המוב הבא מציג: שבועות עם קסטרו

המוב הבא מזניק אתגר מיוחד לקסטרו לשבועות ובו המוברים שלנו יוצאים למצוא את הלבוש המושלם לחג

זמן צפייה: 04:44

שמעתם על המוב הבא? כנראה שלא הייתם בטיקטוק בשבוע האחרון! פרויקט המוב הבא של טינק בשיתוף רשת 13 הותנע בשבוע שעבר כשטינק עשתה את המהלך פורץ הדרך של להעביר את נבחרת המוברים שלה אל מסך הטלוויזיה.

המוברים הם קהילת יוצרי תוכן של טינק - אלפי צעירים וצעירות שעוברים ליווי של טינק בדרך להפיכתם ליוצרי תוכן גדולים. עם הזנקת העונה החדשה של האח הגדול, 30 מוברים העלו סרטונים שמבשרים על פתיחת העונה של האח בעזרת סאונד ויראלי מהעונה הקודמת - כדי להדגיש את הציפייה לעונה הבאה שנפתחת. האתגר הפך לויראלי בעצמו כולל הכרזה רשמית של יפעת מדיה, הגוף שמנטר ויראליות בסושיאל ומכריז עליה בעמוד שלו. כמה ויראלי? האתגר צבר מעל ל-2 מיליון צפיות בטיקטוק ומעל ל-25 אלף אינטרקציות!

האתגר מוזנק בתוכנית שואו טיים ברשת 13 על ידי הפרזנטורים של המוב הבא - לאון שניידרובסקי אותו אתם בטח זוכרים מהאח הגדול או מסרטוניו הויראליים ברשת, וסהר כהן אותו אתם בטח מכירים מהישרדות או ממותג הבגדים המצליח "טיקי" אותו הוא פתח כדי לעשות טוב בעולם, והיום גם מכהן בתפקיד מנהל המוברים בטינק. המוברים שיעלו באתגר יככבו גם במבזקי הפרסומות ברשת במהלך השבוע, וככה בעצם הם ישנו את כל עולם הפרסום כפי שאנחנו מכירים אותו.

האתגר השבועי נכנס לשבוע השני שלו והיום עולה המוב הבא בשיתוף קסטרו. האתגר: ליצור את הלוק המושלם לשבועות עם הבגדים של קסטרו! המוברים שלנו הגיעו לסניפי קסטרו, בחרו את האאוטפיט המושלם לארוחת שבועות והציגו אותו בסרטון לטיקטוק. רוצים לדעת איזה האשטאגים לחפש? בבקשה: #שבועותעםקסטרו #המוב_הבא

הקהל בבית גם הוא קיבל אתגר: להראות לנו את הלוק שלהם לחג השבועות, מה היו התוצאות? מבטיחים לדווח בהמשך מי כבש את הלב שלנו וניצח באתגר.