מקור המיקס - החנות שחיית המחמד שלכם תשמח להכיר

מקור המיקס הוא היכל תהילה לבעלי הכנף וההולכים על ארבע כבר יותר מ 40 שנים. בחנות הוותיקה שהחלה דרכה כמכון לניקוי ומיון זרעים וגרעינים, מציעים כיום את כל הדרוש לחיות המחמד ובעלי הכנף. לצד החנות שבה שלל מוצרים איכותיים וציוד משוכלל תגלו גם אתר און ליין שבו תמצאו כל מה שבעלי החיים צריכים

1epygs
מקור המיקס במושב רנתיה | צילום: באדיבות מקור המיקס

כבר יותר מ - 40 שנים שמקור המיקס – חנות המפעל למזון וציוד לבעלי חיים במושב רנתיה נחשבת למובילה בתחומה.  בחנות ימצאו חובבי יונים, ציפורים, כלבים, חתולים ומכרסמים שונים את הטוב ביותר עבור חיית המחמד האהובה שלהם. העסק המשפחתי של משפחת חסון אותו הקים האב משה בשנת 1977 צמח ממקום קטן שעיקר עיסוקו היה מכון לניקוי ומיון זרעים וגרעינים למאכל. בנו אליהו חסון, כלל לא חשב שהעסק הקטן של אביו ילך ויגדל ויהפוך למוקד עלייה לרגל למגדלי בעלי כנף והולכים על ארבע

"למפעל הקטן שהיה לנו לניקוי זרעים וגרעינים למאכל, הגיעו לקוחות שחיפשו מזון ליונים וציפורים. מגדלים מכל רחבי הארץ היו מגיעים וקונים את שאריות התוצרת במטרה להאכיל את בעלי הכנף השונים. הם הציעו לי להרחיב את היצע המוצרים המוצעים ללקוחות. לצד גרעינים התחלתי בהדרגה לשלב גם מזון ליונים, לציפורים ובעלי כנף שונים" אומר אליהו חסון, בעלים של מקור המיקס.

2hshsh
מקור המיקס - חנות לציוד ומזון לבעלי חיים | צילום: באדיבות מקור המיקס

במקור המיקס החלו להציע מזון לבעלי הכנף השונים. חסון צלל לתוך תחום מזון בעלי הכנף והביא למקום מקטן מערבל בו יצר מזון איכותי ליונים וציפורים "אני יוצר בלנד – שילוב של מזונות איכותי, נקי וטרי לבעלי כנף. בהתחלה בכמות קטנה אבל הביקוש הלך וגדל עם השנים. לקוחות מרוצים רבים הגיעו למקום במטרה לתת את הטוב ביותר לבעלי הכנף".

"ההצלחה היתה גדולה כל כך והחלטנו לא רק להציע את התוצרת בחנות אלא לשווק את המזון והתערובות לחנויות וספקים שונים ברחבי הארץ. מצפון ועד דרום זכינו לביקוש והתוצרת האיכותית שלנו הגיעה למקומות רבים" מציין חסון.

אליהו חסון שממשיך את דרכו של אביו משה ז"ל וכיום מקיים אליהו שיתוף פעולה פורה ומוצלח עם אלכס ויטלי מחברת ס.ר אגרו בע"מ והם מנהלים ביחד את מקור המיקס. "מדובר בשיתוף פעולה שהוא חלק בלתי נפרד מההצלחה של מקור המיקס. החיבור מאפשר לנו לגייס גרעינים וזרעים ולייבא ממדינות שונות בעולם המקפידות על בקרת איכות בלתי מתפשרת".

כדי לספק שירות מצוין ללקוחות החליט אלי להעניק מעטפת שירותים כוללת ולהציע להם גם מוצרים נוספים. וכך אט אט הגיע לחנות מזון וציוד לבעלי חיים שגם הולכים על ארבע "הייתי קשוב לבקשות והרצון של לקוחות רבים שתהו למה שלא נציע מזון וציוד כלבים וחתולים. כיום מוצעים בחנות מזון ממגוון סוגים לחיות משק כמו תרנגולות, כבשים, ברווזים וסוסים. לצידם תמצאו כאן מוצרי מזון וציוד עבור כלבים, חתולים ומכרסמים".

איכות המזון שמציע חסון במקור המיקס עשויה ומיוצרת באיכות גבוהה ובסטנדרטים בלתי מתפשרים. כל המזון והתערובות עוברים ביקורת קפדנית ועומדת בתקנים מחמירים של משרד החקלאות בישראל שנחשבים למחמירים בעולם. עם השנים הרבות בתחום אליהו ומשפחתו צברו ניסיון וידע רב ויודעים ונכונים לספק מענה לכל שאלה

3gsehe
מקור המיקס במושב רנתיה | צילום: באדיבות מקור המיקס

 איך נבחר מזון איכותי לחיית המחמד?

"אוכל איכותי צריך להיות מותאם אישית לחיית המחמד ולסוג, לגודל ולרגישויות שונות. כך למשל במקרה של גידול יונים וציפורים חובה להצטייד באוכל נקי ונטול שמן ואבק שפוגעים באיכות המזון. חשוב להקפיד על טריות ואיכות המזון. לוודא שתערובות המזון מוכנות ונארזות במקצועיות, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים – כדי להבטיח איכות מזון משובחת. במקרה של מזון כלבים וחתולים יש להתייחס לרגישויות של חיית המחמד, אלרגיות ומחלות. גם לבחירת סוג המזון חשיבות רבה. יש חיות מחמד שאוכלות מזון רטוב ולא יבש ואחרות מעדיפות מזון העשוי דגים על פני מזון העשוי בשר. אלה דברים שחשוב להתייעץ בטרם נבחר מזון".

גם ציוד מושקע תגלו עבור חיית המחמד בהם נדנדות, כלובים, מיטות, מתקני מזון ומים ואביזרים שישדרגו את חייהן של חיות המחמד ובעלי החיים בחצר הבית. "לקוחות המבקרים בחנות המפעל או כאלה המזמינים באתר האון ליין החדש והמבוקש שלנו נהנים מייעוץ מקצועי, שירות אדיב ויחס אישי. אנחנו מספקים מוצרים וציוד מהטובים בשוק ומענה מקצועי לכל שאלה בנושא גידול בעלי חיים והמלצות שונות בתחום".

4bwg R
מקור המיקס במושב רנתיה | צילום: באדיבות מקור המיקס

 

מקור המיקס - חנות למזון וציוד לבעלי חיים

רחוב האורנים 5, מושב רנתיה

טלפון: 03-5778060

למעבר לאתר האינטרנט שלנו לחצו כאן 

למעבר לפייסבוק שלנו לחצו כאן