מסך המחשב הזה עומד לפנות לכם מקום על שולחן העבודה

סמסונג חשפה מסך מחשב חדש בתערוכת CES 2019 שאמור לשנות את שולחן העבודה שלכם, כמו גם להעלים כבלים טורדניים וגם להראות טוב על הדרך. אז במה מדובר? צפו

מסך ה Space monitor של סמסונג
מסך ה Space Monitor של סמסונג | צילום: יח"צ

פרזנטציה של הענקית הקוריאנית סמסונג בתערוכת האלקטרוניקה הגדולה בעולם אמנם התמקדה השנה בעיקר במסכי­­ ענק בטכנולוגיית המיקרו-לד ובמסך "החומה" החדשה, אבל בכל מה שקשור למסכי המחשב שהוצגו באירוע, נראה כי דגם ה - Space Monitor בהחלט גנב את ההצגה.

 

אז במה מדובר? ובכן, ה - Space Monitor הוא בעצם מסך מחשב ברזולוציית K4 שמגיע בגדלים של 32 ו- 27 אינץ' ומציג עיצוב מודרני וחדשני שאמור לפנות לכם המון מקום על שולחן העבודה.

 

חוסך 40 אחוזים משטח שולחן העבודה
חוסך 40 אחוזים משטח שולחן העבודה | צילום: יח"צ

אז איך הוא עושה זאת? פשוט מאוד, המסך עצמו מחובר לזרוע ייעודית המתחברת בצורה אלגנטית לשולחן. בזמן שהוא אינו בשימוש, ה - Space Monitor נצמד לקיר ולמעשה מותיר את שולחן העבודה פנוי כולו. בנוסף, בחלקו האחורי של המסך מצויה זרועה מתקפלת, שמסתירה בתוכה גם את הכבל של המסך ומעניקה לכל המוצר הזה מרא­­ה מודרני ונקי.

 

בסמסונג טוענים למעשה כי המסך מסוגל לחסוך לפחות 40 אחוז משטח שולחן העבודה. נראה כי החברה מכוונת בדגם הזה לטרנד צומח בשנים האחרונות הקשור גם לתחומי הליפסטייל ואיכות החיים ועיקרו הוא מיצוי מקסימלי של המשאבים של כולנו. במקרה הזה מדובר על היכולת להפיק יותר משולחן העבודה שלנו שעד כה היה תפוס כמעט כולו על ידי מסך המחשב.

 

מתכוונן ולא תופס מקום
מתכוונן ולא תופס מקום | צילום: יח"צ

אז מי מרכיב את השוק הפוטנציאלי למסך שכזה? ובכן נראה שמדובר במוצר עם פוטנציאל שוק רחב מאוד. בין אם מדובר בפרילאנסרים שעובדים מהבית והזקוקים לפינת עבודה שתנוצל בשעות המתות לטובת עניינים אחרים, ובין אם מדובר בסטרטאפים שעובדים בחללים קטנים או אפילו לסטודנטים בדירות זעירות - הרי שאין ספק שהדרישה היום למשטחי עבודה מודולרים רק גוברת ובסמסונג רוצים נתח מהעוגה הזו.

 

התענוג הזה אמור לעלות לכם באזור ה-500 דולרים למסך בגודל 32 אינץ', כאשר הוא צפוי להגיע לשווקים בתחילת 2019. עדיין לא ידוע מתי יושק הדגם בישראל ומה יהיה מחירו.

 


הכותב היה אורח החברה בכנס.