אומר אמיר.

 

אמיר ניסן, מאמן כושר, מנטור לאורח חיים בריא ובעלים של סטודיו לאימונים וחנות תוספי התזונה PRO – BODY:

טלפון: 050-4857174

לאינסטגרם של אמיר ניסן לחצו כאן

לפייסבוק של פרובודי תוספי מזון לחצו כאן

לאינסטגרם של פרובודי תוספי מזון לחצו כאן