לאחר 1,800 שנים, סוד הקבלה של אור הרשב"י נחשף

ממערה קטנה בגליל יצא לעולם הסוד הגדול, זה ששינה את חייהם של מיליונים

Idyybn
רבבות במעמד הכנסת ספר התורה | צילום: יח"צ

1,800 שנה לאחור, בארץ ישראל החרבה, שולטים הרומאים. במערה קטנה בגליל יושב איש עטור זקן שיבה וחייו מלאים רדיפות וצרות, אולם הוא מודע לגודל של הרגע, למשמעות של הזמן ההולך ואוזל. למרגלות רגליו יושבת קבוצה מצומצמת של תלמידים, הממתינים לגילוי של הנשגבים שבסודות הקיום האנושי.

רבי שמעון בר יוחאי קרו לאיש הזה, והוא פתח את פיו וגילה להם סודות מדהימים, פירושים נשגבים לכל מילה לכל אות. אש סבבה את התלמידים בעת ששמעו את הדברים המדהימים. הימים חלפו במהירות והיום הגדול והנורא הגיע, יום ל"ג בעומר. רבי שמעון ממשיך לגלות עוד ועוד סודות, עד שהגיעה השעה, השעה שבה נגזר עליו להסתלק מהעולם. אש קודש גדולה יצאה מן השמיים ורשב"י עלה בסערה.

X72a8407

מיטתו של רשב"י נשאת בידי מלאכים, ובני אדם שהיו בחינת מלאכים, הובאה לקבורה בציון הקדוש במירון. דברי תורתו, הסודות הכמוסים, הם כונסו לספר המשפיע ביותר מאז על העם היהודי-ספר הזוהר הקדוש.

1,800 שנה, יהודים מכל רחבי העולם, מגיעים לרבי שמעון. מגיעים לספר לו על הצרות שלהם, לשתף אותו בשמחות שלהם. ובעיקר להדליק את הנר, הנר שהוא סמל האש, האש שליוותה גילוי הסוד הגדול-סוד תורת הזוהר.

Ou Ksf
בניין בית הרשבי

כל יום כל שעה, סמוך לציון הקדוש, יושבים המקובלים הקדושים, של ישיבת 'אור הרשב"י', וממש כמו בימי רשב"י, לומדים את ספר הזוהר הקדוש ומביאים אור לעולם.

בשנה האחרונה, בשל מגבלות הקורונה, לא התאפשר לעם ישראל, לבוא ולהתחבר לרשב"י. עכשיו אחרי שבחסדי שמים, הקורונה כבר מאחורינו, זה הזמן לחזור לרבי שמעון.

לחזור ולהתחבר לאור שלו אור הרשב"י והאור שלו יכול להגיע אליכם הביתה ולמלא אותו בשפע. שפע של ישועה. שפע של פרנסה. שפע של בריאות.

 

 

מתחברים אל הרשב"י, מתקשרים אל הסודות הגדולים של ספר הזוהר. מתפללים עבורכם בציון הקדוש

להשארת שמות לתפילה ללא עלות לחצו כאן >>> https://www.miron.org.il

עמוד הפייסבוק