אמת או חובה? משחק קופסא חדש יגרום לכם לעשות דברים שתתחרטו עליהם

המשחק החדש Social Sabotage נראה תמים, אבל עלול להיות הרסני. מדובר במשחק קלפים שכל מטרתו היא להרוס לכם את החיים החברתיים, ולבייש אתכם ברשתות החברתיות

שחקן במשחק Social Sabotage
שחקן במשחק Social Sabotage | צילום: ללא

ועכשיו למשחק החדש שלכאורה נראה תמים אבל עלול להיות הרסני. מדובר במשחק קלפים שכל מטרתו היא להרוס לכם את החיים החברתיים, ולבייש אתכם ברשתות החברתיות.

 

מי מאיתנו לא שיחק אף פעם ב"אמת או חובה"? עכשיו מגיע הגלגול החדש והמתקדם של המשחק, Social Sabotage. המשחק הזה יגרום לכם להביך את עצמכם כמו בפיגוע הפייסבוק הכי נורא שיש, בלי שתוכלו להגיד מיד עבדתי עליכם.


דרמה בשידור חי: המגישה הפופולרית התמוטטה

מדוע האימוג'י הזה אילץ את מנכ"ל גוגל להתערב?

שפת האימוג'ים החדשה של עולם הפשע בישראל

 

למשל, לכתוב לאמא שלכם על קיר הפייסבוק שאתם רוצים להתנתק מהמשפחה, להצטלם לסלפי משונה במיוחד ולשלוח לבן הזוג לשעבר, או להעלות תמונה לאינסטגרם של הפרצוף הכי מגעיל שלכם.

 

במפתיע לא מדובר באפליקציה אלא במשחק קופסה מבית באזפיד, עם שני קלפים בלבד - איפה לעשות, ומה לעשות. הראשון מבין החברים המשתתפים שיוכיח שעמד בהצלחה בחמש משימות, הוא הזוכה.

 

משחק הסבוטאז' עולה 25 דולר, אמנם משעשע אבל כמו אפליקציות ומשחקי רשת פותח פתח לחבלה חברתית אמיתית. בבאזפיד לא מנסים אפילו להסתיר את זה שאחת המטרות היא פגיעה של ממש. באווירת הימים האלה לא תראו שאמא שלכם תקבל תמונה אינטימית מביכה, אז לפני שמשחקים - פשוט, תנהגו קצת בזהירות.