סיבקס - כל מה שאתה צריך בשביל הרכב שלך

החל מפתרונות מולטימדיה, דרך גגונים, אביזרי בטיחות ועד ריפוד למושבים – חברת סיבקס מציעה מגוון של מוצרים בתחום אביזרי הרכב וההתקנות. היכנסו לכל הפרטים על האיכות, השירות והאחריות שסיבקס מספקת לאלפי ישראלים מרוצים בכל שנה

מולטימדיה אנדרואיד תואם מקור לרכב אנדרואיד מולטימדיה לרכב | צילום: סיבקס

חברות רבות קיימות בשוק ההתקנות לרכב המאפשרות רכישה של אביזרים שימושיים לרכב. אביזרים אלו מאפשרים מהפך לנראות הרכב - אם זו מולטימדיה חדשה, או סט רמקולים חדש ואפילו ריפודים לרכב שמעניקים לרכב מראה יוקרתי. חברת סיבקס היא חברה המתמחה בתחום אביזרי הרכב וההתקנות.

אז מה אפשר למצוא אצלנו?

סיבקס מאפשרת פתרונות מולטימדיה לכל הדגמים בישראל, סטריאו, גגונים, מדרכות צד ועוד... חברת סיבקס מאפשרת גם פתרונות בטיחותיים לרכבים, ניתן גם למצוא אביזרי בטיחות כמו מובילאיי שבאמצעותו ניתן לזהות סטייה מנתיב, הולך רגל מתקרב ועוד. לחברה פתרונות נוספים אל מול חוסר הזהירות שקיים אצל האדם הפרטי ברכבו, כגון אמצעי זהירות למניעת שכחה של ילדים ברכב. בנוסף החברה מאפשרת גם ריפוד של מושבי הרכב בצורה מקצועית לכל הרכבים. סיבקס מאפשרת עוד שלל אופציות שקשורות בתחום האביזרים והבטיחות וכל זאת בפלטפורמה פשוטה ונוחה.

צילום: סיבקס

שברת שילמת

השקעתם ברכבכם וקניתם מולטימדיה, עכשיו, כל מה שנותר הוא להתקין ולהפעיל אותו. באפשרותכם לנסות להתקינו לבד ובכך להסתכן בפגיעה ברכיבים האלקטרונים העדינים שנמצאים ברכבכם, או חמור מכך - פגיעה במערכת החשמלית של הרכב, או שלהבין כי העדיפות העלינה היא בבחירה של בעל מקצוע שכבר מנוסה בתחום לאורך שנים ויודע איך לבצע עבודה זאת בצורה הטובה ביותר. סיבקס נותנת אחריות עד בית הלקוח על כל ההתקנות שמבוצעות דרכה.

על איכות לא מתפשרים 

התקנה של מערכות בטיחות לרכב ומערכות שמע מצריכה היכרות עם עולם הרכב. על כן, כאשר אנו משקיעים כבר את כספנו באביזרים לרכב לא כדאי להתפשר ולראות כי אכן מדובר בהרכבה של איש מקצוע מנוסה. התקנות לרכב לא לוקחות זמן רב אך לעיתים אנו נאלצים לבזבז את מיטב השעות שלנו הן בחיפוש אחר מקום איכותי המספק מגוון רכב של מוצרים והן בהמתנה לבעל מקצוע שיתקין את האביזר ברכבנו. חברת סיבקס מאפשרת התקנה בעת קניה של אביזרים אלו בבית הלקוח ובכך, מאפשרת ללקוח להיות רגוע ובטוח כי לא נגרם נזק - לא למוצר שזה עתה קנה ולא לרכב עצמו.

צילום: סיבקס

אז למה דווקא סיבקס?

חברת סיבקס מבינה כי קיימות מגוון של חברות בשוק ועל מנת שהלקוח יהיה מרוצה יש לספק את השירות הטוב והמקצועי ביותר עם המחיר הזול ביותר. על כן, ניתן למצוא באתר האינטרנט מגוון רחב של מוצרים על שלל גווניהם. כל האביזרים ישדרגו את הרכב ויתנו לו את המראה הטוב ביותר. סיבקס מאפשרת התקנת מוצרים בבית הלקוח על ידי הזמנה פשוטה ובכך מאפשרת התנהלות נוחה יותר של הרוכש ומונעת אי נעימות ובזבוז זמן אל מול הגעה לבית עסק כזה או אחר. ההזמנה מהירה ופשוטה דרך אתר האינטרנט כאשר המשלוח המהיר נעשה תוך ימים בודדים. סיבקס מאפשרת מגוון רכב של הנחות מול מוצריה. השימוש באתר הוא נגיש ונוח ותמיד ניתן להתקשר לנציגי המכירות שלנו על מנת לשאול על כל המוצרים באתר.