פייסבוק מציג: מסיבות חשק ומין בשידור ישיר

בעידן הפייסבוק לייב, היה זה רק עניין של זמן עד שיהיו מי שינצלו את זה כדי לחשוף את עצמם במערומיהם. אבל כשהטלוויזיה הממוסדת עושה זאת, מי יכול לעצור את התופעה?

דיאטה
דיאטה | צילום: fortolia

בימים האחרונים מסתובב בווטסאפ סרטון בו זוג מקיים יחסי מין בפומבי על מגרש חול, ללא בושה. בהתחלה חשבו שזה באילת, אחר כך הסתבר שזה בים המלח, לא ברור אם הם ישראלים או תיירים - אבל מעבר למעשה האסור עצמו, קיום יחסי מין בפומבי מעלה שוב שאלות מוסריות - האם זה בסדר לצלם, למה להפיץ? האם לשדר את זה?

 

הפייסבוק לייב הפך לבית החדש של עולם הסקס ברשת: במארס האחרון שני בני 15 נתפסו מקיימים יחסים עם בת גילם באילינוי שבארה"ב. השניים נתבעו על ידי אמה של הצעירה, אבל נענשו רק במאסר על תנאי.

 

סיפור הגירוש של הישראלי אסי מוש מקולומביה חשף את ענייני מסיבות הסקס שנערכו, לכאורה, במלון שלו. אחרי פשיטת המשטרה בקולומביה, המסיבות עברו לקריביים והתרחבו ממספר ימים לשבועות שלמים. סרטונים ותמונות משם הפכו ללהיט ברשת, והביקוש להשתתפות בהם רק הולך וגובר.

 

גם בטלוויזיה המצב לא משהו: תוכנית פופולרית במיוחד כעת, של רשת RTL בגרמניה, היא ריאליטי בעירום, "אדם פוגש את חווה". הפורמט שודר לראשונה בהולנד ב-2014, אבל כעת התוכנית חוזרת לכותרות בגלל צפיית ילדים בתכנים המיועדים במובהק למבוגרים בלבד.