ריאיון עומק עם בעלים ומנכ"ל משרד החקירות ״עלמה - חקירות ומודיעין עסקי״: היכן הטכנולוגיה פוגשת את תחום החקירות הפרטיות?

בגידות בין בני זוג, עובדים בעסק המשחקים משחק כפול, סודות של חברות מתחרות, הסתרה של מידע אסטרטגי, כל אלה רק מקצת מהנושאים, בהם עוסקים "עלמה חקירות ומודיעין עסקי".

עלמה חקירות | צילום: SRY DIGITAL

המהפכה הטכנולוגית שהתרחשה בעשור האחרון שדרגה את האפשרויות הקיימות להסתרת מידע ולשמירה על חשאיות, אך הקדמה לא פסחה גם על ענף החקירות ומאפשרת כיום באמצעות הידע והכלים הנכונים, לחשוף ה-כ-ו-ל. אז היכן נכנסת הטכנולוגיה בעולם החקירות? ישבנו עם לידור רווה, חוקר פרטי אשר עומד מאחורי "עלמה", משרד העוסק בחקירות ושירותי מודיעין עסקי בשיטות מתקדמות, עונה לנו על כל השאלות.

הכירו את לידור רווה

בישראל פועלים משרדי חקירות המעניקים ללקוחותיהם מגוון רחב של שירותים. ביצוע מעקב מקצועי שיביא עמו תוצאות, מחייב הכרה עמוקה של עבודת השטח, כמו גם ניסיון עשיר בתחום. "עלמה חקירות", משרד המספק שירותי חקירות ומודיעין למגזר העסקי וגם הפרטי. המשרד הוקם על ידי לידור רווה, לאחר שפעל במשך שנים, ובנוסף כחוקר משטרתי במחוז תל אביב, ורכש במקביל השכלה משפטית על מנת להעמיק את הידע שברשותו ולצבור ניסיון נוסף.

לידור, החל את דרכו בענף החקירות בעת שהוא התגייס ליחידה ביטחונית מסווגת של מערכת הביטחון. במהלך שנות עבודתו, הוא השכיל לצבור ידע רב במודיעין ובענף החקירות, עובדה שסייעה לו גם בתפקידו המשטרתי. "לאחר שנים בעולם החקירות הביטחוני והמשטרתי, החלטתי לצאת אל השוק כחוקר פרטי" מספר לידור, "מדובר במספר שנים של עבודה סיזיפית כל יום בשטח, שאחריהן קיבלתי רישיון ממשרד המשפטים לניהול משרד חקירות עצמאי".

כעת לידור קוצר את פירות עמלו, "כיום אני חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בארץ, מרצה בקורסי הכשרות חוקרים פרטיים מטעם האוניברסיטה הפתוחה ומוסמך מטעם הלשכה הישראלית לגישור ובוררות במגזר הפרטי והעסקי. בזכות הניסיון הרב שצברתי בשירות הביטחוני ובשטח, המשרד שלנו יכול להעניק מגוון רחב של שירותים, ביניהם חקירות מורכבות, מעקבים, דיבוב, בדיקת האזנות , מודיעין עסקי ועוד".

ליצירת קשר עם " עלמה - חקירות ומודיעין עסקי" חייגו: 050-642-9121 או בקרו באתר

חקירות ומעקבים ב 2022: שימוש באמצעים טכנולוגיים עם חשיבה יצירתית

שגרת יומם של צוות החוקרים ב"עלמה" מתאפיינת תמיד בגיוון רב. המשרד מתמודד דרך קבע עם מצבים מורכבים ובלתי צפויים,  הדורשים התייחסות מקצועית כמו גם דרך יצירתית למציאת פתרונות ייחודיים ולא שגרתיים.

"הדבר החשוב ביותר שיש לעשות כבר בשלב הראשון, הוא לפשט כל בעיה, להיות עם הלקוח בהקשבה מלאה, להבין את מורכבות הסיפור ולאחר מכן יחד עם צוות המשרד, לבצע סיעור מוחות בשביל להגיע לפתרון המתאים ביותר לאותו מקרה. מרבית הפניות בתחום שלנו הן מורכבות, לכן רק לאחר שהגענו יחד להבנה של מהי הדרך הנכונה ביותר לפתור את הבעיה, אנו מציגים אותה ללקוח ויוצאים לדרך"

"אנחנו כבר ערוכים לכל התמודדות לא שגרתית ומפעילים את כל האמצעים והכלים בכדי לספק ללקוח את האמת ואת מה שהוא צריך. מה שמייחד אותנו בפעילות השוטפת, זו הטכנולוגיה המתקדמת בה אנו משתמשים המותאמת לדור החדש, יחד עם חשיבה יצירתית ומורחבת על מנת שנוכל להעניק תמיד את המעטפת הטובה ביותר".

חקירות מתקדמות ושירותי מודיעין עסקי

בעולם של ימינו, המתאפיין בתחרות עצומה בין החברות והמוצרים, המודיעין העסקי ממלא תפקיד מכריע בהצלחתה של חברה.

יש לא מעט חברות, בין אם ציבוריות או פרטיות, המעוניינות באיסוף מידע על המתחרים שלהן. מידע זה כולל, בין השאר, נתונים לגבי ספקים, לקוחות, עלויות ומחירים. בנוסף לכך, קיימות גם חברות המבקשות שירות עבור בדיקות רקע של העובדים, אמינותם, התנהלות, מעקבים ועוד.

"המשרד שלנו מעניק מענה מלא רחב ומקיף לחברות הנ"ל, תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה ומקצוענות חסרת פשרות. אנו נעזרים במיטב הפיתוחים הטכנולוגיים הקיימים בתחום, עובדה שללא ספק, מייחדת את משרדנו. " מספר לידור.

כיום קיימת כבר ההבנה, כי עבודתו של חוקר פרטי, היא בסופו של דבר השקעה משתלמת מצד הלקוח, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה נפשית-רגשית. במשרד "עלמה חקירות ומודיעין עסקי", פועלים תמיד בכפוף לחוקי המדינה ודוגלים בערכים המבוססים על אמינות, דיסקרטיות ושקיפות. "אנו מעניקים לכל לקוח, את מעטפת השירותים  המקצועית והאנושית ומלווים אותו בכל שלב ושלב".

לפרטים נוספים על המשרד ושירותיו בקרו באתר הבית