משאבת ההנקה החכמה הזו תשנה את החיים להמון נשים

בשולי תערוכת CES השנה הציג סטארטאפ אמריקאי בשם Willow את הדגם החדש של משאבת ההנקה חכמה שלו, שבינתיים מחוללת מהפכה שקטה בתחום שכמעט ולא השתנה זה עשור

משאבקת ההנקה החכמה של Willow
משאבקת ההנקה החכמה של Willow | צילום: יח"צ

קשה שלא להתרשם מכך שבשנים האחרונות אחד התחומים שעוברים מהפך דרסטי הוא תחום הלייפסטייל. המון חברות מבינות שהדרך הכי מהירה לחולל שינוי הוא להציע שיפורים בתחומים שמשפרים את איכות החיים שלנו על בסיס יומיומי, ובעצם עוזרים לנו להתמקד פחות בפעולות ופחות בטכנלוגיה - ויותר בחיים שלנו עצמם. משאבת ההנקה החדשה של Willow היא אחד מהמוצרים הללו.

 

 

מדובר למעשה במוצר מהפכני שהוצג לראשונה כבר לפני שנתיים בתערוכה, אך כעת זכה לשדרוג בדמות שינויים עיצוביים שמאפשרים ליחידות השאיבה להתפס טוב יותר ובמהירות - מה שהופך את השימוש בהן לפשוט ואינטואיטיבי מאי פעם. כמו כן, קשה שלא להתפעל מהעיצוב הארגונומי של המוצר ששונה מכל דבר שהכרנו בתחום משאבות ההנקה ומציע לאם הצעירה משהו מבנה וצורה שנראים מעט יותר מוכרים, מאשר העיצוב התעשייתי המיושן של משאבות ההנקה שכולנו מכירים (שנראים פחות או יותר אותו הדבר כבר עשורים).

 

משאבקת ההנקה החכמה של Willow
משאבקת ההנקה החכמה של Willow | צילום: יוסי לוי


כאמור, המוצר מורכב למעשה משתי יחידות הנקה שמעוצבות בצורה ארגונומטרית, כאשר אלו מתוכננות כך שחזה המשתמשת מוסתר בתוכן בצורה דיסקרטית ומאפשר שימוש גם במקומות ציבוריים מבלי למשוך תשומת לב מיותרת. בנוסף, בחברה מבטיחים כי הדגם החדש אף עוד יותר שקט מקודמו, ומאפשר לאם לשאוב חלב בדסקרטיות.

 

שתי כוסות יחידות ההנקה נטענות ומכילות נורות חיווי ולחצני הפעלה ייעודים. השתיים אף מתפרקות, כשהחלקים הפנימיים שלהן מיועדים להכנס לשטיפה היישר למדיח.

 

החלקים הפנימיים של ה- Willow מיודעים לשטיפה במדיח
החלקים הפנימיים של ה- Willow מיודעים לשטיפה במדיח | צילום: יוסי לוי

בתוך יחידת ההנקה נמצאת כוס שקופה, אליה נכנס החזה, שבמרכזה ממוקמת המשאבה. החלב עצמו נאגר בתוך שקיות עגולות קשיחות דמויות בייגלה, עם חור גדול גדול במרכזן, כאשר הן מיודעות לשימוש רב פעמי הכולל גם איפסון במקרר.

החלב נאגר בתוך שקיות יחודיות שנמכרות בנפרד בעלות של כמה דולרים בודדים
החלב נאגר בתוך שקיות יחודיות שנמכרות בנפרד בעלות של כמה דולרים בודדים | צילום: יוסי לוי

וכמו כל מכשיר אלקטרוני כיום גם הדור השני של משאבות ה - Willow מתחבר לאפליקציה שעוקבת במדוייק אחר כמויות החלב שנשאבו בכל צד על ידי כל משאבה, ומסוגלת להעניק לאם הטרייה תמונת מצב מלאה לגבי כמויות החלב שנשאבו מגופה כמו גם האם הייתה ירידה בתפוקת החלב.

האפליקציה של Willow בפעולה: מודדת את כמות החלב שנשאב בכל צד
האפליקציה של Willow בפעולה: מודדת את כמות החלב שנשאב בכל צד | צילום: יוסי לוי

אז כמה עולה התענוג הזה? ובכן כאן טמון עקב האיכלס של המוצר. המכירה של הדגם החדש תחל רק בעוד כשבועיים ותג המחיר צפוי לעמוד על כ-499 דולרים. המארז יגיע עם מספר שקיות לשימוש ראשוני, וכל שקית נוספת מתומחרת בכמה דולרים בודדים. שיווק ומכירת המוצר נעשים בשלב הזה רק דרך אתר החברה ויש לציין שמשיחה שלנו עם אנשי החברה, נראה כי אלו מעוניינים להכנס לשוק הישראלי בעיקר מאחר ולדבריהם "לצרכן הישראלי יצא שם של כזה שמאמץ טכנולוגיות מתקדמות בצורה קלה יחסית"